ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

21 wrz 2011, 13:28

dzieki dziewczyny, ja jestem z tych lękliwych i troche balabym sie dawac jej nawet kawaleczek czopka, ale dobrze wiedziec ze nie zaszkodzi jak juz faktycznie znow bedzie tragicznie..wczoraj w koncu zrobila kupke, ale dopiero po cieplej kapieli, kolejnym masazu - baczki okropne robila - i "kolacyjnce" jak juz spokojnie lezala w lozeczku nawalila..nie za duzo, ale potem fajnie usnela :-)
ja karmie piersia ale juz podaje tez butle 2 razy dziennie i przypuszczam ze ten zastoj kupkowy byl ze zmiany mleka :ico_noniewiem: nigdy wiecej poki jest taka malusia bez konsultacji z lekarzem sie na to nie pokusze :ico_nienie:

NICOLA_1985

21 wrz 2011, 13:33

moja Karolina też miała zaparcia jak ją przestawiałam na modyfikowane i ona robiła kupe w wieku 4 miesięcy podtrzymywana "na kucaka" nad nocnikiem :ico_oczko:
za to synek nie miał zaparć bo on to do prawie 14 miesiąca na cycku wisiał :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

21 wrz 2011, 15:14

przypuszczam ze ten zastoj kupkowy byl ze zmiany mleka
ja tez to obstawiam...widać, nie do końca słuzy jej to mleczko. A dlaczego dokarmiasz??

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

22 wrz 2011, 08:58

jedna butle daje rano, bo po nocy moje cyce nie nadazaja sie jakos napelnic i Kalinka sie denerwuje ze nie leci, wole dac od razu butle i zmagazynowac mleczko na kolejne karmienia i jedna daje po kapieli z tego samego powodu..ale ost w nocy budzi mi sie praktycznie do 2 godz glodna i zastanawiam sie czy jeszcze w nocy jednej nie bede podawac, bo zaczne chodzic jak zombie :ico_noniewiem: :ico_oczko:
a zmiana mleczka byla z Nan Pro Ha na Nan Pro, ale juz never ever tego nie zrobie, moze dopiero jak zaczne "2" podawac :ico_noniewiem:

[ Dodano: 22-09-2011, 08:59 ]
aniafs a ty nie chcialas dolaczyc do lipcowo-sierpniowych dzieciaczkow?

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

22 wrz 2011, 16:23

cyce nie nadazaja sie jakos napelnic i Kalinka sie denerwuje ze nie leci, wole dac od razu butle i zmagazynowac mleczko na kolejne karmienia
może to chwilowy kryzys laktacyjny...napewno wiesz, że im częsciej dziecko ssie tym wiecej mleczka a butla zaburza ten naturalny kołowrotek :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
aniafs a ty nie chcialas dolaczyc do lipcowo-sierpniowych dzieciaczkow?
jakoś w ciązy nie miałam czasu często do Was zaglądac i pisać...nie byłam na bierząco a wtedy cięzko cokolwiek komuś odpisać :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: wpadam do Was czasami podczytać...może się zmobilizuję i zacznę pisać :-D dzięki :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 wrz 2011, 18:41

ladybird23, nie poddawaj sie,Kalinka jest jeszcze maluta,moja Zuzka tez sie co 2-3 godziny budzila,jadla 15-20 minut i znowu spala -3 godzinki,i tak prawie pol roku ale ja jakos potem przywyklam,karmilam ja na lezaco i czesto przysypialam :ico_oczko:
Dasz rade :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

22 wrz 2011, 19:49

karmilam ja na lezaco i czesto przysypialam
ja własnie tez tak robię z Kubulkiem :ico_sorki: bywa, że nawet nie wiem kiedy sam się od cyca oderwie i zaśnie :ico_sorki:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

22 wrz 2011, 19:54

szczerze powiedziawszy - choc moze zabrzmi to troche egoistycznie - zamierzam karmic nie dluzej niz do konca mojego pobytu w domu, nie chce miec problemow z cyckami jak wroce do pracy, a Kalinka musi byc troche odwyknieta co maz sobie z nia poradzi...poki co ciesze sie ze moge karmic i ze Kalinka przybiera ladnie na moim mleczku :-)

Kasia7707
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 23 cze 2013, 12:05

Re: jak pomóc dziecku zrobić kupkę?

23 cze 2013, 12:23

Mój mały miał zaparcia, miał też biegunki. Kobieta w aptece poleciła mi Multilac Baby. I po krótkim czasie miałam problem z głowy.

pawelkolanik
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 gru 2013, 13:15

Re: jak pomóc dziecku zrobić kupkę?

27 gru 2013, 14:01

Wielkie dzięki za wszelkie proady. Wiadomo że po kolei warto testować, a nie wszystkie na raz. Ale będę zdawał relacje, które metody są skuteczne.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość