Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

22 wrz 2011, 16:19

wiec wszystko sie da :)
sukces to trafić na własciwy moment

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

22 wrz 2011, 20:21

sukces to trafić na własciwy moment
sukces to chcieć ;-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 wrz 2011, 20:49

gorzej jak mama chce,a dziecko niekoniecznie :ico_oczko: Moja Zucha ma wscieklizne jak ja tylko posadze na nocniku,raz nam sie cudem kupala udalo zrobic i dwa razy siku :ico_noniewiem: A tak to schowa sie gdzies,nawali i przychodzi oznajmic - uuuujej,kupa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

22 wrz 2011, 20:53

Moja Zucha ma wscieklizne jak ja tylko posadze na nocniku,raz nam sie cudem kupala udalo zrobic i dwa razy siku
ale nie rozumiem teraz
masz nadzieje, ze ona przyjdzie i powie "chce na nocnik - nie chce pampersów"?
Bo nie rozumiem na czym polegają te chcęci...

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

22 wrz 2011, 21:07

gorzej jak mama chce,a dziecko niekoniecznie
no właśnie...kazde dziecko rozwija się w swoim indywidualnym tempie i jedno zaczai wczesniej drugie później...mnie irytuja mamuśki, które to przescigają się między sobą w osiągnięciach swoich dzieci...i to juz nie chodzi o odpieluchowywanie ale o mówienie, samodzielne jedzenie czy ubieranie się. Na wszystk przyjdzie czas :-)
A tak to schowa sie gdzies,nawali i przychodzi oznajmic - uuuujej,kupa
no u nas Bartek miał tak samo...bardzo długo. Ale biegal cały czas w majtkach. Zaczęłam odpieluchowywanie w lutym, nakupiłam majtek, rajstopek...i prałam, prałam, prałam :ico_haha_01: Z sikaniem zaczaił szybciej ale z kopką trwało dłużej...i do przyjemnosci nie należało odkrywanie jej obecnosci w majtusiach :ico_haha_01:
No ale w koncu nadszedł ten dzień...i już nie pamiętam kiedy była ostatni raz kupka w gatkach :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

22 wrz 2011, 21:14

masz nadzieje, ze ona przyjdzie i powie "chce na nocnik - nie chce pampersów"?
umarlam

Krzys sikal wszedzie, kropkami , kaluzami, i czy jak zaczynal i czy bylo juz po nie wazne, zawszezawszeeee bieglam z nim do lazienki tylko po to by siadl-po co innego jak juz kaluza wsysala sie w panele
Co chwile co chwile cho momencik
bo wiadomo ze w pampku sikaja i kropkami jak sie przypomni-nie ma odruchu trzymania
Kupe robimy 2 razy dziennie - i tez tragedi nie bylo mniej wiecej wiemy kiedy, kwestia pokazania jak cisnac "na zawolanie"- (nie ladnie brzmi)
kupy na kibelku

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

22 wrz 2011, 21:44

mnie irytuja mamuśki, które to przescigają się między sobą w osiągnięciach swoich dzieci...
własnie tego dotyczy ten wątek, i na prawdę nie rozumiem takich tekstów...
Oczywsiscie, nie mówię, że dziecko półroczne czy roczne można odpieluchować w pare dni.. ale rozumiem na prawdę jak dziecko można odpieluchowywac pół roku zwłaszcza dwuletnie :ico_sorki:


Beata_Tychy, nie chwal sie bo sie kolezanki pogniewaja :-P

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

22 wrz 2011, 22:18

ale rozumiem na prawdę jak dziecko można odpieluchowywac pół roku zwłaszcza dwuletnie
rozumiesz czy nie rozumiesz?? bo ja nie dokońca rozumiem co napisałaś :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

22 wrz 2011, 22:21

rozumiesz czy nie rozumiesz??
nie rozumiem;-)
ale tego mozna było się domyslec :-D
ok postaram się czytac to co pisze przed wysłaniem ;-)

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

22 wrz 2011, 22:25

Chyba jednak rozumiem...widać nie mam tak genialnego dziecka.
Tak jak pisałam wcześniej, każde dziecko jest inne i każde w innym czasie pojmuje różne rzeczy, uczy się, nabywa umiejętności. Znam trzylatki potrzebujące pampersów i znam mamy tych trzylatków, które dokładają wszelkich starń aby je odpieluchować. I Nie chodzi tu o to, że im się nie chce czy chce.
Bardzo fajnie, że Wam tak szybko poszło.
Beata_Tychy, nie chwal sie bo sie kolezanki pogniewaja
a Beacie już pogratulowałam sukcesu z nauką sikania u synka :-P

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość