Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

03 paź 2011, 21:18

Dziewczyny mały był posadzony tylko do zdjęcia więc proszę mnie nie ganiać :ico_nienie: :ico_sorki:
Na siłę nie mam zamiaru go sadzać, tak jak Elizy nie sadzałam przyszedł odpowiedni moment i sama zaczęła :ico_sorki:
Myślę, że wszystko w tym temacie.

Izabela kochana ale Cię wymęczą :ico_olaboga: mam nadzieję, że się rozkręci
porządnie i już nie będziesz musiała sama wracać :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

03 paź 2011, 21:20

Izabella ja trzymam kciuki za ciebie .Teraz może uda ci się zasnąć , odpocząć i nabrać sił ale oby już ruszyło u ciebie . Tylko by to nie trwało wieki i byś się długo nie męczyła.

Ja jutro rano jadę na krzywą cukrową bleee jak ja tego nie cierpię.Dziwię się że teraz kazał mi to zrobić .Przez całą ciążę nie robiłam i teraz sobie umyślił.
No ale jak mus to mus. Potem jedziemy na zakupy z P , kupimy od razu znicze na Wszystkich Świętych bo zawsze sie tym ja zajmowałam a w tym roku jak będzie Lilcia to już nie pojadę pewno bo będę z nią.
Tak że mam nadzieję że kiedy wrócę z zakupów to ty już będziesz tulić .

[ Dodano: 03-10-2011, 21:28 ]
Dziewczyny mały był posadzony tylko do zdjęcia więc proszę mnie nie ganiać
Nikt cie nie gania tylko zapytałyśmy .
Ja bym do zdjęcia chyba bała sie posadzić ale każdy robi jak uważa i nie mam zamiru cię ganiac bo to twoje dziecko twoja sprawa.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

03 paź 2011, 21:40

Cześć :-D

Ale duuużo fotek- piękne dzieciaczki, słodziutkie, do schrupania, jak ciasteczka szkieletorek, :ico_brawa_01:
Ja też poproszę o przepisy albo chociaż o 1, tych najpyszniejszych :ico_oczko:

izabella no mówię Ci- jutro Twoj dzień :ico_brawa_01:
Dziś dobry początek!
Dziewczyny mały był posadzony tylko do zdjęcia więc proszę mnie nie ganiać
hehe, no ja właśnie tak pomyślałam, przecież byś krzywdy swojemu dziecku nie zrobiła. A i taki maluszek lubi czasem oglądać świat z innej perspektywy i już trochę siły ma, żeby od razu nie zjechać.

No właśnie mój Maluch też najdłużej śpi po kąpaniu i gdybym ja szła spać z nim to spoko do 4 godzin śpię. Ale dla mnie to za wcześnie :ico_noniewiem: Tej nocy było lepiej- co trzy godziny pobudka. Ale za to dzień jakiś rozwalony :ico_olaboga:
I zapomniałam Wam napisać- Maciek już też uśmiechy rozdaje od tygodnia- co tam nieprzespane noce :ico_haha_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

03 paź 2011, 21:43

izabella no mówię Ci- jutro Twoj dzień
Dziś dobry początek!
Też jestem tego zdania :-)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

03 paź 2011, 21:44

Kocura Bura napisał/a:

izabella no mówię Ci- jutro Twoj dzień
Dziś dobry początek!


Też jestem tego zdania
no to nie ma bata- jutro rodzisz, Iza :ico_haha_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

03 paź 2011, 21:55

Zazdroszczę wam tych uśmieszków.To musi byc coś pięknego .

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

03 paź 2011, 22:30

Łoo matko mój w końcu zasnął po ciężkich wojażach :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Biedny się męczył kilka razy zasypiał i się budził po 2min. a teraz chrapie :ico_oczko:
Ja też zaraz idę się umyć ale najpierw zjem jogurt bo chodzi za mną od godziny :-D

Kocura śliczne zdjęcia dzieciaczków, ja muszę swoje zmiejszyć bo mnie dziewczyny ganiają za wielkość :ico_oczko:
No i gratulacje tych uśmieszków :ico_brawa_01:

Szkieletorek zapomniałam napisać, że ciasteczka cuda podeślij kilka :ico_brawa_01:
Ja uwielbiam piec ale chwilowo czasu brak :ico_noniewiem:

Mad gratuluję córci :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

03 paź 2011, 22:39

Szkieletorek zapomniałam napisać, że ciasteczka cuda podeślij kilka :ico_brawa_01:
Ja uwielbiam piec ale chwilowo czasu brak :ico_noniewiem:
Bardzo chętnie bym wysłala do was mamuś paczuszki z kilkoma ciasteczkami bo wcale się nie dziwię że nie macie teraz czasu. Dajcie i mnie kilka dni może kilkanaście i tez nie będe takiego czegos miec bo nie będe miec czasu .
A przepis na ciasteczka wstawie bo pisalo do mnie kilka osob ale to nie dziś .Może jutro sie zbiore .

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

03 paź 2011, 23:02

.A czemu ciasteczek nie wolno ci jeść. Tak raczej nie ma nic takiego co mogłoby dziecku zaszkodzić.
wiesz po urodzeniu elizki (a przytyłam w ciaży jedyne 10 kilo) miałam straszny napad na ciacha, takie sklepowe, czyli puste kalorie nie wnoszące nic ani mi (oprócz odkładanego się tłuszczu) ani Elizie, no chyba że liczac kolki, bo możliwe że od tego je miała i w rezultacie utytłałam się wiecej jak w ciaży i dlatego teraz mam sporo do zrzucenia bo chciałabym choć do wagi sprzed obydwu ciąż wrócić. a co do ciastek to własnie można własne wypieki i najlepiej z owocami i oczywiście nie za czesto, a chlebek bananowy, to takie ciasto w sumie jak dodasz cukru według uznania to ciacho a bez cukru można i zmasełkiem zjeść pyszne:)

izabela oby ruszyło u ciebie jak u mnie też z centymetrem mnie odesłali i po paru godzinach było 6:)

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

04 paź 2011, 08:26

kochana ale Cię wymęczą mam nadzieję, że się rozkręci
porządnie i już nie będziesz musiała sama wracać
w nocy nadal skurcze miałam, teraz sa słabsze ale są.
Ja jutro rano jadę na krzywą cukrową bleee jak ja tego nie cierpię.Dziwię się że teraz kazał mi to zrobić .Przez całą ciążę nie robiłam i teraz sobie umyślił.
ja nie robilam przez calą ciążę, strasznie późno gin CI kazał zrobić :ico_szoking:
izabella no mówię Ci- jutro Twoj dzień
mam nadzieję Kochana. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mad., dziękuję :ico_sorki: :ico_sorki:
no to nie ma bata- jutro rodzisz, Iza
modle sie by tak bylo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
oby ruszyło u ciebie jak u mnie też z centymetrem mnie odesłali i po paru godzinach było 6:)
dziękuję Ci bardzo, mam nadziję ze rozwarcie się zwiększy i pojdzie szybko.

A ja stawiam dla Was pysznego torta, mam nadzije że juz ostatniego za 41tc :ico_szoking:

Biore sie wlasnie za sprzatanie mieszkania bo nic nie mam do roboty, a chce miec porzadek.

U nas pochmurnie, więc pewnie będzie padać deszcz. a zresztą M. mówi mi cos o załamaniu pogody :ico_olaboga:

[ Dodano: 04-10-2011, 09:09 ]
Dziewczyny mam do was pytanie jesli mam dluga szyjkę ile trwa jej skracanie, jakis dłuzszy okres czasu czy może to byc ekspresowe?? bo martwię sie troszkę że w 41 tc szyjka sie nie skraca

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość