Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

04 paź 2011, 10:37

Nina porownalam do zdjec na necie - to napewno nie jest AZS :ico_sorki: Oli juz nie ma plamek tylko calutki brzuszek i boczki jak po urodzeniu tak mu skorka schodzi.. :ico_placzek: ide dzisiaj na 12 do lekarza, jak mi pajac znow da jakis gowniany krem to mu chyba przywale.. Oli ostatnie pare dni caly czas marudny, ciagle sie krzywi i ciezko go uspac - nie wiem czy ta skora go moze nie swedzi? mam nadzieje ze dadza mi cos porzadnego tym razem :ico_zly:

Malinka ja jeszcze nie mialam @, ale wczoraj wzielam ost tabletke z opakowania wiec moze sie dzisiaj pojawic.. choc mam nadzieje ze jeszcze da mi odpoczac :ico_haha_01:

Ladybird to dlugo nie masz jeszcze @, fajnie :ico_brawa_01: A co do coli to ja tez pilam duzo w ciazy, ale dopiero jakos od 5-6 miesiaca bo wczesniej mnie mdlilo od coli caly czas.. Ale moja kolezanka wymiotowala prawie po wszystkim oprocz coli i praktycznie tylko na niej jechala i dziecko zdrowe i nic sie nie dzieje.. mysle, ze Twoja mama Ci tak mowi, bo moze w ciazy Ci mowila zebys nie pila a jej nie sluchalas? moze kiedys tak sie uwazalo, a wiesz ze nasi rodzice dzieci chowali wiele lat temu i sporo sie przez ten czas zmienilo :-)

Beti, Gosia cudne zdtjatka, cudne chlopaki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Nina i jak z tym mieszkaniem? podpisaliscie juz cos?

[ Dodano: 04-10-2011, 10:40 ]
Ja kilka razy podałam małemu butlę z herbatką ale w sumie to nie widzę sensu tego dalej robić, bo i tak jak mu podałam między karmieniami jakieś 50-60mln to po 3,5godzinie normalnie prosił o jedzenie
U mnie tak samo, tylko raz czy dwa jak wydawalo mi sie, ze mam cycki puste i maly byl nerwowy to dalam mu troche zeby sie zapchal i zebym miala czas sie 'naladowac' ;)

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

04 paź 2011, 11:33

a ja sie cholera tak bałam zjesc cokolwiek podczas karmienia...
i teraz pluje sobie w twarz ,że nie karmier bo ta dieta mnie męczyła ;((
za każdym razem gdy płakała tłumaczyłam to tym ,że cos nie tak zjadłam ;((


czemu tego wczesnije nie napisałyscie;( ale bede pamietała przy drugiiiiim :D
ja pisałam, ze tylko w sumie trzech rzeczy nie wolno :
-alkoholu
- smazonego na głębokim tłuszczu
- wzymającego
a resztę można z umiarem... ja tez jem ju prawie wszystko , nawet kiełbasę z grilla jadłam mniam mniam
A wogóle to cześc laski. U na schorobowo i juz nie mam siły, bo Kuba nam się wczoraj rozłożył , ma antybiotyk i nocki do duszy, bo całą noc kaszle i jak usnie to na 2 godziny a potem kaszlenie, ... mnie zaraził tak, ze straciłm głos, mała zaczyna miec katar, ale psikam woda morską , i starego tez zaczyna coś brac o i tak sie ma sytuacja u nas ... Kuba cały czas chce przychodzić do Mai więc go odganiamy i ciągle jest darcie i obrażanie... głowa mała do tego wszystkiego :ico_olaboga:
beti - ale masz słodziaki z tych chłopaków!!! super są !!! mój starszy ni ewezmi tak małego

no przesuper zdjecie.. u mnie tez Kuba nie weźmie tak Mai, moze dlatego, ze jest jeszcze mały hm ale kiedys chcial ja potrzymsc na kolanach to mu dałam, ale zdjecia nie zdążyłam zrobić :ico_oczko:

[ Dodano: 04-10-2011, 11:36 ]
Nocka byłaby fajna u nas gdyby nir to, ze Kuba 6 razy wstawalk dzisiaj ( 2 x sikanie , 3 x wymioty, 1 x jedzenie ) masakra jakaś a Maja super bo obudzial sie o 3 ale tylko dlatego,z emiala nos zatkany, nawet bardzo jeśc nie chciala i jak usnęła to spała do 8 :ico_szoking: zjadła i spała do 10.30 :ico_brawa_01: teraz mnie nawołuje i jedno i drugie ufffff

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

04 paź 2011, 13:20

Nina i jak z tym mieszkaniem? podpisaliscie juz cos?
nie bo oczywiście mąż twierdzi, że się podpisze jeszcze, mnie wkurza to na maxa bo ja lubię wiedzieć na czym stoję od razu, a nie się nastawić a potem d... z tego będzie. Ale weź to przetłumacz facetowi :/ :ico_zly:

Agus fajny roześmiany syneczek

A mnie moje dziecko dziś wkurza, bo zasypia budzi się znów zasypia i budzi się i nic bym nie mówiła gdyby się nie darł przed zaśnięciem, że niby taki zmęczony. Już łażę z nim i kołyszę go na rękach, zaśnie, odkładam, 10minut budzi się i śmieje, a za kolejne 10minut się wydziera, że zmęczony... boshe :ico_zly:. Nic zrobić nie mogę, a ręce to już mi odpadają, bo weź i noś na okrągło 6,5kg :ico_nienie:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

04 paź 2011, 13:51

Nic zrobić nie mogę, a ręce to już mi odpadają, bo weź i noś na okrągło 6,5kg

bosz kolos, ale chłopk to chłopak :ico_brawa_01: Moja na szczęscie dzis spokojna , własnie przed chwilka się obudziła więc puściłam jej karuzelke bo nawet mówic nie mam do niej jak tak strasznie boli mnie gardło, zreszta ja nawet nie mówię tylko skrzeczę. Ale nas załatwił mały.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

04 paź 2011, 14:03

nina0226, :ico_brawa_01: - uwaga mój 7 kilo - ważony dziś na wadze domowej wprawdzie ... i wierze ciezko nosić :-D
ja @ nie mam i pewnie nie predko - bo karmie tylko piersia - w dzien co 2- 3 godziny a wnocy różnie :-D nie podaje nawet herbatki ... bo po co? tylko cyc jest na razie i wsio ok - ale nie maierzam trzymac sie schematu jaki obecnie jest - bo jak wróce do pracy to nic jesc nie bedzie i dlatego 4 -mc i bedziemy podawac jabłuszka i inne .. :ico_noniewiem:
mój Batrtoszek jest spiochem stwierdzam - wprawdzie nie spi długo - ale czesto :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

04 paź 2011, 14:50

nina karmie i piersia i butla, z 2-3 butle na dobe wypije + ok 100 ml herbatki + cyc i jest dobrze, jeszcze z 2 m-ce jak pociagne to bede bardzo happy, a potem jak pojdzie to bede chciala przestawic tylko w nocy na cyc, a w dzien butla..zobaczymy :ico_noniewiem:

ja gdzies czytalam ze na 150 ml sztucznego mleka dziecko powinno wypic tyle samo herbatki na dobe :ico_noniewiem:
i tez herbatke podaje wtedy kiedy widze ze szuka cos zjesc, a jeszcze nie pora na mleczko :ico_noniewiem:

zirafka my tez u Mili mamy antybiotyk, bo ma angine ropna..bezobjawowa procz czerownych, zaplamionych ropa migdalow :ico_noniewiem: pani doktor przykazala jej nie zblizac sie do Malej przynajmniej przez pierwsze trzy dni poki antybiotyk nie zacznie dzialac, ale to sie nie da do konca jej zabronic jak ona tak bardzo kocha swoja siostrzyczke ze na okraglo by ja zabawiala :-) ale ja mysle ze dopoki karmie piersia to Kalinka sie tak szybko nie pochoruje :ico_sorki:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

04 paź 2011, 15:04

ladybird tamto pytanie o karmienie piersią i butlą było do martasz :-P
zirafka współczuję choroby, wiem co to znaczy przy malutkim szkrabie jak się nie ma sił nim zająć. Szczęście, że Maja ma dobry humorek i Ci nie dokucza :-)
Gosia A to Twój Bartoszek bije mojego na głowę, aż pójdę zważyć mojego :-P

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

04 paź 2011, 15:52

nina karmię piersią, butlę dostaje czasami jak np. muszę wyjść, a na odciągnięcie nie ma szans. Ostatnio jednak po myciu jadł niby do pełna, ale szybko się budził i wołał, że głodny,a cyce puste. Pomyślałam więc, że może niedojada, że mam mało mleka i jak dałam butlę to na dłużej mu starczyło :-( Ale wczoraj już było ok, zobaczymy jak dziś.

zirafka współczuję choroby :-( jak ja miałam chrypę to Antoś dziwnie patrzył, chyba głos mu nie pasował.

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

04 paź 2011, 15:55

Cześć Laski, dziekujemy z komplementy (wiem, że ja lewa do wklejania zdjęć, ale czasem cos tam zawsze nadrobie hyhy) Ale posypały sie i od Was nowe zdjatka Agus i Gosia - Sliczności te dzidziulki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kurcze to i ja chyba polece zważyć tego mojego Filipcia. Piszecie, że duzy gościu z niego, a chyba nie waży więcej niż z 5 kg. Tak mi sie wydaje :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

04 paź 2011, 16:23

a my bylismy u lekarza i nie zgadniecie - dostalismy masc.. niby jakas 'infekcja'.. juz 3 raz to slysze przy innej rzeczy, ciagle jakies infekcje mamy :ico_puknij: babka kazala mi uzywac masci przez 3 tyg i jak nie zejdzie to wrocic a na ulotce pisze ze nie mozna uzywac przez kilka tygodni non stop.. i malemu dziecku nie mozna duzej powierzchni ciala a co mam zrobic jak on caly brzuszek ma suchy, klatke piersiowa i boczki?... :ico_zly: :ico_zly:

wiecie cos dziewczyny na temat tych hustawek dla dzieciaczkow, to znaczy czy to nie szkodzi jesli dziecko sie zbyt dlugo w niej buja? maly jak jest nerwus to go do niej wkladam i nawet ponad 4 godziny potrafi sobie w niej pospac ale caly czas go buja bo jak wylacze to sie zaraz budzi.. nie zaszkodzi mu takie ciagle bujanie?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość