agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

23 wrz 2011, 10:22

NowaSejana, oby jak najszybciej sie przebily :ico_sorki: :ico_sorki:

patrycjaaa, fajne ciuszki :ico_brawa_01: a buciki jakie slodkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

23 wrz 2011, 10:24

dobra dziewczyny musze sie powaznie zabrac za sprzatanie ...caly okropnie zapuszczony dom.... :ico_sorki: maly spi ...tata spi ....zobaczymy ile uda mi sie zrobic :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dlugo to moze jeszcze trwac??
kurcze u nas jeden sie przebil i dalej jakby wychodzi i trwa to juz z miesiac a takiego maksymalnego marudzenia to 2 tygodnie :ico_sorki:
powodzenia :ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2011, 10:25 przez tabogucka, łącznie zmieniany 1 raz.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

23 wrz 2011, 10:24

tabogucka, super kocyk masz dla Szymka, sama robilas??

[ Dodano: 23-09-2011, 10:26 ]
a takiego maksymalnego marudzenia to 2 tygodnie :ico_sorki:
:ico_szoking: u nas tak porzadnie marudzi dopiero od kilku dni... mam nadzieje, ze szybko wyjda... :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

23 wrz 2011, 10:31

hej, padam... mocna kawa.. a Mikołaj przed chwilą się obudził...

Wczoraj byłam na zakupach z mamą, chciałam sobie coś ładnego kupić, to miałam ochotę się rozpłakać, bo w nic nie wchodziłam... przez ten paskudny brzuch po ciaży, który nie chce się wciągnąć i przez cycki, które po ciąży jeszcze urosły zamiast zmaleć :ico_olaboga: ech.. szkoda słów..

Co do ciuszków Małego, też wpadłam w szał kupowania na allegro i naprawdę taniej wychodzi :ico_sorki:

aga216 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ale pysznie wyglądają te lody z bananami :064:
tabogucka, super kocyk masz dla Szymka, sama robilas??
no właśnie, bo śliczny jest :-D
u nas tak porzadnie marudzi dopiero od kilku dni... mam nadzieje, ze szybko wyjda...
ajj, cierpliwości :ico_sorki: :ico_sorki:

Idę dać Małemu kaszkę :562:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

23 wrz 2011, 10:52

super kocyk masz dla Szymka, sama robilas??
chcialbym ..to jest kocys odziedziczony po Jerku ...robila jego babcia z Nowej Zelandii :ico_oczko: bardzo lubimy ten kocyk bo jest spory i cieplutki a w dodatku bardzo kolorowy i Szymek lubi sie na spacerze nim bawic

takze dziekujemy ale niestety nie nasza zasluga w urodzie kocyka :ico_sorki:

ja w UK mam podobnie jak Sejana jak cos znajde (a sa super rzeczy)na Ebay(chociaz tak naprawde mamyw szystko i to w nadmiarze po Jerku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: )
to przesylka naogol jest 2 razy ytle co cena towaru :ico_szoking:
duzo rzeczy zamawialam tam w ciazy zanim ciotka przywiozla rezczy po Jerusiu i okazalo sie ze niepotrzebnie bo dostalismy to samo od niej :ico_haha_01:

teraz wole tak jak Sejanado sklepu np Mothercare i na promocji kupic cos fajnego bo sie naprawde oplaca...najlepsze sa wyprzedaze tuz przed swietami i zaraz po swietach...naprawde mozna sie oblowic za niewielkie pieniazki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 23-09-2011, 10:55 ]
dziewczyny tak mi sie nie chce sprzatac....bo jest taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki balagan...ale musze bo w niedziele przylatuje moja siostra cioteczna z chlopakiem :ico_brawa_01: a jutro byc moze moja kumpela z pracy wpadnie z wizyta :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

23 wrz 2011, 10:56

teraz wole tak jak Sejanado sklepu np Mothercare i na promocji kupic cos fajnego bo sie naprawde oplaca...najlepsze sa wyprzedaze tuz przed swietami i zaraz po swietach...naprawde mozna sie oblowic za niewielkie pieniazki :ico_brawa_01:
u nas jest identycznie..
ostatnio z H&M nowe dresy kupilam blizniaczkom po 10€, a normalne za jeden z 25€ bym zaplacila... tak samo w C&A...

a z mothercare tez mi sie ciuszki podobaja... u nas tez mozna je kupic :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

23 wrz 2011, 22:13

a ja ze sprzataniem w lesie...dziec byl marudny ...i tata sobie nie radzil...w pewnym momencie juz nawet padly takie slowa: synu nie placz bo zaraz sie tata rozplacze :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
a jemu sie wydawalo ze ja to nic nie robie calymi dniami to ma nauczke :ico_oczko:

dobranoc :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

23 wrz 2011, 22:18

to przesylka naogol jest 2 razy ytle co cena towaru :ico_szoking:
mhm, zgodze sie, ja tu na ebay weszlam czegos poszukac dla dzieci to sie popukalam w glowe i sobie odpuscilam :ico_puknij:
u nas jest jeszcze taki sklep erstings family i czesto mozna kupic ciuszki bardzo tanio na przecenie-ja jestem z tych polujacych na % :ico_haha_01:

Tabogucka co to syrek Poluni to mysle, ze ci sie wydaje, bo pierwsza rzecza (poza groznym Polkowym spojzeniem) ktore mi sie rzucily w oczy po jej narodzinach to, ze ma baardzo dlugie paluszki u nozek i u raczek, mysle, ze one optycznie bardzo wydluzaja stopki i dlonie, po narodzinach jeszcze miala do tego takie dlugachne pazurki :ico_haha_01: nie moglam sie napatrzec...

i co do butkow to ja mam dla Polki od kolezanki trampeczki i takie wlasnie mukuluki futerkowe z pomponami iect, ale jak lewego buta jej ubieram to prawego juz nie ma bo tak szura nogami :ico_haha_01: wiec mysle, ze sie nie ma co na obuwie nastawiac bardzo :ico_oczko:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

23 wrz 2011, 22:33

witam
Ja na chwilke się zameldować ze żyjemy :-D :-D :-D :-D

A le tak to kiepsko u nas, synek ulewa częsciej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i tak nie chce mi sie wogóle pisać ale jeden plus jest taki ze lubi Bebilon Pepti :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tylko zjada podobne porcje co wczesniej :ico_sorki: ale sukces bo ze smakiem je zjada i nie tylko przez sen :ico_brawa_01:

Pozdrawiam was serdecznie i jak mąż pojedzie to juz bede czesciej

[ Dodano: 23-09-2011, 22:33 ]
STAWIAM :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 6 miesięcy FILIPKA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

23 wrz 2011, 22:35

dobry wieczór i dobranoc
wróciliśmy dziś, zajrzę jutro, jak zrobię mega pranie :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość