karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

praca w CitiPhone

30 wrz 2011, 21:49

Czy ktoś moze się wypowiedzieć na temat tego jak sie tam pracuje?Jakie wynagrodzenie itp.Uczestniczę w procesie rekrutacji,ale wiadomo,ze dopiero na końcu człowiek dowiaduje się dokładnie co i jak.Liczę na to że moze ktoś posiada jakieś cenne informacje :-)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

30 wrz 2011, 23:08

karmelka, zainteresowałaś mnie tą pracą, bo sama chciałabym coś podobnego. Poczytałam troszkę w internecie i ludzie piszą, że to straszny badziew jest. Trzeba być dyspozycyjnym w 100% grafik narzucany z góry i nie ma mowy o zmianach. pensja bardzo słaba, zależy w jakim mieście, ale na ręke wychodzi około 1000 zł :ico_szoking: plus prowizje. Praca zmianowa, pracuje się we wszystkie święta. No i umowa na 3 miesiące na początek a potem, albo przedłużają albo mogą Ci powiedzieć żegnaj.
no i piszą, ze praca dośc nieprzyjemna, bo często trafiają się pyskaci rozmówcy :ico_noniewiem: tyle wiem z informacji internetowych, ale jak nie sprawdzisz na własnej skórze, to się nie przekonasz. A nóż będziesz zadowolona. spróbuj, nic nie tracisz.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość