nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

28 wrz 2011, 10:49

nina0226, tez używam juz 3 rozmiar, ale na noc nie sa dobre bo tez mi przesikuje :(
no to wasze dzieci mocno sikają. Mój w sumie też potrafi przesikać, ale tych z dada 3 jeszcze nie przesikał mi. Albo może jakoś nie tak zakładacie. Bo ja wcześniej jak chciałam szybko zmieniać pieluszkę to nie raz krzywo nałożyłam, albo pozaginałam przy nóżkach i wtedy mi przesikiwał, a teraz staram się dokładnie i równo nakładać na noc i wyciągam te falbaneczki, żeby na nóżce się zaciskały i żeby nie były pozawijane.

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

28 wrz 2011, 12:35

Dziewczyny mnie sie tez zdaje, że cos nie dobrze zakładacie te pieluszki. Jak może na 2 miesiecznego maluszka pasowac juz Pampers 3??? To jakie rozmiary ubranek nosice 74 czy co? Niedługo zaczne myslec ze mój Filip to jakis maleńki, bo nosi New Born , tylko własne tak, jak nina0226 pisze trzeba ładnie prościutko zakładać, a falbanki musza byc na zewnątrz.

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

28 wrz 2011, 15:01

my dopiero od kilku dni uzywamy 2, wczesniej probowalismy ale kupka wyplywala wiec wrocilismy do 1 a pare dni temu kupilismy 2 bo tamte juz byly ciasne i waskie miedzy nozkami.. ja malemu zawsze wyciagam te falbanki zeby jak zrobi kupke to nie wyplynela, a przesikuje mi pampy nie ze sie wylewa tylko ze sa cale pelne, nasiakniete i na kilka cm grube w kroku wiec musze mu zmieniac jak karmie w nocy.. nawet jakbym inaczej je zakladala to mysle, ze nie zmieniloby to niczego jesli chodzi o to, ze sa takie pelne szybko.. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

28 wrz 2011, 15:26

CZeść . U nas ok. Brak mi czasu na wszystko, bo korzystamy z pięknej pogody i siedzimy na działce. dzisiaj mam moja wzięła i wybrała Kubę ze żłobka więc trochę luzu jest.
Co do zmienianai pampków to ja w nocy nie zmieniam dopiero nad ranem i używamy tez 2 z dady i sa ok, i jeszcze nie zdarzyło mi sie żeby przesikała, no chyba że źle zapne to przemokinie , ale Majka zaraz sie zaczyna wiercić i juz wiem, ze jest przemoczona.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

28 wrz 2011, 16:24

heja - no ja 3 pampersów od m-ca juz uzywam - a Bartoszek nosi rozmiar juz 68 i wazy ok 6500 ... nie przesikuje - no chyba , ze nad ranem - pampers juz jest wielka bomba ... dlatego zmieniamy ok 4 nad ranem .. my juz druga paka tych 3 - i nawet mi przez mysl przeszło czy na 4 nie przejść.. Bartoszek duzy - jak brat i jak tata :-D
Malinka ja kiedys uzywałam tych sleep i beznadzieja .. jak dla mnie - wole papmy zwykłe
dobraz lece do decatlonu z chłopakami - po buty

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

28 wrz 2011, 17:27

my uzywamy 2, mialam tylko jedna paczke 1 i potem 2 i chyba jeszcze troche je ponosimy, bo jak zobaczylam wielkosc 3 to Kalinka chyba by sie w nim utopila :ico_noniewiem:
dzis bylismy na szczepieniu i moja corcia wazy 5320 g i mierzy 60 cm, takze przybrala ponad kg w te 6 tyg i 7 cm urosla od urodzenia :-D
szczepienie przeszla w miare dzielnie, juz nie bylo takiego placzu jak ost, ale bez lez sie nie obylo :ico_placzek: a potem spala bite 3 godz :-D na razie nie zauwazylam tez nic niepokojacego-poszczepiennego :-)
doktorka polecila zageszczac mleczko Nutritonem na to ulewanie, a co z herbatka?po herbatce tez jej sie zdazy ulewac :ico_noniewiem: nie wiem sama..kupilam to ale jakos nie mam przekonania zeby uzyc :ico_wstydzioch:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

28 wrz 2011, 18:00

Jak może na 2 miesiecznego maluszka pasowac juz Pampers 3??? To jakie rozmiary ubranek nosice 74 czy co?
no jak wasze dzieci ważą mniej niż 5kg lub lekko ponad 5, to ja się nie dziwie, że nosicie papmy 2. Ja mam duże dziecko tak jak Gosia. Mój Alanek waży ponad 6kg więc trudno, żebym wciskała na niego 1 lub 2. A 3 są w porządku, przecież 3 są od 4-9kg. A jeśli chodzi o rozmiar ubranek to Alanek nosi 62-68cm. New born już dawno poszły w kąt. I mój skarbek wcale nie ma jeszcze dwóch miesięcy ... szok :-P
Aguś mój synek też ma mega naładowanego pampersa w nocy, ale ja się schytrzyłam i zapinam go w śpiworek, żeby tego nie czuć. I wcale mi nie przemakają aż do 5-6rano wytrzymują także to chyba tylko nasze wyobrażenie, że zaraz przemokną :-). Spróbuj z raz mu nie zmienić między karmieniami i zobaczysz czy przemakają czy nie. Jak się boisz w nocy, to spróbuj w dzień.
Ladybird :ico_brawa_01: dla dzielnej Kalinki. My jakoś w październiku mamy drugie szczepienie

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

28 wrz 2011, 18:17

dzis bylismy na szczepieniu i moja corcia wazy 5320 g i mierzy 60 cm
:ico_szoking: to rzeczywiscie dziewuszki mniejsze niz chlopcy! Oli wazyl 5420g tydzien temu a przeciez jest miesiac mlodszy od Kalinki! :ico_szoking: ile wazyla Twoja Malenka jak sie urodzila?

Nina w sumie to nie chodzi o to, zeby sie nie przelaly tylko ze zazwyczaj Oli nie chce zasnac nawet jak sie naje, a ma takiego pelnego pampka poza tym jego jajeczka wygladaja jakby byly takie nasiakniete przez mokrego pampersa i wole mu jednak zmienic bo boje sie zeby sie nie odparzyl czy cos :/

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

28 wrz 2011, 18:22

wyciągam te falbaneczki
też wyciągam xD Bunia ma udka grube i tak troche niewymiarowo to wygląda i na niewygodne.
68 i wazy ok 6500 ... nie przesikuje - no chyba , ze nad ranem - pampers juz jest wielka bomba
otóż to ;) ubranka 68 czasem 72 nawet i może z tym prrzesikiwanie to tak dziwnie bo ona jakoś fo tyłu leje :D
,że na plecach siusiczki wypływają :P
tych sleep i beznadzieja .. jak dla mnie - wole papmy zwykłe
dokładnie...
Nutritonem na to ulewanie,
moja tez ulewa osatnio troszke...
a jest aktywna po jedzonku ?
:ico_brawa_01: dla Kalinki :*

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

28 wrz 2011, 18:40

Pamper 3 są od 4 kg.? Eeeeeeeee no to nie czepiam się :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: bo i Filip by si ekwalifikował, ma niecałe 5 kg Ale, że mamy jeszcze Nwe Born to byłam w szoku, że przskoczyłyście aż 2 rozmiary z dzieciaczkami

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość