Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

03 paź 2011, 12:43

zdrówka dla Marcelinki biedulka
ja nie dostałam takich kaszek a to kiedy dostalyscie dawno? ja kupilam jej taka na dobranoc z bobovity brzoskwiniową i raz z je a raz nie ;) a w butelce dajecie? czy łyzeczką?
mi dzis mała zle cos spała budziła sie z 4 razy a teraz juz drugi raz spi ja tez niewyspana a musze jeszcze posprzątać ok udanego dzionka dziewczyny

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

03 paź 2011, 13:29

dzekujemy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja daje kaszke z butelki, mala nie chce lyzeczka kaszki

[ Dodano: 03-10-2011, 13:30 ]
Aniaaa, ale masz zamieszanie :ico_olaboga: co chwilke jakis lekarz :ico_olaboga:
i najlepiej idz z mala do neurologa, niech on zadecyduje co dalej...

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

03 paź 2011, 15:03

witam kobietki
spróbuje was doczytac
mąż pojechał to teraz mam trochę luzu
Filipek ciut lepiej
mniej ulewa

I na basenie juz nurkuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

buziaki dla wszystkich :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

03 paź 2011, 15:49

hej***
u nas piękna pogoda ,chwilę posiedzimy i idziemy na spacer
paula coraz gorzej spi,dziś wsawała co godzinę
nie wiem co jest grane,ale mam już dośc i padam na pyszczek
czy głodna,czy zęby,ale masakra jest,nie wiem już co robić

wczoraj byliśmy na basenia i Paulnka podobnie jak Filipek madzi, już nurkuje
nawet wczoraj pan instruktor robił dzięcia z nurkowania
i filmik podwodny jak nurkuje
bo na koniec kursu dostaniemy dyplomik i filmik na dvd z całego kursu

wczoraj całą rodzinką byliśmy nad odrą puszczać latawiec
ale niestety wiatru nie było i nie poleciała
za to fajne fotki porobiłam

[ Dodano: 03-10-2011, 15:52 ]
NowaSejana, zdróeńka dla Marcelinki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
patrycjaaa, ja daje łżeczką i mała zjada chętnie

wogóle po tych nie przespanych nocach to chodzi mi po głowie żeby na noc jej dać butle,ale czy to coś da???? nie wiem,teraz jest tak że wieczorek ok 19 je kaszke,potem cyca ,i zasypia ładnie ,ale za chwilę się budzi :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

03 paź 2011, 15:56

hej. ja dziś na rzęsach chodzę, mały chory oczywiście, budził się milion razy w nocy. płacze ciągle i tylko moje ręce pomagają.
Ola za to dziś mi się zsikała w przedszkolu, bo bała się kupy zrobić do ubikacji, a chciało jej się okropnie, myślałam, że przeziębiła pęcherz, odebrałam ją wcześniej z przedszkola, w drodze wzięłam ją na ręce, to mnie olała :ico_zly: byłam wściekła jak nie wiem, a ta miała niezły ubaw :ico_zly: ledwośmy doszły do domu i prędko kupę zrobiła. Dobrze, ze się na mnie nie zesr...... :ico_olaboga:

za to jestem bardzo zadowolona, bo na targu obkupiłam Olę. kobieta miała wyprzedaż i ciuszki wszytskie po 2 zł :ico_szoking: nowiutkie. Kupiłam Olci bojóweczki, 2 bluzeczki i geterki :ico_brawa_01: za wszystko zapłaciłam 8 zł :ico_brawa_01: :-D . szkoda, że późno poszłam i więcej nie miała rozmiarów. ALe przy takich cenach to się nie dziwię, że wszytsko tak migiem poszło :ico_haha_01:

ja też mam próbkę tej kaszki z lipą, ale boję się z robić jej Matowi, bo napisane jest, ze może zawierać śladowe ilośći mleka :ico_noniewiem:

hmmm dziewczyny ja dostarczałąm dochody za 2010 rok, kurcze teraz to już nie wiem zapytam jeszcze M. :ico_noniewiem:

Aniaaa no to dzielna dziewczynka z Karolinki, że idzie do dentysty, Ola nawet słyszeć nie chce, a ma jednego ząbka zepsutego :ico_noniewiem:


patrycjaaa, Mat je kaszkę łyżeczką, z butelki cięzko mu ciągnąć.

NowaSejana, zdrowia dla Marcelinki. Skąd u takiego malucha zapalenie spojówek :ico_szoking:
Filipek ciut lepiej
mniej ulewa
:ico_brawa_01:

[ Dodano: 03-10-2011, 15:58 ]
I na basenie juz nurkuje
wczoraj byliśmy na basenia i Paulnka podobnie jak Filipek madzi, już nurkuje
wow zdolniachy :ico_brawa_01:
wogóle po tych nie przespanych nocach to chodzi mi po głowie żeby na noc jej dać butle,ale czy to coś da????
nie mam pojęcia. ALe spróbować możesz.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

03 paź 2011, 16:02

Blanka26, mój piotruś też w przedszkolu wstydził się kupę zrobić
czasem nawet siku nie robił :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Blanka26, a co mu jest???

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

03 paź 2011, 16:07

Blanka26, a co mu jest???
katar złapał od Olci. Ale od kilku dni jest strasznie marudny. zgoniłam to na zęby, bo cóż może być innego.ślini się przeokropnie, ze czasem aż się krztusi, gryzie dosłownie wszytsko z takimi nerwami. A teraz jak ten katar się przyplątał, to już kompletnie nic nie mogę zrobić. teraz śpi, więc mam chwilkę spokoju. W ogóle od kilku dni zrobił się bardzo ciekawski, w każdy kąt musi zajrzeć, wszytskiego dotknąć.

no i oczywiście Ola już go obudziła :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

03 paź 2011, 16:08

Blanka26, ojoj bidulek,zdrówka dla was :ico_sorki: nie cierpię kataru,a co dopiero dzieci :ico_oczko:

[ Dodano: 03-10-2011, 16:10 ]
spadam na dwór :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

03 paź 2011, 17:32

NowaSejana Bidulka :ico_sorki: Zdrówka życzę Marcelince :ico_sorki: :ico_sorki:
Blanka26 :ico_szoking: rzeczywiście taniocha...i ja się nie dziwie,że rozmiarów brakło.
patrycjaaa Ja kaszkę podaję z łyżeczki i mała chętnie je. Dziś wprowadziłam owsianeczkę na śniadanie po 6 miesiącu. Jakaś nowość z bobovity. I hmm...jak na razie nie jest tak źle. Muszę przyznać,że mała chętnie wszystko zjada. I czasami lubi sobie popluć przy tym :ico_haha_01: :ico_haha_01:
magda1614 Teraz to zostaje Filipkowi strój płetwonurka kupić :-D :-D Super,że mniej ulewa. :ico_brawa_01:

A u nas jedyneczka dolna lewa chcę się przebijać,ale jakoś wyjść nie może...Mała jest trochę marudna :ico_sorki:

A teraz chwila spokoju bo śpi. :-)

[ Dodano: 03-10-2011, 17:34 ]
A ja chora jestem,taką chrypkę dostałam,że straciłam głos.Mam śpiki jak baty,normalnie muchy mogę nimi na plecach zabijać,masakra :ico_olaboga: Wykupiłam pół apteki bylo by coś to dało bo boję się,że małą zarażę, :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

03 paź 2011, 18:28

Czesc mamuski

Melduje sie na chwilke..goscie odprawieni ale musze ogarnac chalupke bo wczoraj rano wyskoczylismy nad morze :ico_brawa_01: i wrocilismy o polnocy :ico_szoking: a dzis ostatnie zakupy itp.i sie masakryczny balagan zrobil.... :ico_olaboga:

Aniaaa Fintifluszka
zdrowka :ico_sorki:
:ico_sorki: :ico_sorki:
i duuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo zdrowka dla dzieciaczkow z katarem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 03-10-2011, 18:32 ]
Aga216piekne zdjecie :ico_brawa_01:

Aniaaadziwna ta babeczka od rehabilitacji...ze niby jest napiecie ale to nie problem????ze co samo sie rozejdzie...a jak tfu tfu pojdzie w druga strone bez odpowiedniej rehabilitacji??? niepowazna jakas...a napewno nie profesjonalna :ico_puknij:


a te glupoty zakupy...to mysle ze tak jak Fintifluszka pisala maslo chleb...on dopiero jak sam pojdzie od czasu do czasu do sklepu to widzi ze z mniejszym rachunkiem niz £40 nie wychodzi....ale coz facet ... :ico_puknij:


Sejanamoj Szymek mial zapalenie spojowek (dostal krople z antybiotykiem )jak mial z 14 tygodni...i diabli wiedza skad sie to przywleklo.... :ico_olaboga:

[ Dodano: 03-10-2011, 18:35 ]
ide sprzatac ..poki dziec szczesliwy siedzi w foteliku i gada.... :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość