Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

21 wrz 2011, 12:37

jakby wychowawczy płacili tyle co macierzyńskiego anie marne 400 zł i
tyle że te 400zł nie każdemu i tak się należy :ico_noniewiem:
może za dużo wrażeń ma
no wczoraj miał sporo wrażeń, ale normalnie nie, a od kilku dni już tak niespokojnie śpi, szczególnie w nocy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 wrz 2011, 12:40

tyle że te 400zł nie każdemu i tak się należy :ico_noniewiem:
też prawda :ico_sorki:
a od kilku dni już tak niespokojnie śpi, szczególnie w nocy :ico_noniewiem:
Milena też czasem w nocy się wierci albo zapłacze,ale to pewnie normalne jest :ico_sorki:

[ Dodano: 21-09-2011, 14:23 ]
Milenka pospała do 13 sobie,zjadła mleczko a teraz jej dałam pół słoiczka zupki którą sama jej zrobiłam i zjadła z lepszym smakiem niż słoiczkową :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 wrz 2011, 14:46

głowa już nie boli?
Jeszcze trochę (lekko ćmi) ale spijam druga kawę :-D
i macierzyński powinien trwać 12 miesięcy :ico_oczko:
Nie mam nic przeciwko temu.
tyle że te 400zł nie każdemu i tak się należy :ico_noniewiem:
Niestety, a dodatkowo pod uwagę brany jest dochód osiągnięty w roku poprzedzającym narodzinami dziecka a nie aktualna sytuacja :ico_puknij:
ale w między czasie strasznie się kręcił i popłakiwał, nie wiem czemu on tak niespokojnie śpi ostatnio :ico_sorki:
To normalne, bo zaczyna mieć sny.
Milenka pospała do 13 sobie,zjadła mleczko a teraz jej dałam pół słoiczka zupki którą sama jej zrobiłam i zjadła z lepszym smakiem niż słoiczkową :-D
Nie dziwię się, Twoja na pewno smaczniejsza niż papka ze słoiczka. Ja jutro mam zamiar zrobić małemu sama-zobaczymy czy będzie chciał w ogóle jeść.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 wrz 2011, 14:52

Jeszcze trochę (lekko ćmi) ale spijam druga kawę :-D
pomoże ci ta kawa?
Nie dziwię się, Twoja na pewno smaczniejsza niż papka ze słoiczka. Ja jutro mam zamiar zrobić małemu sama-zobaczymy czy będzie chciał w ogóle jeść.
może twoja mu zasmakuje :-)
ja zrobiłam z marchewki,ziemniaka,pietruszki (natka i korzeń) i masełko :-)

[ Dodano: 21-09-2011, 14:54 ]
a jutro zrobię jej puree ziemniaczane z koperkiem :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 wrz 2011, 15:03

pomoże ci ta kawa?
Mam taką nadzieję, już jest lepiej. Ja tak mam jak się nie wyśpię. Zaraz będzie D więc jakby co to on się małym zajmie a ja najwyżej pośpię.
może twoja mu zasmakuje :-)
ja zrobiłam z marchewki,ziemniaka,pietruszki (natka i korzeń) i masełko :-)
Oby zasmakowała :ico_sorki: .Właśnie taką chcę zrobić, dodam jeszcze troszkę selera i oliwę z winogron zamiast masła (bo u nas to raczej przez uczulenie nie wchodzi w grę).
a jutro zrobię jej puree ziemniaczane z koperkiem :-D

Mniam, to zrób więcej dla mnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 wrz 2011, 16:00

Murchinson, to jak kawa pomaga to dobrze :ico_sorki: ja selera na razie nie dam,zreszta nawet nie mam :ico_haha_01:
Mniam, to zrób więcej dla mnie :ico_oczko:
ok :ico_oczko:

ja kiedyś jak Hania mała była to kupowałam gazety o maluchach i tam sporo fajnych,prostych i szybkich przepisów i dużo jej robiłam co bym sama na to nie wpadła i teraz dla Milenki też będę robić :-)

mała śpi od 15 a Hania teraz usypia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

21 wrz 2011, 17:26

Byliśmy u lekarza, pani doktor uważa, że nie mam powodów do niepokoju, Krzysiu pięknie się rozwija, jest silny, ciemiączko ok. Powiedziała, że jeżeli mimo wszystko będzie mnie niepokoić, to da mi wtedy skierowanie do poradni neonatologicznej, żeby zrobili usg. uffff :ico_sorki:

A wiecie jak się w konia zrobiłam :ico_olaboga: w skrzynce miałam awizo, zaznaczona była inna przesyłka w formacie A4, pomyślałam, że coś z ankiet, poszłam na pocztę, podpisałam odbiór, pani przynosi mi przesyłkę, a tam co-bielizna Miriale :ico_zly: ale przed chwilą złożyłam rezygnację na ich stronie internetowej, jutro im odeślę te gatki, bo i tak mi się nie podobają i nie w tym rozmiarze, a na wszelki wypadek dołączę pismo o rezygnacji.
teraz jej dałam pół słoiczka zupki którą sama jej zrobiłam i zjadła z lepszym smakiem niż słoiczkową
no wiadomo, że maminy wyrób smaczniejszy :-D
Niestety, a dodatkowo pod uwagę brany jest dochód osiągnięty w roku poprzedzającym narodzinami dziecka a nie aktualna sytuacja
no tak, to już jest zupełnie poroniony pomysł :ico_puknij:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 wrz 2011, 17:31

markotka, fajnie,że z Krzysiem ok :ico_brawa_01: a z Miriale cię załatwili,ale pismo z rezygnacją z ich produktów wyślij i zaznacz żeby więcej nie przysyłali :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

21 wrz 2011, 17:44

sama się załatwiłam z tym nieszczęsnym Miriale :ico_noniewiem:

Krzysiu usnął mi na spacerze chwilę przed 17, nie chciałam go budzić, więc wtargałam razem z wózkiem do góry, śpi nadal w wózku.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 wrz 2011, 18:12

Krzysiu usnął mi na spacerze chwilę przed 17, nie chciałam go budzić, więc wtargałam razem z wózkiem do góry, śpi nadal w wózku.
To ładnie się nadźwigałaś. Super, że z Krzysiem wszystko w porządku.
Aniu, na stronie bobovity są do ściągnięcia książki kucharskie dla malucha i malucha alergika. Tam też są fajne i łatwe przepisy. Ja trochę pamiętam z programu Mamo to ja.
My wróciliśmy ze spaceru i zakupów. No i nie wytrzymałam i daliśmy małemu kaszki ryżowej ale mniej niż wtedy i teraz kwęka bo chce jeszcze mój mały łakomczuch. jeśli nic mu nie będzie to co jakiś czas mu ją podam bo mleczko przestaje mu wystarczać.
A ja mam fajny widok z okna w kuchni-na orliku 3xtyg. ćwiczą maluchy (maks.6lat), żebyście widziały jak one poważnie do treningu podchodzą, a trener to guru. Mam nadzieję, że chociaż połowie z nich ten zapał zostanie jak będą starsi.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości