mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

27 wrz 2011, 19:41

Dokladnie ostroznie z serem plesniowym, serami z niepasteryzowanego mleka i salami.

[ Dodano: 27-09-2011, 19:44 ]
A fete mozna kupic z pasteryzowanego mleka, a salami zamrozic Na min 3 godziny by zniszcxyc ewentualna listerie.

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

27 wrz 2011, 19:45

Oh a ja dziś z mdłościami cały dzień jak zwykle, tylko dziś wymiotów nie było..choć nie wiem co lepsze..a do obiadu zjadłam surówkę z pora bo mnie tak strasznie naszło i od tamtej pory zdycham, tak mi niedobrze :ico_placzek: i też jestem słabiutka...eh taki nasz los

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 wrz 2011, 20:01

sylwia - to obie mialysmy dzis szczesliwy dzien bez pawia :-D
na temat sera feta
- a p tym nie slyszalam :ico_szoking:
a salami zamrozic Na min 3 godziny by zniszcxyc ewentualna listerie.
- o ja,nie wiedzialam :ico_olaboga:

ancurek86, damy rade,a Tobie dzis 9 tydzien sie skonczyl :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 27-09-2011, 20:11 ]
zmykam do lozeczka,dobranoc :-D

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

27 wrz 2011, 20:40

No właśnie ten mój suwaczek...według ostatniego okresu to już koniec 9 tygodnia, ale według tego co lekarz mówi to początek 9, bo owulacje napewno miałam około 18-2o dnia cyklu...i nie wiem zmienić ten suwaczek czy nie? ale to jak już to jutro bo teraz już siły nie mam, ide spać, dobrej nocki

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

27 wrz 2011, 21:09

Jakie same śpiochy ... :-D

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

27 wrz 2011, 21:54

witam

kingoza a skąd ci ludzie wiedza ze ty w :ico_ciezarowka: ...przecież Twoj brzusio taki malusi :ico_oczko: i taka z Ciebie laska...
mi szczerze ani teraz ani w pierwszej ciązy nikt nie głaskał brzusia....nie wtajemniczeni nawet nie wiedzą ze jestem w :ico_ciezarowka: ...hmm...chyba nieźle sie kamufluję :ico_oczko:

ja przytyałm z Dawidkiem 20 kilo i też po porodzie zeszło mi 10...

chyab wcześniej pidsałyście o znieczuleniu zewnątrzoponowym...???Też je miałam...za darmo..i nie wiem jak bez tego bym przeżyła poród...



iw_rybka, powodzenia na wizycie :ico_haha_01:

mimo ze czytałam już wiele o toksoplazmozie...to nigdzie nie wyczytałam wiadomości o serze pleśniowym...dobrze ze ten koszmar mnie nie dotyczy :ico_sorki:

kingoza wielkie brawa za 4-ty miesiąc... :ico_brawa_01: a ja za tydzień wkroczę w 5-ty :529:

[ Dodano: 27-09-2011, 22:03 ]
asiab gratki za malutkie muśniecie maluszka :ico_brawa_01: aby już częściej dawał o sobie znać :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

27 wrz 2011, 22:30

Witam :ico_oczko:
ja dziś po wizycie u ginekologa wyniki ok tylko po zbadaniu dowiedziałam się ze mam krótka szyjke :ico_placzek: no i tu szok mam sie nie przemęczać a najlepiej leżeć ciekawe jak to zrobić z małym chłopcep który ma chyba ADHD no nie wiem dziewczyny czy któraś z was miała albo ma krótka szyjke ??? bo ja w pierwszej ciązy nic takiego nie przechodziłam
chyab wcześniej pidsałyście o znieczuleniu zewnątrzoponowym...???Też je miałam...za darmo..i nie wiem jak bez tego bym przeżyła poród
nie dziwie się to jednak jest wielka ulga
ja przytyałm z Dawidkiem 20 kilo i też po porodzie zeszło mi 10...
ja przytłam prawie 17 a po porodzie odrazu mi zeszło 12 kg :ico_oczko: ale zato reszta cięzko zchodziła a brzuch zostal :ico_zly:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

27 wrz 2011, 22:42

a dziś po wizycie u ginekologa wyniki ok tylko po zbadaniu dowiedziałam się ze mam krótka szyjke
o jacie...no tak tylko jak leżec przy malutkim dziecku :ico_szoking: a mowił ci ile ma cm Twoja szyjka...bo 3-2 cm to norma. A twoj mały nie chodzi do przedszkola???
ma chyba ADHD
na pewno nie :ico_oczko: w tym wieku dzieci są wulkanami energi...ja sie też tym kiedyś martwiłam...a potem wyczytaam ze ADHD mozna dopiero wywnioskować w wieku szkolnym :ico_oczko:

Dobrze ze lekarz cie zbadał...bo moj mimo ze powiedziałam o twardnieniu brzucha...wspomniał tylko o magnezie i nospie :ico_zly: i bez badania powiedział ze na pewno wszystko jest ok!!! Przecież przez takie skurcze dochodzi do skracania sie szyjki :ico_zly: . A ty miewasz twardnienie brzuszka???

[ Dodano: 27-09-2011, 22:45 ]
dobranoc

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

28 wrz 2011, 08:26

dziewczyny bez przesady z tym jedzeniem
niebezpieczne są sery z niepasteryzowanego mleka a takich w polskim sklepie nie ma
chyba że same sobie wydoicie krowe i zrobicie
ja tam jem wszystko i juz
oczywiście nie jem surowego mięska ale już np sushi to jadłam pierwszy raz z majką w ciąży
zakochałam się i musiałam jesc
tak samo jak owoce morza

a jesli chodzi o dotykanie brzucha to nienawidze tego
mam bardzo wyraźnie zaznaczoną swoją strefe intymną i takie "obmacywanie" mnie drażni
póki co to ja czekam na te współczujące spojrzenia

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

28 wrz 2011, 09:17

Dzień dobry :ico_ciezarowka:

Jak dzisiaj samopoczucie ? U mnie bez zman wrrryyy mdli i mdli :( i brak checi do roboty ale pogoda njest piękna u nas słonko świeci i ciepło fajnie :-) .
a jesli chodzi o dotykanie brzucha to nienawidze tego
ja też a jeszcze bardziej mnie wkurza jak sie pytają ile jeszcze na kiedy termin i stwierdzenie ludzi ojejku tak długo jeszcze a ja na to do cholery przecież ciąża trwa 9 miesięcy :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość