Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

26 wrz 2011, 11:27

chociaż ja zbytnio nie wiem chyba jak zgaga wygląda.
Nie miałam chyba nigdy w życiu tego.
Pali w przełyku i niżej jak po 2 kielonach jeden za drugim :-D Tylko po kielonach mija, a to niestety nie :(

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

26 wrz 2011, 11:29

heheh dziwne nie.Kurde może testy powinnyśmy zrobić.
zajde do apteki po test kupie może ze 2-3 jakby błednie pokazały, wolę miec pewnośc na pewno :-D

A jak jestem w ciązy..... jak ja to powiem mojemu M. musze się zastanowić, to powazna sprawa jest. Czuje sie ociązała co prawda ale zeby to ciąza była?? jak myslicie ??
Kurcze współczuje chociaż ja zbytnio nie wiem chyba jak zgaga wygląda.
Nie miałam chyba nigdy w życiu tego
to się ciesz Kochana jesli dziecko ma mieć duzo włosków przez zgage to moje to chyba mini gorylek będzie. Włochate jak ALF :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

26 wrz 2011, 11:29

u nas słonko a ja sie czuje jak wypluta :/ nie wiem czemu :ico_noniewiem:
po prostu leże na kanapie, Maja przynosi mi ksiazeczki to jej czytam układamy układanki :ico_noniewiem:
teraz poszła patrzec na minimini wiec ja siadłam na komp
nie mam siły na nic jakoś
rano byłam po bułki i wyprowadzic Hakera a teraz z domu mi sie ruszać nie chce :ico_noniewiem:
nawet zasnałam na kanapie na chwile :ico_szoking:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

26 wrz 2011, 11:30

Pali w przełyku i niżej jak po 2 kielonach jeden za drugim Tylko po kielonach mija, a to niestety nie
czasem sie śmieje ze jak zionę ogniem to spale mieszkanie taki pozar mam w gardle

[ Dodano: 26-09-2011, 11:30 ]
izuś_85, poworotu sił zyczę. ja nawet spoko, mogę dzis rodzić :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

26 wrz 2011, 11:38

Czuje sie ociązała co prawda ale zeby to ciąza była?? jak myslicie ??
Ociężała bo pewno pojadłaś jak smok heheh
Ja tez nie wiem jak to mojemu powiedzieć gdyby test wyszedł pozytywny. Nie planowaliśmy dzieci.
jesli dziecko ma mieć duzo włosków przez zgage to moje to chyba mini gorylek będzie. Włochate jak ALF :-D
No to moja łysa będzie .Choć i tak wydaje mi się że będzie mały łysolek.
Ale w ten zabobon nie wierze . Jak Olusia była w brzuszku to jej mama nie miała wcale zgagi a mała urodziła się z takimi włoskami że można było jej lekko podpinać i malutkie kucyki robić. Naprawdę.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

26 wrz 2011, 11:39

izuś_85, poworotu sił zyczę. ja nawet spoko, mogę dzis rodzić :-)
ech, dziękuję :ico_sorki:
w sumie to jakby na to nie patrzeć powtarza sie scenariusz sprzed dwóch lat :ico_olaboga:
zakładałam wtedy temat "na ostatnich nogach-samopoczucie" :ico_oczko:
masakra znów to samo rano wstaje ledwo otwierajac oczy i tak do południa jak zombi chodze :ico_olaboga:
no ale to oznaka że już niedługo :ico_sorki: widać że mój organizm znów woła o odpoczynek :ico_sorki: dlatego dziś nie ide nigdzie daleko, tylko z Majką do piasku pod domem i na małe zakupy jak Przemek wróci :ico_oczko:

[ Dodano: 26-09-2011, 11:41 ]
ja dziś tez chyba placki ziemniaczane zrobię albo naleśniki jakieś

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

26 wrz 2011, 11:41

Izus leż bykiem jak masz na to ochotę . Ja czuje się na razie dobrze więc śmigam ale jak mi sie nie będzie chciało to już nie będę robić na sile, bo mało co mi zostało a poza tym kurcze jak nie zrobię wszystkiego to ziemia się chyba nie zawali.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

26 wrz 2011, 11:44

No to moja łysa będzie
i w ten oto sposób mamy rozwiazanie, ja ogole Oliwke i przeslę Ci włosków, podoklejasz sobie w razie czego :-)
Ja tez nie wiem jak to mojemu powiedzieć gdyby test wyszedł pozytywny. Nie planowaliśmy dzieci
no wlasnie mam ten sam problem, boje sie bardzo jego reakcji.
widać że mój organizm znów woła o odpoczynek dlatego dziś nie ide nigdzie daleko, tylko z Majką do piasku pod domem i na małe zakupy jak Przemek wróci
a ja znów mam moc nie wiem skąd. dziwne to, spac mi się chce ale tak mam od dlugiego czasu.
Ale w ten zabobon nie wierze
ja tez nie wierze

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

26 wrz 2011, 11:47

ech, niedługo Majcia bedzie miała drzemkę więc i ja sie z nią położe znowu :ico_sorki:

wiecie co ja nigdy w życiu nie spałąm popołudniu czy w ciągu dnia, no chyba zę chora bardzo byłam, dopiero w poprzedniej ciaży zaznałam tego uczucia silnej potrzeby drzemki i teraz znów jakas słaba jestem, na szczęście wiem ze to minie :ico_sorki: wraz z porodem :ico_oczko:

mój termin z usg wypada jakby już bo miedzy 25-30 września :ico_noniewiem: no ale mam nadzieje ze ruszy do tego 5 października jakoś, nie nastawiam sie na wczesniejszy poród bo nie chce sie rozczarować ani nie chce chodzić z kalendarzem w ręku i sie denerwować :ico_noniewiem:

[ Dodano: 26-09-2011, 11:49 ]
musze sobie ksero porobić z usg :ico_sorki: do albumu :ico_oczko: bo te papierki jak z kasy fiskalnej wyblakają po jakimś czasie :ico_haha_01: i obrazek znika, lepiej zeskanowac alo skserować :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

26 wrz 2011, 11:52

nie nastawiam sie na wczesniejszy poród bo nie chce sie rozczarować ani nie chce chodzić z kalendarzem w ręku i sie denerwować :ico_noniewiem:
No ja też wolałabym by się wcześniej ciut urodziła ale nastawiam się na to że wyjdzie w albo nawet po terminie .Bo to czekanie z kalendarzem w reku na pewno nie jest fajne.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość