Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

24 wrz 2011, 22:27

hej
miałam dziś kupę roboty, oczywiście nie zrobiłam wszytskiego poczytałam Was po łebkach, przepraszam :ico_sorki: za to usłyszałam komplement od męża, że znów jest laska :-D :-D :-D

zimno mam w pokoju :ico_zly:
idę zaraz spać.

Dobrusia myśle, że Wituś ma dobrą dietę. Mat też je kaszkę, zupkę i owocki każdego dnia.
Nic mlecznego jeszcze mu nie dawałam ze względu na ryzyko alergii. Pewnie dopiero około roku dostanie danonka czy jogurcik. A powiedz, te jogurty to dajesz takie dla maluchów????

gratuluję ząbków. U nas nie jeszcze

tabogucka dercos to taki preparat do wcierania w ampułkach z firmy vichy. drogi ale skuteczny. A nie myślałaś o ograniczeniu karmienia????

magda1614, super, że małemu mleczko smakuje. no i :ico_brawa_01: za pół roczku

patrycjaaa, przykro mi. Ja bym chyba się obraziła na mamę :ico_wstydzioch: dlaczego jednych wnuków rozpieszcza a mojego dziecka nie :ico_noniewiem:

kurcze dziewczyny nie wiem co jest. Część postów mi się nie wyświetla :ico_noniewiem:
Fintifluszka, ja tez lubie ciuszki z ernstings family... kiedys az tak na % nie patrzylam, a teraz zaczynam coraz czesciej
w Polsce jest fajny sklep 5 10 15 , Matowi latem kupiłam ciepły polarek i teraz jak znalazł. A przeceny to tam bywają spore. No i promocje też extra.

dobra więcej nie pamiętam idę spać bo mam lodowate ręce. co jest, ze tu tak zimno :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

24 wrz 2011, 22:48

a u nas nadal katarek bo mała zasneła i za godz sie obudziła z zatkanym noskiem poplakując i strasznie plakała jak jej odciagalam tym aspiratorkiem do noska ;/ posmarowalam mascia majerankowa dałam cyca i zasnela co to bylo na ten katarek co pisala ktoras ze takie dobre? mam nadzieje ze juz bedzie sie jej lepiej spało ;/
ja dzis w sklepie sie nie moglam oprzec i kupilam jej kilka słoiczkow rozmaitych deserkow i kilka dann z mieskiem ale to dam troszke pozniej a co z tym glutenem? juz wprowadzilyscie? ja szukalam jakiejs kaszki ale nie widzialam wszystko bezglutenowe
usłyszałam komplement od męża, że znów jest laska :-D :-D :-D
to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
moj biedaczek przeziebiony i spi na dole ;/ oby jak najszybciej wyzdrowial bo nie lubie spac sama ;) a tez jest komplemenciarz bo codziennie mi mowi ze mu sie podobam nawet niby bardziej niz przed ciążą szkoda tylko ze ja tak tego nie widze ;/

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

24 wrz 2011, 23:06

co to bylo na ten katarek co pisala ktoras ze takie dobre? mam nadzieje ze juz bedzie sie jej lepiej spało ;/
nasivin soft dla niemowląt od 3 miesiąca. 2 razy psiknęłam i po katarze
troszke pozniej a co z tym glutenem? juz wprowadzilyscie? ja szukalam jakiejs kaszki ale nie widzialam wszystko bezglutenowe
jest kaszka ryżowo-pszenna z jabłkami i gruszkami z bobovity. bezmleczna, pychaaaaaa
Mat uwielbia i wcale mu się nie dziwię :ico_oczko:
moj biedaczek przeziebiony i spi na dole
mój też :-D
a tez jest komplemenciarz bo codziennie mi mowi ze mu sie podobam nawet niby bardziej niz przed ciążą szkoda tylko ze ja tak tego nie widze ;/
no to uwierz mu :-) przecież źle nie wyglądasz, jesteś szczupła, zgrabna.

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

24 wrz 2011, 23:36

nasivin soft dla niemowląt od 3 miesiąca. 2 razy psiknęłam i po katarze
super jest my tez uzywamy bo po szpitalu dopadł Filipka katar :ico_sorki: :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 wrz 2011, 13:24

ja dzis w sklepie sie nie moglam oprzec i kupilam jej kilka słoiczkow rozmaitych deserkow i kilka dann z mieskiem ale to dam troszke pozniej a co z tym glutenem? juz wprowadzilyscie? ja szukalam jakiejs kaszki ale nie widzialam wszystko bezglutenowe
ja dzisiaj sama malej zupke ugotowalam, rosolek, marchewka, ziemniaczek i miesko z kurczaka.. takie same malym robilam... i malej smakowalo, bo ona tych sloiczkowych nie lubi...

Co do mamy.. ehhh... my mieszkamy za granica juz prawie 3 lata i przez ten caly czas to tylko brat byl na 6 tyg w to lato i tylko po to, zeby sobie zarobic, bo pracowal z P. A mamy ani ojca wogole nie bylo, co ich zapraszam to czasu, kasy, albo czegos tam jeszcze nie maja i lepiej zebysmy my przyjechali... Marceline moja mama zna ze zdjec, a dziewczynek juz 1,5 roku nie widziala... wiec wiem co czujesz... bo kazdy chcialby zeby ich dzieci mialy jak najlepszy kontakt z babcia i dziadkiem... ale niestety nic nie mozemy zrobic na sile, dziadkowie sami musza tego chciec.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

25 wrz 2011, 13:42

tak, tak, ja tez nasivin polecam...

O troske rodzicow bylam zazdrosna jak sie dowiedzialam, ze zona mojego brata jest w ciazy-mialysmy prawie taki sam termin, bo pomyslalam, ze moje dzieci daleko, a ich corka bedzie blosko i pewnie bedzie rozpieszczana przez dziadkow i o moich dzieciach zapomna... ale chyba nie jest tak zle, bo z mama rozmawiam przez skype i ona zawsze tak czule do dzieci moich podchodzi... Wlasnie moja mama byla u nas 2 razy, jeden z moich braci tez, szkoda mi, bo moj tato sie jakos nie moze wybrac, zawsze sie wlasnie czyms wykreca, choc ani kasy, ani czasu mu nie brak, ale on sie chyba boi podrozy...
Kuby ojciec tez byl 2 razy to same klopoty byly z nim, wiec mam dosc, jego matka tez 2 razy byla to zawsze mi tak cisnienie podniosla i dzeicko mi rozbestwila, ze bym ja wyszarpala za klaki i za kazdym razem kase chce od nas, takie te odwiedziny...


Pola glownie kaszki je, zupke tylko jak ja ugotuje, od tych sloiczkow az sie trzesie z obrzydzenia :ico_noniewiem: i daje jej pietke od bulki do ciumkania :ico_oczko: bardzo lubi tylko pozniej wszystko w okruchach i takie wymazane od tej bulki wyciumkanej :ico_haha_01:

Jka sie Polka obudzi to moze sie gdzies wybierzemy, bo ladna pogoda u nas...

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

25 wrz 2011, 15:13

u nas tez dzis piekna pogoda ;) mama qkoncu sie wybrala i bylysmy razem na spacerku ;) za troszke m przyjechac K kuzynka i prababcia Blaneczki ;) dalam jej dzis danie z kroliczkiem i tez jej smakowalo bo zjadla pol sloiczka teraz czekamy na reakcje a jutro przejde sie po ten nasivin acha bo jutro mamy szczepienie a jak ma ten katarek to chyba nie bedzie ;/ ale nie ma goraczki ani kaszelku

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

25 wrz 2011, 19:11

ja nie narzekam na dziadków. nie mam z kim konkurować, bo mąż jedynak, a moi rodzice zakochani w moich dzieciach. Moja siostra dzieci nie ma, ale myślę, że nawet jakby miała, to nic by się nie zmieniło :-)
jutro mamy szczepienie a jak ma ten katarek to chyba nie bedzie ;/ ale nie ma goraczki ani kaszelku
być może odłożycie szczepienie, bo katar też jest wynikiem infekcji wirusowej

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

25 wrz 2011, 19:18

być może odłożycie szczepienie, bo katar też jest wynikiem infekcji wirusowej
acha ale to i tak trzeba isc i lekarz musi zbadac tak? i zadecydowac albo ewentualnie sie z nim umowic na inny dzien?
Blanka taka silna ze jak ja trzymam to nogi sztywne juz by chciala stac ale jej nie trzymam tak bo ktoras pisala ze to pozniej na kregosłup zle wpływa

[ Dodano: 25-09-2011, 19:19 ]
Blanka chyba z wrazenia ze tyle dzis gosci miala nie umialam jej uspic mało spała w dzien wiec wykapalismy ja troszke wczesniej i juz od paru min spi jak zabita ;))

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

25 wrz 2011, 22:15

acha ale to i tak trzeba isc i lekarz musi zbadac tak? i zadecydowac albo ewentualnie sie z nim umowic na inny dzien?
tak. idź, niech małą zbada i sam postanowi czy szczepić czy nie.
Blanka chyba z wrazenia ze tyle dzis gosci miala nie umialam jej uspic mało spała w dzien wiec wykapalismy ja troszke wczesniej i juz od paru min spi jak zabita ;))
zmęczyła się :-) kolorowych snów :-)

i ja zmykam, bo rano trzeba wstać

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość