SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

26 wrz 2011, 15:49

elibell, fajnie fajnie by bylo ale ja sie nastawiam na porod dzis :-D musze wypchac tego maluszka bo juz mi rece opadaja :ico_haha_01:

[ Dodano: 26-09-2011, 15:50 ]
ja ide sie polozyc na chwilke maly jeszcze si wiec moge odpoczac a w razie jak sie obudzi to Wiktoria sie z nim chwilke pobawi :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

26 wrz 2011, 16:02

fajnie fajnie by bylo ale ja sie nastawiam na porod dzis
to albo rodzisz dzisiaj, albo Kwiatunio Cię spakuje i wywiezie....... masz opcje wyboru

Mnie znów skurcze dopadly, to już jest nudne po prostu

Zobaczymy czy mój gin- wrózka się mylił czy nie :-) wg niego urodzę do środy najpóźniej....... cos mi sie wierzyc nie chce zbytnio by tak było :-) nawet położne sie śmiały ze nie wiedziały ze pracuje u nich gin jasnowidz :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

26 wrz 2011, 16:13

SANDRUSIA)), idę do pracy na 18-23 i jak zajrzę tu rano, to mam nadzieję zobaczyc na "Radosnych" ogłoszenie, że tulisz Leo! Nie chcę slyszec wymówek, że się nie dało! Rodzisz dziś - najpóźniej od rańca i koniec! :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek:

Noo, to jak zem pokrzyczala i nastraszyła to może coś którąś ruszy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

26 wrz 2011, 16:17

Noo, to jak zem pokrzyczala i nastraszyła to może coś którąś ruszy
to ja sie dołaczam do krzyczenia TIBBY


:511: :511: :511: :511: idz już:511: :511: :511: :511: rano chcę wstac i poczytac że urodzilaś.

A zaraz biorę się za KARINĘ, też coś się leniwi :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

26 wrz 2011, 16:17

wg niego urodzę do środy najpóźniej.......
ordynator na oddziale jak leżałam mi a rańca po badaniu powiedział: "ladne 3cm - dziś pani urodzi" - skurcze nie mijały, co 5 min były. I o 20:08 nasz synek się pojawił, więc może zdarzają się lekarze z takim darem wróżenia :ico_haha_01: lata praktyki w zawodzie ;-)

[ Dodano: 26-09-2011, 16:20 ]
izabelllla123, wszystkie macie coś leniwe dzieciaczki. :ico_haha_01: chociaż kilka z was, to jeszcze tydzień czasu ma, więc wszystko możliwe.
ja z każdym dniem po terminie myślałam, że oszaleję! modlilam się, by to już było jak najszybciej.
Nawet całe 8h pod oxy mi nic nie dało. Dzidzia siedziała. Ruszyło mnie dopiero na wieczór. Skurczyki co 10min, 7 i na koncu co 5 min :ico_sorki:

[ Dodano: 26-09-2011, 16:21 ]
uciekam popracowac :ico_papa:

czekam na wasze :ico_dziecko:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

26 wrz 2011, 16:32

ordynator na oddziale jak leżałam mi a rańca po badaniu powiedział: "ladne 3cm - dziś pani urodzi" - skurcze nie mijały, co 5 min były. I o 20:08 nasz synek się pojawił
tylko u mnie wszystko zatkane na maksa :-) nie mam nawet na 1 palec rozwarcia :-D
wszystkie macie coś leniwe dzieciaczki.
lenie jesienne, ospale i niechętne do współpracy :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

26 wrz 2011, 16:36

Czesc laseczki

my juzw domku, jestem zalamana po wizycie, maly byl taki grzeczny, fajna ta dentystka Polka, fajnie z nim rozmawiala, on jej w gazecie autka pokazywal , nie plakal i yl badrzo grzeczny, w nagrode dostal od niej autko. Okazalo sie, ze maly ma przez te glupie soki co pije przez butelke 10 zabkow do leczenia, cala gora praktycznie i chyba dwie piatki na dole, a reszta dolu jest bardzo ladna. Zaczynamy od pazdziernika, mam nadzieje, ze damy rady, a jak nie bedzie chcial dac zaleczyc, to mam juz w klinice dzieciecej termin zrobiony i tam beda mu leczyc pod narkoza, plakac mi sie chce, takie mial ladne zabki. Juz nie dam mu sokow wiecej. Ale w sumie ona mowia, ze moze pic, ale zevy wypil z kubeczka a nie saczyl przez caly dzien z butelki, to jest najgorsze, bo ten kwas osadza sie na zabkach i jemu wlasnie powyzeralo zabki :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

elibell, kochana nie chce jej prosic, ja mam ja prosic???? To ona sama powinna powiedziec, spytac czy mamy z kim zostawic Erysia, a z jej strony zreo zainteresowania, ale dzis powiem chyba mezowi co ona powiedziala, niech wie jaka ma troskliwa matke :ico_zly:

szkieletorek, kochana pytalas sie jak ERys znosi wizyte u dentysty. My bylismy wlasnie pierwszy raz, przygotowywalam go do tej wizyty, rozmawialam z nim co Pani bedzie robic, ze Erys ma chore zabki i Pani musi zobaczyc i widac, ze to pomoglo, bo nawet nie plakal, byl bardzo dzielny

kwiatunio, jakie fajne wiesci, juz w czwartek bedziesz tulic corcie, no super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zazdroszcze

elibell, na odparzenia to ja polecam LINOMAG u nas sprawdzil sie i bylam z niegio zadowolona, jest super, po sudocremie malemu bylo jeszcze gorzej, po maczce ziemniaczej to samo, a po LINOMAGU na drugi dzien juz bylo lepiej, dwa dni i sladu nie bylo, a mial strasznie odparzona, az do krwi, jedna wielka rana
powiedzieli mi ze dziecko prawdopodobnie sie przygotowuje do porodu stad te gwaltowne ruchy :ico_noniewiem:
wez Ty mnie nie strasz, bo moj maly ostatnio naprawde buszuje inaczej niz zawsze, a wczoraj to az sie wystraszylam co on wyrabial, myslalam, ze wyleci mi przez brzuch :ico_szoking:

[ Dodano: 26-09-2011, 16:38 ]
enie jesienne, ospale i niechętne do współpracy :-)
hehe, no zobaczymy, ktora z nas pazdziernikowych druga w kolejce, jestem bardzo ciekawa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

26 wrz 2011, 16:42

[quote="SANDRUSIA))"powiedzieli mi ze dziecko prawdopodobnie sie przygotowuje do porodu stad te gwaltowne ruchy
[/quote] ciekawe, oby tak było :-D

Pati85, to super że Eryś taki grzeczniutki był :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: szkoda tylko że tyle zabkow do leczenia ma, nie wiedziałam nawet że przy piciu przez butelke tak sie dzieje :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

26 wrz 2011, 16:49

nie wiedziałam nawet że przy piciu przez butelke tak sie dzieje :ico_szoking:
no ja wlasnie tez nie, myslalam, ze jak on pioje z tych twardych niekapkow to bedzie ok, ale okazalo sie onaczej, koszmar, ale co zrobic, nie ma co plakac trzeba teraz poswiecic czasu dla Erysia, zeby doprowadzic wszystkie zabki do porzadku, a zajmie nam to sporo czasu, a ja juz niedlugo rodze :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: jak ja dam z tymw szystkim teraz rade :ico_placzek:

[ Dodano: 26-09-2011, 16:51 ]
Uuua, ale mnie zlapaly bole :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

26 wrz 2011, 17:38

ale zevy wypil z kubeczka a nie saczyl przez caly dzien z butelki, to jest najgorsze, bo ten kwas osadza sie na zabkach i jemu wlasnie powyzeralo zabki
Ale znaczy się to jak to jest , czyli że picie z butelki plastikowej z tzw gwinta jest złe ? Czyli jak jest dobrze ?
Ja małej nie dawałam żadnych soków napojów a o gazowanej nawet zwykłej wodzie nie było mowy. Czasem dostawała kompocik taki domowy .Ale każdy robi jak uważa.
maly byl taki grzeczny, fajna ta dentystka Polka, fajnie z nim rozmawiala, on jej w gazecie autka pokazywal , nie plakal i yl badrzo grzeczny
No to brawa dla niego, zuch chłopak . I oby każda kolejna wizyta bo zapowiada się wiele była taka przyjemna, by chętnie buźkę otwierał i się nie bał.
dzis powiem chyba mezowi co ona powiedziala, niech wie jaka ma troskliwa matke
No jasne że tak.Ja bym od razu mu powiedziała a niech sobie nie myśli że taka cudowna jest.
Uuua, ale mnie zlapaly bole :ico_noniewiem:
Eeee no kochana ty się nie spiesz za bardzo.Poczekaj troszku na mnie bo sama zostanę.
nie chciały żadne rodzic w czasie, to wyprzedziła was Laseczka. :ico_haha_01:
No nieźle , to ona miała na 24 , ja mam na 20 i jakoś mnie to przeraziło że już mógłby poród się zacząć.

Elibell ja słyszałam że mąka ziemniaczana jest najlepsza i żadne maści kremy tak nie działają, tylko nie ma co oczekiwać cudów że po dniu się zagoi.

Ja umyłam okno u Lilusi , w ganku i korytarzu,teraz zrobiłam sobie budyń czekoladowy i chwilkę sobie odpocznę . Potem zawieszę firanki i wypiorę dywan.

[ Dodano: 26-09-2011, 17:40 ]
A żeberka z miodem według przepisu z neta wyszły superowe.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość