Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

26 wrz 2011, 18:56

Kochane ja się z wami żegnam :ico_sorki: będę pisała smski do izuś trzymam kciuki za resztę mamusiek :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

26 wrz 2011, 19:17

kwiatunio powodzenia i nie martw sie bedzie dobrze :-) juz niedlugo

SANDRUSIA nie mam pojecia czy blokada psychiczna wplywa na porod oby nie, bo bysmy chodzily nie wiadomo ile w tej ciazy.
A robilas te przysiady??? Dziewczyny pisaly, ze po nich wlasnie cos ruszalo a jak u ciebie???

A ja siedze sama w domu, synus i maz pojechali zawiesc paczki a teraz dzwonili ze zajada jeszcze na warsztat,maly zadowolony, ze z tatusiem pojechal :-) a ja mam chwile dla siebie i zamiast cos porobic to siedze bezczynnie i nie mam ochoty na nic,ostatnio cos za czesto, ale wieczorkiem przy serialach chce jeszcze troche poprasowac

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

26 wrz 2011, 19:17

Kochane ja się z wami żegnam :ico_sorki: będę pisała smski do izuś trzymam kciuki za resztę mamusiek :ico_sorki:
Ale już ? Przecież w czwartek masz iść do szpitala tak ?

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

26 wrz 2011, 19:20

Pati85, robilam za wiele nie jestem w stanie zrobic tak jednorazowo to max 20 zrobie i musze odpoczac :ico_wstydzioch: ale jak widac na niewiele sie to zdalo :ico_noniewiem:
kwiatunio, trzymam za Ciebie kciuki kochana
a mi niedobrze w ogole czuje sie padnieta chyba przez to sapnie zawesze jak spie w dzien czuje sie pozniej fatalnie :ico_spanko:

[ Dodano: 26-09-2011, 19:22 ]
Pati85, ja mam tak samo len ze mnie jak niewiem czesto jestem zmeczona i nic nie robie , a zazwyczaj to mam ADHD :-D i w moich poprzednich ciazach to mialam motorek w dupci a teraz :ico_spanko:

[ Dodano: 26-09-2011, 19:23 ]
ja lece zrobic ta salatke bo jeszcze nie zrobilam i zaraz na wspolnej :ico_haha_01:

Ciocia właśnie zaczeła rodzić już jest w szpitalu już niedługo maluszek będzie z nami :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2011, 13:39 przez SANDRUSIA)), łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

26 wrz 2011, 19:23

chyba przez to sapnie zawesze jak spie w dzien czuje sie pozniej fatalnie :ico_spanko:
to tak jak ja, jak sie poloze to potem jestem taka nie do zycia, juz lepiej sie przemeczyc i isc szybciej spac niz wlasnie tak sie czuc, wspolczuje

Kocura_Bura wszystkiego najlepszego dla Zuzi, spoznione zyczonka urodzinowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a synus jaki juz duzy, mam nadzieje, ze juz mu lepiej, sliczna fotka w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i oczywiscie :ico_brawa_01: za miesiac Maciusia,ale ten czas szybko leci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_szoking:

[ Dodano: 26-09-2011, 19:25 ]
len ze mnie jak niewiem czesto jestem zmeczona i nic nie robie
u mnie to samo, ale sie zmuszam, bo mam troche prasowania, a chce miec wszystko gotowa na wypadek niespodzianki, zeby P. mial wszystko w szafkach
lece zrobic ta salatke bo jeszcze nie zrobilam i zaraz na wspolnej :ico_haha_01:
lec lec, smaka mi narobilas, a i tez czekam na ten serial, mam zamiar poprasowac troche przy nim :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

26 wrz 2011, 19:35

Pati85, ja mam tak samo len ze mnie jak niewiem czesto jestem zmeczona i nic nie robie , a zazwyczaj to mam ADHD
Nie no wiecie co należy się wam poleniuchować i czuć zmęczenie.
Ja miałam ten dywan prac ale jak pomyłam te okna to pierwszy raz mnie plecy-kręgosłup boli i w du... mam dywan.Poczeka do jutra. Nawet firanek nie zwiesiłam , gołe okna są.
A wy to dopiero macie prawo nie mieć siły bo jesteście bardziej zaawansowane i macie dzieci.
zaraz na wspolnej :ico_haha_01:
heheh czyli nie tylko ja to oglądam . U nas w domu wszyscy to oglądają, mężczyźni też.Moj jak ma 2 zmiany to nie ogląda ale ja mu muszę streszczać.
Chociaż już mnie zaczyna denerwować bo w koło Macieju to samo .Jak ,,Moda na sukces ,, się robi.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

26 wrz 2011, 19:50

Jak ,,Moda na sukces ,, się robi.
hehe, czasami odcinki nudne i wkurzajace,mnie to denerwuje watek Olki i Daniela, o losie drogi :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Lece przygotowac prasowanko i zaraz bede ruszac, ale cos mi spac sie chce :ico_noniewiem: chetnie bym poszla spac

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

26 wrz 2011, 20:02

Widzę na Radosnych- Serena urodziła, a ja jej kurczę wogóle nie pamiętam :ico_olaboga: Może ona Was zmobilizuje, co? :ico_haha_01:

kwiatunio, dobrze będzie :-)
Chociaż rozumiem Cię, ja też wiedziałam co mnie czeka, a jednak nerwy były. Wiedziałam, jak wygląda cc, co jest przed i po, ale pewnych rzeczy nie da się przewidzieć, w końcu to operacja :ico_noniewiem:
Ale myśl tylko o tym,że córa będzie z Tobą bardzo niedługo :-)

[ Dodano: 26-09-2011, 20:03 ]
Pati85, dzięki za życzenia dla dzieciaczków- czas faktycznie leci :ico_olaboga:
A Maćkowi faktycznie lepiej :-)

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

27 wrz 2011, 08:11

Witam wtorkowo.

Stawiam ciacho za 40 tydzień rozpoczęty :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: tylko 7 dni mi zostało, jakos w to uwierzyc nie mogę :ico_szoking:
heheh czyli nie tylko ja to oglądam .
ja nie ogladam niestety, a własciwie nie ma serialu który ogladam.
A Maćkowi faktycznie lepiej
fajny chłopaczek z niego jest, djecie w podpisie masz śliczne :-)

SANDRUSIA)), oj nie wiem kobieto co z tobą zrobić, żebys urodziła :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 wrz 2011, 09:04

hej dziewczyny :ico_kawa:

dziś wstałam wyspana :ico_sorki: nawet oki sie czuje, nie wiem czy to z racji właśnie porannego prysznica czy moze lepiej coś z cisnieniem :ico_oczko: wazne ze jako tako funkcjonuję :-D

izabelllla123, :ico_brawa_01: oby to był Nasz ostatni tydzień z :ico_ciezarowka:

wiecie co wczoraj Natalia przyszła ze szkoły taka troszke smutna :ico_noniewiem: dopstała sie na wymianę z Czechami i oni przyjezdzaja do nas w poniedziałek, miała z nimi jechac na trzydniową wycieczkę do Węgierskiej Górki ale jak nie urodze do niedzieli to bedzie musiała zostać w domku :ico_noniewiem: bo ktoś musi z Majka zostac na noc jak by sie zaczeło :ico_noniewiem: i troszke była zawiedziona ze akurat teraz musiała ta wycieczka wyskoczyć... bo ona nie chce nas zawieść
a do Czech jedzie 17 października :ico_sorki: na szczescie do tej pory to ja juz raczej bede po wszystkim :ico_sorki: tak długo u nas nie trzymaja po terminie, co dwa dni oxy podają na wywołanie :ico_oczko:

Serena o super :ico_szoking: to nas zawstydziła :ico_wstydzioch: wczoraj na porodówke trafiła żona kolegi z pracy Przemka miała termin na 7 paź. a ja sie dalej kulam :ico_haha_01:

[ Dodano: 27-09-2011, 09:14 ]
czekam na wieści od Kwiatunio jak co to bede was informowac na bieżąco :ico_oczko:

Pati współczuje teściowej, ja bym na Twoim miejscu powiedziała mężowi co o tym myśle, niech matkę postawi przed faktem dokonanym, nie macie przecież na kogo liczyć, jak nie to poiwedz mu ze jego zadaniem jest znalezienie odpowiednij niani na tą noc bo ty liczyłaś na pomoc jego matki :-D

szkoda ząbków Erysia :ico_olaboga: oby dał sobie zaleczyć :ico_sorki: a wykonują u was ozonowanie? to podobno tak smao jak borowanie tyle ze nic nie boli i bardziej przyjemne jest, właśnie odpowiednie dla małych dzieci :ico_oczko:

Maja pije z bidonów herbatkę którą robię w domu, czasem pije wode niegazowaną, czasem jakąś smakową, a czasami kupuję jej kubus play :ico_oczko:
ale ona często ząbki myje 5 czasem 6 razy dziennie :ico_oczko: podczas kapieli ostatni raz, zawsze Elmexem, nigdy nie kupiłam jej pasty takiej o smaku coli czy gumy balonowej, zreszta kiedyś dostałam taka paste od koleżanki i ona jej nie chciała :ico_oczko: musiałam oddać komus innemu :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość