Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

27 wrz 2011, 15:05

Dzieki dziewczyny :ico_brawa_01: Malinka ja zazdroszcze Ci kolorku ale raczej by mi nie pasowal..
Nina a bylas u lekarza czy cos? pij duzo herbaty z cytryna, paracetamol i to chyba wszystko co mozna :/
A muszę wam powiedzieć, że mój Alanek to jest taka śmieszka, że szok. Ciągle mu się buzia śmieje i przy tym takie zabawne dźwięki wydaje, że z mężem boki zrywamy jak na niego patrzymy :ico_haha_01:
Moj tez juz coraz wiecej sie smieje i 'gada' :-D Zwlaszcza z rana jak wstanie i zje to mu sie odechciewa spac i lezy kolo mnie i sie smieje tak slodziutko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Beti lepiej nie czekaj do 6tego tylko idz jak najszybciej! moze to byc nic, ale jesli rzeczywiscie cos Ci sie tam zrobilo nie tak to im szybciej tym lepiej!
mam pytanie. zmieniacie dzidziom pampuchy w nocy ?
kolejne :D
czy któraś z was używała pampersów sleep and play ? ^^
Nie uzywalam, a co do zmieniania to przy kazdym karmieniu mu zmieniam, ale moj to tak duzo sika ze jak wstaje w nocy to ma takiego ciezkiego pampka i napompowanego ze nie moge mu nie zmienic.

A zauwazylam, ze maly sie w miare 'unormowal' i w nocy wstaje o 1-2 i potem 4-5.. A ostatnio poszedl spac jakos o 23 i wstal o 4!! Az myslalam ze mi cycki rozsadzi, pierwszy raz mi tyle przespal! :-D

A mam taki problem - caly czas mam takie wzdecia ze szok! Po prostu schodzi ze mnie powietrze jak z balona.. I ze tak powiem bezzapachowe, samo powietrze.. I tak mnie meczy jak trzymam, caly brzuch mnie boli. Nie wiem dlaczego bo nie pije gazowanego i nie jem raczej nic wzdymajacego.. Zreszta to nie sa takie zwykle gazy, bo normalnie schodzi ze mnie non stop i to czasami po kilkanascie sekund.. :ico_wstydzioch: Malemu daje espumisan na wszelki wypadek zeby nie mial.. Ale sama nie moge bo nie chce zeby on dostal za duzo :/

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

27 wrz 2011, 16:44

Dziewczyny mała prośba :ico_sorki:
przeczytajcie http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 43#5585143 i wprowadźcie w życie :-)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

27 wrz 2011, 18:04

Malinka ja zmieniam papma w nocy tylko wtedy kiedy juz czuje ze ma maksymalne wypelnienie..a sleep & play czasem uzywalam dla Mili i nie widzialam roznicy, ale moja siostrzenica os kupila dla swojej corci i powiedziala ze badziew, wiec moze sie cos zmienilo, w koncu sa sporo tansze niz normalne pampy wiec roznica w cenie moze cos oznaczac :ico_noniewiem:
Agus fryzure tez zmienilas, obcielas troche wlosy?kolor fajny, na bank lepiej niz by bylo w czerwonych, co blondynka to blondynka :ico_oczko:
nina ja mam z Kalinka to samo, smieszka i gadula..
a dzis dla odmiany powtarzala za mna ja do niej "a gu" a ona mi to samo, a najsmieszniejsze bylo to ze dluzszy dzwiek jak zapodalam cos w stylu " buuuuuuu u u u" a ona patrzy mi w oczy i tez leci "buuuuu u u u" :ico_szoking: doslownie to samo co ja :ico_brawa_01: i czym predzej lecialam po aparat zeby to pokamerowac i na moj pech padly baterie :ico_zly:

i moje dziecko robi sie mami cycus straszny, placze placze a jak ja wezme na rece to cala happy, domaga sie mamusi, a ja juz za wczasu sie obawiam co bedzie jak wroce do pracy, bo uspokajanie jej przez A. jest tragiczne, ona mu nawet na rekach wyje :ico_noniewiem: a on juz mowi, ze bez sensu ja wogole nosic skoro tak samo placze jak sama lezy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

27 wrz 2011, 18:59

a on juz mowi, ze bez sensu ja wogole nosic skoro tak samo placze jak sama lezy
HAHAHAHA :D
dobreee...
no a ja bd dzqoniła na infolinie konsumenta z tych pampów i kropka

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

27 wrz 2011, 20:10

Malinka ja nie zmieniam małemu w nocy, dopiero nad ranem jak wstaje to ok. 6-7. No chyba, że czuję, że jest zasikany po pachy, ale odkąd nakładam mu większe pampersy z dada to nie przesikuje także luzzz
i moje dziecko robi sie mami cycus straszny, placze placze a jak ja wezme na rece to cala happy, domaga sie mamusi, a ja juz za wczasu sie obawiam co bedzie jak wroce do pracy, bo uspokajanie jej przez A. jest tragiczne, ona mu nawet na rekach wyje :ico_noniewiem: a on juz mowi, ze bez sensu ja wogole nosic skoro tak samo placze jak sama lezy :ico_noniewiem:
no to masz nie lada problem kobito, tym bardziej, że niedługo rzeczywiście do pracy wracasz. Mój synek to u tatusia czasem szybciej się uspokaja niż u mnie. I w ogóle jak leżymy razem to Alanek woli patrzeć i gadać z tatą niż ze mną ehhh

[ Dodano: 27-09-2011, 20:13 ]
Nina a bylas u lekarza czy cos? pij duzo herbaty z cytryna, paracetamol i to chyba wszystko co mozna :/
no nie byłam w sumie, bo to zwykłe przeziębienie. Mogę jeszcze brać witaminę C, na gardło ziołowe tabletki do ssania no i echinacea na przeziębienie też ziołowe
A mam taki problem - caly czas mam takie wzdecia ze szok! Po prostu schodzi ze mnie powietrze jak z balona.. I ze tak powiem bezzapachowe, samo powietrze.. I tak mnie meczy jak trzymam, caly brzuch mnie boli. Nie wiem dlaczego bo nie pije gazowanego i nie jem raczej nic wzdymajacego.. Zreszta to nie sa takie zwykle gazy, bo normalnie schodzi ze mnie non stop i to czasami po kilkanascie sekund.. :ico_wstydzioch: Malemu daje espumisan na wszelki wypadek zeby nie mial.. Ale sama nie moge bo nie chce zeby on dostal za duzo :/
nie mam pojęcia od czego to możesz mieć. A może to dlatego, że pijesz herbatki koperkowe?

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

27 wrz 2011, 21:11

Ladybird no obcielam i to duzo bo ponad polowe.. fryzjerka stwierdzila ze jestem odwazna ze tak mocno scinam, ale ja nienawidze miec dlugich wlosow.. :ico_szoking: do szalu mnie doprowadzaja jak mi sie wszedzie placza :ico_haha_01:
a on juz mowi, ze bez sensu ja wogole nosic skoro tak samo placze jak sama lezy :ico_noniewiem:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mojemu czasami sie udaje malego uspic jak go buja na rekach, ale zauwazylam ze jak maly nie chce zasnac to M dosyc szybko wymieka.. ja sie juz chyba przyzwyczailam ze go dlugo trzymam bo przeciez jak karmie to go nie poloze ;) a w ogole Oli jest dosc grzeczny, placze tylko jak mu jest zle (glownie przy czyszczeniu noska), a jak jest zostawiony sam to co najwyzej jest lekki nerwusek i macha raczkami, nozkami, ale na szczescie nie placze..
no a ja bd dzqoniła na infolinie konsumenta z tych pampów i kropka
ale ze Ci przeciekaja czy co? bo nie pamietam co tam z nimi bylo :ico_wstydzioch:
ja nie zmieniam małemu w nocy, dopiero nad ranem jak wstaje to ok. 6-7. No chyba, że czuję, że jest zasikany po pachy, ale odkąd nakładam mu większe pampersy z dada to nie przesikuje także luzzz
to moj nie wiem czy tak sika czy te pampy pampersa takie do kitu ze musze mu zmieniac co 2-3 godziny bo sa jak gabka, mam wrazenie ze jak scisne to poleci.. i takie ciezkie :ico_szoking:
A może to dlatego, że pijesz herbatki koperkowe?
Nieeee, herbatke koperkowa pilam tylko raz, dawno, rumiankowa ze 3 razy jak mnie brzuch bolal.. :/ normalnie czuje sie jak jakis balon.. chyba wciagam powietrze cala soba i musi potem ktoredys wyjsc :ico_olaboga:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

27 wrz 2011, 22:17

a w ogole Oli jest dosc grzeczny, placze tylko jak mu jest zle (glownie przy czyszczeniu noska), a jak jest zostawiony sam to co najwyzej jest lekki nerwusek i macha raczkami, nozkami, ale na szczescie nie placze..
mój Alanek tak samo. Musi go coś boleć, albo musi być naprawdę bardzo głodny żeby zapłakać. Dzisiaj np. za każdym razem budził się i gadał sam do siebie, a jak mnie zobaczył to się śmiał. Taki słodziak kochany mój :-)
Mojemu czasami sie udaje malego uspic jak go buja na rekach, ale zauwazylam ze jak maly nie chce zasnac to M dosyc szybko wymieka..
Mój mąż też szybciej wymięka niż ja, szybciej się denerwuje, jak mały nie chce zasnąć, a jak jeszcze pomarudzi trochę od czasu do czasu to już w ogóle :-P. Mężczyźni nie mają tyle cierpliwości co my kobiety.
to moj nie wiem czy tak sika czy te pampy pampersa takie do kitu ze musze mu zmieniac co 2-3 godziny bo sa jak gabka, mam wrazenie ze jak scisne to poleci.. i takie ciezkie :ico_szoking:
może on tak sika. Bo mój jak zmieniam mu nad ranem to też już tak lekko przeciekają, no ale całą noc wytrzymują.

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

28 wrz 2011, 08:04

Agus, nie dosc ,żew przesikuje to te zapięcia są krzywe w każdym jednym...
trefna paczka.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

28 wrz 2011, 08:50

Agus, nie dosc ,żew przesikuje to te zapięcia są krzywe w każdym jednym...
trefna paczka.
dlatego ja polecam dada z biedronki. Są naprawdę dobre jak pampers a cena o połowę niższa.

A ja znalazłam sposób na szybkie usypianie mojego dziecka heh i to całkiem przypadkiem. Przedwczoraj usypiałam go jak zwykle na jego leżaczku i trwało to już długi czas. Już myślałam, że nie uśnie, ale jak tak machał rączkami i nóżkami to niechcący przykrył sobie twarzyczkę kocykiem. Jak to zauważyłam po jakimś czasie to odkryłam, a się okazało, że on już śpi. To teraz jak widzę, że już zmęczony zabawą jest i ziewa to go nakrywam kocykiem, albo pieluszką i zasypia migiem :-). Jak już śpi to odsłaniam, żeby się nie udusił przypadkiem :-)

[ Dodano: 28-09-2011, 08:53 ]
A dziś nocka też fajna. Alanek zasnął o 21. Miał dwie pobudki, ale drugą to przez kupę, bo coś się męczył, żeby ją wydusić. Więc go wzięłam i nakarmiłam, a potem zasnął mi na brzuchu jak go odbijałam i jak mąż wstawał do pracy o 6 to się zdziwił, heh i mi go zabrał i przełożył do kołyski :-P. Ale ogólnie czuję się całkiem wyspana. Oby mu się tylko nie przemieniło z nocy na dzień, bo jak na razie to cudo dziecko mam :-).

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

28 wrz 2011, 10:33

nina0226, tez używam juz 3 rozmiar, ale na noc nie sa dobre bo tez mi przesikuje :(

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość