Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

25 wrz 2011, 09:13

Cześć laseczki

Wytrzymałam do 23 bo Franki mi zasnął na rękach wiec już wróciułam z nim do domu nawet fajnie sie bawiłam tylko dawno w obcasach nie chodziłam i nie tańczyłam i mnie tak kregosłup boli że nie spałam całą noc a dodatkowo czuwałam bo mąż rozwoził gości i wrócił koło 5 rano wiec pospałam może 3 godzinki a o 8 synek już nie dał spać.Kaszel mnie męczy i chrypa doszla do tego.

Mi też brzuszek zaczyna twardnieć ale wydaje mi sie że to wzdęcia.

A tak wczoraj sobie myślałam (jak nie mogłam spać) że wiecie co ale ja jeszcze nie myślę calkiem o tym dzidziusiu u mnie w brzuchu tak strasznie kocham Franka że nie wiem czy bede potrafiła kochać to drugie a dodatkowo te mdłośći powodują niechęć do tej ciąży i czasem wam powiem że mam okropne myśli :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: męczą mnie one już od 6 tyg ciąży i ciągle są i poprostu mam serdecznie dość :ico_zly: :ico_zly: Boże jak ja zazdroszczę dziewczyną co mają bezobjawową ciąże :ico_sorki: :ico_sorki:

to sie pożaliłam co mi na serduchu leży :ico_placzek:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

25 wrz 2011, 09:19

Biniu_s-to jakie ten twój M. ma imie??
Krzysztof :-D :-D :-D

Ciekawe jak tam asiab po weselisku?!

Byliśmy wczoraj u teściów i trochę się pokłóciłam z męża bratową. Zaczęła mi prawić jakieś głupie morały na temat wychowywania dzieci, bo tylko ona chodziła w ciąży i urodziła i wogóle jest najwspanialszą matką na świecie, a nasze matki i babki to nas źle wychowały więc się z nią pobrałam. Ona, że teraz media robią nagonkę na matki, że trzeba mnóstwo kasy wydawać na dziecko, że ona odmawia sobie żeby dziecku kupić wszystko najlepszej jakości i wogóle... och ah, a jak tak nie będzie robiła to jej dziecko odbiorą. A ja do niej, że za dużo naoglądała się telewizji i naczytała w internecie a do wszystkiego trzeba dołożyć tzw. "zdrowy rozsądek", bo to że dziecko będzie miało najlepsze ciuchy, zabawki i jedzenie to nie wszystko, bo są ważniejsze rzeczy w życiu.
Jej mała i tak ma gdzieś te zabawki wszystkie i teraz jako 9 miesięczne dziecko najbardziej lubi bawić się butelką po napoju, a wszystkie jedzenie ze słoiczków ląduje na matce :-D :-D :-D

Paranoja... i tylko mi popsuła wieczór :ico_noniewiem:

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

25 wrz 2011, 09:23

Cześć dziewczynki :-) wczoraj z tymi mdłościami myślałam że oszlaleje...byliśmy u rodziców, tyle pyszności było a ja tylko dziubłam coś i prawie cały dzień przespałam...masakra jakaś...do kiedy te mdłości będą??? miłej niedzielki Wam życzę :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 wrz 2011, 09:33

tibby, ktory to juz dzien spoznienia?

Ja tez pracowalam jako instruktor na kuchni,masakra :ico_olaboga: Jedyny odpoczynek to jak mnie na drivie stawiali albo na kase :ico_oczko:

dzwoncu - bedziesz bita i szarpana,zwolnij troszke,bo brzusio nie powinien sie juz stawiac,za wczesnie :ico_nienie:

asiab, nie martw sie,ja tez mialam takie watpliwosci,ze co to bedzie,jak to pokochac itd ale kolezanka,ktora ma dwoje dzieci powiedziala mi,ze ta milosc sie mnozy,nie dzieli i faktycznie miala racje,jak urodzilam Zuzke,to serduszko mi uroslo i Zuzia zajela miejsce obok Andrzejka i kocham ich tak samo mocno :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Paranoja... i tylko mi popsuła wieczór :ico_noniewiem:
- a tam,nie sluchaj jej,ja tez mam taka przemadrzala bratowa meza :ico_oczko: Pracuje w Bakomie i wiecznie mi obrzydza Danonki,ze maja duzo cukru itd,ze jak ja moge je dzieciom dawac itd :ico_puknij: Bez przesady :ico_noniewiem:

Ja dzis sama z dziecmi,maz wczoraj przyszedl wieczorem,poogladalismy kolejne odcinki Hasua i moczylismy sobie nogi w misce :ico_oczko: Smiac mi sie chcialo,bo mowie,ze 5 lat temu siedzielismy na kanapie,trzymalismy sie za rece,jedlismy lody i ogladalismy film,a teraz pijemy kompot z wisni,jemy murzynka i moczymy nogi w misce :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: Ale maz stwierdzil,ze nie wazne co sie robi,wazne,ze razem :ico_oczko:
A dzis poszedl na 24 do pracy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 25-09-2011, 09:36 ]
do kiedy te mdłości będą??
- nie wiem,tak do 3 miesaca chyba :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

25 wrz 2011, 09:56

A dzis poszedl na 24 do pracy :ico_noniewiem:
Ja też dzisiaj sama, mój K. pojechał na jakąś wystawę, wróci dopiero wieczorkiem.

[ Dodano: 25-09-2011, 10:05 ]
stawiam ogromnego :ico_tort: za koniec 15 tygodnia :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

25 wrz 2011, 12:19

dziewczyny... mdlosci kiedys mina :ico_haha_01: ja nie mam mdlosci ale np. dzis zwymiotowalam 2 razy, raz na ulicy pod domem sasiada :ico_wstydzioch: i drugi raz u znajomej w domu :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

juz za niedlugo rozpoczynam 4 miesiac... tak sie ciesze :ico_brawa_01: :ico_sorki:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

25 wrz 2011, 12:24

hej
dzwoncu - bedziesz bita i szarpana,zwolnij troszke,bo brzusio nie powinien sie juz stawiac,za wczesnie :ico_nienie:
wiem , wiem...jutro do gina wiec mu o tym powiem...bo niepokoi mnie to

aaa....i już dzidzia dała o sobie znać...poczułam pierwsze kopniaczki... :ico_brawa_01: raz w nocy, nad ranem i na spacerku... :-D super...wciąz nasłuchuję nastepne :ico_haha_01:
Mi też brzuszek zaczyna twardnieć ale wydaje mi sie że to wzdęcia.
ja wiem ze u mnie to jest twardnienie...bo czuję jak sie napina macica i czuję przy tym nieprzyjemny ból :ico_olaboga:
stawiam ogromnego :ico_tort: za koniec 15 tygodnia
brawo :ico_brawa_01:
le maz stwierdzil,ze nie wazne co sie robi,wazne,ze razem :ico_oczko:
i ma rację :-D

biniu_s, masz dziwną bratową...i za dużo sie naoglądała telewizji... :ico_puknij:

[ Dodano: 25-09-2011, 12:26 ]
uz za niedlugo rozpoczynam 4 miesiac...
n
o to już poważna ciąża :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 25-09-2011, 12:33 ]
ja jeszcze nie myślę calkiem o tym dzidziusiu u mnie w brzuchu tak strasznie kocham Franka że nie wiem czy bede potrafiła kochać to drugie
a ja myślałam ze ze mną coś nie tak...tak samo myśle..i czasem ta dzidzia w brzuszku wydaje mi sie na razie jeszcze taka obca :ico_puknij:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 wrz 2011, 12:45

za koniec 15 tygodnia :ico_olaboga:
- ale pedzisz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzis zwymiotowalam 2 razy
- ups :ico_szoking:
.bo niepokoi mnie to
- pewnie przepisze ci magnez :ico_olaboga:
wciąz nasłuchuję nastepne :ico_haha_01:
- jejciu,ale zazdroszcze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No i gratuluje :-D
taka obca :ico_puknij:
- jak juz ja urodzisz milosc zaleje cie,ze az uszami wyplynie :ico_oczko:

Z 3 juz takich rozterek nie ma :ico_oczko:

Bylismy juz w kosciolku,po drodze zbieranie kasztankow,mloda spi,mlody bajke oglada a ja sie relaksuje :-D

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

25 wrz 2011, 12:54

Bry

ja ostatnio zła jak osa byłam wiec tylko Was podczytywałam :ico_oczko:

mąż ma mnie jutro zapisac do gina na usg :-D jestem tylko ciekawa na kiedy sie da, byle jaknajszybciej..
.i już dzidzia dała o sobie znać...poczułam pierwsze kopniaczki...
ale super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tibby, trzymam kciuki za II kreseczki :ico_sorki:

czekam aż mąż wroci ze strzelanki i wysle go na spacer z mlodym a sama sobie odpoczne :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

25 wrz 2011, 13:27

tibby, ktory to juz dzien spoznienia?
już w zasadzie 7/8dni po terminie...

jutro wielki dzień. chyba oszaleję jak będę robiła test i czekała na wynik.
z jednej strony chciałabym drugą dzidzię, ale z drugiej tak jak widzę nie jedna z nas, mam wątpliwości. czy podołamy finansowo, czasowo, jak Tobiś to zniesie, że uwaga nie skupia się tylko na nim... :ico_olaboga:
Mam też stresa jak rodzina na to zareaguje w razie co. Bo pierwsza ciąża nie była planowana, a jak powiem, że jestem znów w ciąży, to... :ico_olaboga: czuję, że będą szły z początku iskry.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość