BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

22 wrz 2011, 09:24

witam

u mnie Piotrek ładnie do przedszkola chodził,a dziś coś mu odbiło,chwycił sie kurczowo mojej nogi i nie chciał wejść na salę.Pani go na siłę odrywała :ico_noniewiem:
Widzę,że chęci do chodzenia ma jak wiatr zawieje.Nieraz pędzi z auta do przedszkola,że nie moge nadążyć,a czasem uprze się,że nie pójdzie do przedszkola i koniec,ryk :ico_noniewiem: Ciężka sprawa
chyba wolę zime jak taka jesien pochmurną
ja za zimą nie przepadam,nie lubię jak jest ślisko,zimno i tony ubran trzeba zakładać :ico_chory: Ale fakt faktem mokra i chłodna jesień też nie jest przyjemna,zgadzam się :ico_sorki:

laupina, ale masz kombinatorkę :ico_olaboga: :ico_haha_01:
No i problemy logistyczne jak u mnie,z tym,że ja cały czas jestem sama :ico_olaboga:
Piotrek do przedszkola chodzi na 9, Iza do szkoły różnie, 2 dni na 12, 1 dzien na 7:30 i 2 dni na 8
Piotrka odbieram między 13 a 14,a Izę znowu różnie, albo o 17 przez 2 dni,albo o 12:30, i 2 dni o 14 :ico_olaboga:
I czasem jest tak,że jadę z Piotrkiem do przedszkola na 9, potem na biegu obiad i Izę zawożę do szkoły na 12, jadę z powrotem do przedszkola po Piotrka,wracam z nim do domu i o 17 po Izę :ico_olaboga: Wariactwo :ico_olaboga:
A od pazdziernika wracam do pracy,Iza będzie niestety siedzieć na świetlicy :ico_noniewiem:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

22 wrz 2011, 10:09

A od pazdziernika wracam do pracy,Iza będzie niestety siedzieć na świetlicy
do pracy? a ty nie masz sklepu internetowego własnego ?

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

22 wrz 2011, 10:43

JoannaS, mam :ico_haha_01: Ale to tak bardziej hobbistycznie,bo raczej super zarobków z tego nie ma :ico_noniewiem: :ico_oczko:
Wracam do firmy w której pracuję obecnie chałupniczo,od pazdziernika bedę znowu pracować w siedzibie firmy.Pierwszy raz od czasu ciąży z Izą :ico_oczko:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

22 wrz 2011, 12:16

BeataW, fajnie. Kasa zawsze sie przyda. :-)

Awatar użytkownika
agucha44444
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 21 maja 2008, 09:06

22 wrz 2011, 14:56

Zulcia u nas w przedszkolu jest nowych dzieci 18 a wogole w przedszkolu 2 grupy po 25 dzieci i tak dzieci nowe z rodzicami byly razem do pierwszych dwoch tygodni,a my chcielismy zrezygnowac z przedszkola w tym roku bo bylo jak bylo,wiec pani dyrektor zaproponowala aby chodzic co drugi dzien i zostzwac z Davidkiem wiec tak robimy zobaczymy co z tego wyjdzie :ico_haha_02:

maly spi,a ja robie pranie,obiad zrobiony zostalo mi tylko jeszcze chate ogarnac i poprasowac sterte,ktora na mnie czeka

pogoda zaczyna sie klarowac,wyszlo slonce az sie chce spacerowac w taka pogode,rano bylo ponuro i zimno

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

22 wrz 2011, 15:08

Widzę,że chęci do chodzenia ma jak wiatr zawieje.Nieraz pędzi z auta do przedszkola,że nie moge nadążyć,a czasem uprze się,że nie pójdzie do przedszkola i koniec,ryk Ciężka sprawa

o to tak jak u nas, teraz nie chodzi bo nie chce go dawac az całkiem wydobrzeje to on chce na siłe iśc a jak przyjdzie poniedziałek to podejrzewam , ze będzie ciężko, bo miał przerwę. U na sjeszcze najgorzej jest z ubieraniem, no masakra jakaś bo jemu nie chce sie wstawać i ubieraći trwa gonitwa po domu juz od rana :ico_olaboga: ale jak juz jest ubrany to wychodzi chętnie.
zirafka, byliście u laryngologa?
atk. przepisał krople i tyle... stwierdzil, ze to od kataru mu przeszło na ucho i żeby nie dopuszcza do długotrwałego kataru.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

22 wrz 2011, 15:55

hejka

u nas w miare ok, tzn placz jest i z rana i przy odbiorze, ale ogolnie nie jest zle, Marcek od poniedzialku ladnie zjada obiady i podwieczorki :ico_brawa_01:
a dzisiaj spal tyle(2godz) ze go babki musialy budzic :ico_haha_01: :ico_oczko:


i tak dzieci nowe z rodzicami byly razem
tutaj, w Szwecji jest tak ze rodzic jest z dzieckim pierwsze 3 dni, od 9 do 14, normalnie sie uczestniczy w zyciu przedszkolnym :ico_oczko:

tyle ze jest tak ze dziecko dolacza do grupy rowiesnikow +- juz isniejacej czyli nie ma innych rodzicow :ico_oczko:

a grupa Marcela liczy 11 dzieci :ico_oczko: maksymalnie bedzie(jesli ktos jeszcze dolaczy) 16 :ico_oczko:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

22 wrz 2011, 16:46

Hej
BeataW, no to też masz jeżdzenia
A ja się dzisiaj mega wkurzyłam na moją teściową.Mój M. odebrał dziś Anię jak zwykle,ale nie zawoził jej do mnie do pracy tylko zaprowadził do teściowej, ja z Filipkiem odebrałam ją przed chwilą. Moja teściowa uwielbia Anię, a Filipa delikatnie mówiąc toleruje, dla niej liczą się tylko Piotrunio- wnuk od córki i moja Ania. Szwagierka ma troje dzieci,ale drugi syn i córeczka też nie są specjalnie lubiani przez babcię. Piotrunio to pierwszy wnuk (26lat) a Ania pierwsza wnuczka. Dzisiaj przyjechałam do babci z Filipkiem i zgadnijcie czym go poczęstowała? Serkiem, który otworzyła i Ania nie chciała zjeść!!! :ico_zly: (zresztą się jej nie dziwię,bo wcześniej dała jej naleśnika, kotlecika i biszkopty :ico_puknij: ). Doskonale wie,że Filip uwielbia naleśniki i nie można było zrobić 1 więcej.
a grupa Marcela liczy 11 dziec ale kameralnie mają, u Filipa w klasie jest ich 10 i jak zaczynają chorować to nieraz 3 chodzi
maly spi,a ja robie pranie,obiad zrobiony zostalo mi tylko jeszcze chate ogarnac i poprasowac sterte,ktora na mnie czeka
ja mam do schowania stertę wyprasowanych rzeczy, które mąż wyprasował i muszę odrobić z Filipkiem lekcje, Ania chce oglądać Franklina i twierdzi,że jest głodna :ico_szoking: , po takiej wyżerce u babci, ale ona ma przemiał :ico_olaboga:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

22 wrz 2011, 18:59

laupina, to masz fajną teściową. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

22 wrz 2011, 19:09

JoannaS, czasem jak zabłyśnie to.... wrrrr,

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości