beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

24 wrz 2011, 11:33

Agus, zazdroszcze Ci tego platynowego blondu!!! Zawsze miałam blond włosy, ale odkąd zaczeły mi wychodzic garściami przestałam farbowac i ubolewam nad tym juz 3 rok. Buuuuuuuuuuu...............

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

24 wrz 2011, 11:44

Beti ja Ci powiem ze mi sie juz znuuuudzil strasznie :/ A co do Twojego farbowania to probowalas zmieniac farby moze? Ja caly czas uzywam Obrazek i powiem Ci, ze mi nie wypadaja (mam wrazenie zreszta ze mam coraz gestsze wlosy nie wiem jakim cudem :ico_noniewiem: ), poza tym nie szczypie i bardzo dobrze lapie. no chyba ze za krotko przytrzymasz - jak ja ostatnio. w Pl mi fryzjerzy mowili ze nie bede miala nigdy jasnych blond (naturalne mam dosc ciemny blond) a tu przyjechalam i od 3 lat jej uzywam. i jakos mi zlapala :) ale nie wiem czy ona jest gdzies indziej niz w UK, w Pl napewno jej nie ma, nie wiem jak u CIebie :ico_noniewiem:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

24 wrz 2011, 12:10

fajna laska z Ciebie Agus. Myślę, że możesz spróbować z czerwienią. A blond rzeczywiście do Ciebie pasuje, Beti ma rację :-). No ale kobieta potrzebuje zmian. Zawsze później można wrócić do blondu.
Beti rzeczywiście możesz spróbować farbować innymi farbami, bo może tamte Ci zaszkodziły. Ja proponuje zacząć od kremów farbujących, tyle, że dostaniesz je albo w hurtowni fryzjerskiej albo u fryzjera. Te kremy też mają odcienie blondu. Jak dobrze dobrana farba to nie powinna zniszczyć włosów mocno, chociaż ogólnie odcienie blondu trochę bardziej niszczą ze względu na większą ilość utleniaczy. Ale warto spróbować

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

24 wrz 2011, 12:15

fajna laska z Ciebie Agus
hihihi dziekuje :ico_brawa_01: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Zawsze później można wrócić do blondu.
No wlasnie a jak z tym powrotem, czy nie zrobia mi sie rude?? taka czerwien chce zrobic.. to znaczy inna farbe znalazlam (tez palette ale inaczej w sklepie wczoraj wygladala), ale taki mniej wiecej odcien :-D
Obrazek

I taka fryzure swoja droga :-D jezu, trzymajcie kciuki zeby mi to wszystko wyszlo bo jak nie to chyba sie zamkne w domu i nie bede wychodzic :-D :-D

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

24 wrz 2011, 14:34

Agus, a ja sobie ciebie wyobrażałam jako kobitke w czarnych kruczych krótkich włoskach :DDDD

jak ja robiłąm na blond rudy to pierwszy to mi sie po 1 myciu spłkał dosłownie, nastepny po 3 myciach wyblakł a ten juz 4 mycia i stoi :DDDD

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

24 wrz 2011, 15:08

agus fajnie wygladasz w tych blondach!!moze sprobuj jeszcze raz ten blond nalozyc i w koncu te ciemniejsze tez sie rozjasnia, co?
malinka a jak z brzuszkiem u was, nie mialam liwka problemow jak jej zmienialas teraz znow z bebilonu na humane?
mi sie wydaje ze te NAN PRO HA co my mamy jest lepsze od zwyklego Nan Pro, ale zauwazylam ze troche ma baczki ostre i czesciej poplakuje ale przynajmniej kupki robi :ico_noniewiem: sama jestem ciekawa czy to od tego mleka czy cos innego :ico_noniewiem: i ulewa sporo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

24 wrz 2011, 16:22

ladybird23, żadnego ;)
a spróbuj bebilon AR antyrefluksyjny przeciw ulewaniu ;)
a macha nożkami po jedzieniu i jest aktywna?

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

24 wrz 2011, 19:57

Agus, - ja tylko napisze ,ze zostan w blond!!!!!!!! śliczna jestes! :ico_brawa_01: :-D i ide czytac hyhyh

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

25 wrz 2011, 09:39

No wlasnie a jak z tym powrotem, czy nie zrobia mi sie rude??
ja tez chciałm co s w sobie zmienic no i w lutym zrobiłam sobie rudy ale po 2 miesiacach stwierdzialm ze wolę się w jasnych ( chyba ten rudy mnie postarzal hihi ) no i fryzjerka nalożyła mi taki preparat co ściągnął ten ciemny kolor i powiem wam,z e nawet miałam zostać w takim kolorze ale brakło mi odwagi i wróciłam do swoich jasnych.
Agus, - ja tylko napisze ,ze zostan w blond!!!!!!!! śliczna jestes
\moje zdanie jest takie samo!!!!!
A wogóel to cześc laski. U nas dziś słonecznie ale chłodno bo rano było tylko 9 stopni, myslę, z epóźniej się ociepli i będziemy mogli iść na grilla!

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

25 wrz 2011, 18:34

moze sprobuj jeszcze raz ten blond nalozyc i w koncu te ciemniejsze tez sie rozjasnia, co?
No pewnie by tak wyszlo, ale powiem Ci, ze wkurzylam sie juz na ten blond i chcialam cos ciemniejszego.. mam potrzebe wielkiej zmiany :-D Ale powiem Wam laski ze farbe kupilam ale stchorzylam, zeby sama farbowac bo sie boje ze spieprze :ico_noniewiem: takze jutro ide do fryzjera i jak babka stwierdzi ze mi bedzie pasowac to sprobuje a jak nie to poprawie blond i zetne :-) pod spodem mam braz wiec moze to na czerwien zamienie :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość