Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

04 paź 2011, 13:11

Mad., niestety, sprzatam sobie dom i gotuje obiadek.

Tak mnie ochota naszla na tłuczone ziemniaki, pieczona kasznkę i kapustę kiszoną zasmażoana ze skwarkami.
miejmy nadzieję, że twoje krzyki podzialają
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

04 paź 2011, 13:44

heeej :ico_kawa:

wpadam na chwileczkę, jak zwykle o tej porze wszyscy śpią :ico_haha_01: Maja chrapie, młodego uspałam na cycu to i tatuś wymiękł na kanapie :ico_haha_01:

Konrad dziekuje za miłe słowa :ico_sorki: na razie krzykacz z niego straszny, mały terrorysta, bo jak nie śpi ani nie wisi na cycu to drze sie w niebogłosy :ico_sorki: nocki na razie oki, co mnie cieszy :ico_sorki: szkoda ze śpi ze mną :/ nie da sie do łózeczka jeszcze odłożyć ale myśle ze to kwestia czasu :ico_oczko: konsekwentna mam nadzieje być :-D zobaczymy w praniu czy mały charakterny :ico_haha_01:

izabelllla123, zobaczysz że zacznie sie w najmniej oczekiwanym momencie :ico_oczko: tym czasem korzystaj i wypoczywaj :ico_sorki: relaks ci sie przyda :ico_sorki: zbierz siły na poród, pobyt w szpitalu tez łatwy nie jest wiec odpoczywaj :ico_oczko:

[ Dodano: 04-10-2011, 13:46 ]
Sandrusia Leo śliczny chłopczyk :ico_brawa_01:

szkieletorek hehe to nie ciemna karnacja a żółtaczka :ico_haha_01: u nas śladowe ilości więc nie panikuje :ico_oczko:
dziś była położna ogladała małego i powiedziała ze już schodzi, bo żółtaczka zawsze od stópek zaczyna schodzić na końcu buzia blednie :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

04 paź 2011, 14:00

szkieletorek hehe to nie ciemna karnacja a żółtaczka
A tak własnie przez myśl mi potem to przeszło ale nie pisałam bo stwierdziłam że ja w tym temacie sie nie znam więc nie będę wypowiadac.

Izabella kurcze myslalam ze ty juz w szpitalu bedziesz.A jak teraz sie czujesz?

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

04 paź 2011, 14:03

Izabella kurcze myslalam ze ty juz w szpitalu bedziesz.A jak teraz sie czujesz?
co pewnien czas mam skurcze ale delikatniejsze i napór na tyłek i przód. narazie walcze jeszcze ze spotkaniem, a obiadek mam proawie gotowy.

Powiesiłam juz jedno pranie teraz drugie się robi :-)
Konrad dziekuje za miłe słowa na razie krzykacz z niego straszny, mały terrorysta, bo jak nie śpi ani nie wisi na cycu to drze sie w niebogłosy
heheh ma harakterek maluszek :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

04 paź 2011, 14:08

Hej ale Pati się nie odzywa coś / Dziś rano miała mieć wizyte i ktg chyba .
A może mi umknął jej post .
Ciekawe jak u niej może cos ruszyło . Nic nie pisała do was?

Ja rano pojechałam z P na tą krzywą cukrową , blee jakie to niedobre , kiedy jak to piłam to było w miarę ok a dziś to czułam się bardzo źle po tym . Później zakupy chemiczne środki czystości i higieny , znicze na Wszystkich Świętych i do domciu . Teraz troszku śpiąca jestem. Ale muszę iśc ziemniaki oskrobać na obiadek .

Aha i kupiłam sobie chyba 3 raz w ciązy całej chipsy , wiem że niezdrowe ale postanowiłam że ostatni raz sobie dogodzę bo jak będe karmic to takiego syfu jeśc nie będę. Mąż kupił mi 2 kg jabłek , pyszniutkie .Już 3 zjadłam .Jakąs manie mam teraz z jabłkami ciągle bym je jadla.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

04 paź 2011, 14:16

ja na początku ciąży wcinalam winogrona :ico_haha_01: potem jabłka i na zimę mandarynki i pomarańcze :ico_haha_01:

izka, marsz do szpitala! :ico_zly:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

04 paź 2011, 14:23

Hej ale Pati się nie odzywa coś / Dziś rano miała mieć wizyte i ktg chyba .
A może mi umknął jej post .
Ciekawe jak u niej może cos ruszyło . Nic nie pisała do was?
slusznie tez nie kojzrze aby sie odzywala. :ico_wstydzioch:
Aha i kupiłam sobie chyba 3 raz w ciązy całej chipsy , wiem że niezdrowe ale postanowiłam że ostatni raz sobie dogodzę bo jak będe karmic to takiego syfu jeśc nie będę. Mąż kupił mi 2 kg jabłek , pyszniutkie .Już 3 zjadłam .Jakąs manie mam teraz z jabłkami ciągle bym je jadla
ja uwielbiam czipsy w ciązy smakuja mi strasznie. ja na kolacje zrobię sobie sałatke z marchewki i jabłek :-D bo ładna była w carrefour po 1,15zł wiec szkoda nie wziąć :-D
ja na początku ciąży wcinalam winogrona potem jabłka i na zimę mandarynki i pomarańcze
ja na poczatku maślankę litrami piłam, potem winogrona, teraz pomarańcze i sok z pomarańczy :-D generalnie wczoraj w dzień dobry tvn mówili że najlepsze dla kobiet w ciązy sa pomarańcze i soki 100% pomarańczowe. zawieraja dużo witaminy c dzieki żelazo lepiej przyswajamy i nie mamy anemii, a dodatkowo ma dużo kwasu foliowego :-D

[ Dodano: 04-10-2011, 14:23 ]
Ale smakuja mi tez przez calą ciążę kapusta kiszona, ogórki kiszone kwasne rzeczy generalnie :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

04 paź 2011, 14:28

Ja na poczatku i tak do połowy ciązy wcinałam kapustę kiszoną i ogórki teraz jakoś mi przeszło.
Obecnie chyba tylko te jabłka tak masowo wcinam . A chipsy tak jak mówiłam jadłam może ze trzy razy bo jakoś specjalnie nie miałam chęci na nie .

[ Dodano: 04-10-2011, 14:29 ]
Izabela gratulacje 40 tyg no ale juz by wystarczylo .

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

04 paź 2011, 14:31

Izabela gratulacje 40 tyg no ale juz by wystarczylo .
popieram Kochana, popieram.
Ja na poczatku i tak do połowy ciązy wcinałam kapustę kiszoną i ogórki teraz jakoś mi przeszło.
także smaki w ciązy wcale wg. mnie nie sądzą o tym czy chłopak czy dziewczynka będzie, uwielbiam kwasne a mam córeczkę.

O 2 pranie się skończyło ide wieszać na polko :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

04 paź 2011, 14:51

Witam witam
Hej ale Pati się nie odzywa coś / Dziś rano miała mieć wizyte i ktg chyba .
jestem jestem, nie moglam wczesniej zagladnac, bo prosto od lekarza pojechalam do przedszkola, bo dzisiaj w przedszkolu mieli jakis fest i rodzice byli zaproszeni i kazdy przynosil cos do jedzenia takze wybaczcie za trzymanie w niepewnosci :-)

Po wizycie ok i nie ok, bo myslalam, ze cos sie ruszylo po tamtej nicy, a tu nic, wszystko pozamykane, skurcze niewyczuwalne, czasami cos tam mocniej zaboli, ale to jeszcze nie to, wizyta za 10 dni mam nadzieje, ze nie bedzie potrzebna :ico_noniewiem:
No mierzyl malego, oczywiscie jak zawsze stekal przy tym, ze jak zwykle nie moze za bardzo zmierzyc, ze znow lezy nie tak, ale pomierzyl npi waga mnie zszokowala, bo maly wazy 3627 gram :ico_szoking: , a i powiedzial, ze ma duza glowe wiec nie wiem czy mam sie martwic i co to oznacza, a jak spojrzalam na monitor przy mierzeniu glowki to bylo napisane, ze odpowiada 41 tygodni wiec troche sie zmartwilam :ico_noniewiem: musze zadzwonic do poloznej i jej sie spytac.
szkieletorek, chetnie bym przyjechala na te ciasteczka, ale tyle km nas dzieli :ico_placzek:
Chyba, ze bedziesz kiedys w Suwalkach to daj znac to chetnie sie z Toba spotkam, bo jezdze tak dwa razy do roku :-)
Dziewczyny mały był posadzony tylko do zdjęcia więc proszę mnie nie ganiać :ico_nienie: :ico_sorki:
alez kochana ja Cie za to nie ganiam tylko po prostu spytalam :ico_noniewiem:
napór na tyłek i przód.
ja mam to samo, caly czas latam do toalety, bo mysle, ze chce mi sie kupe, a tu nic, noi ciagnie tak na dole :ico_wstydzioch: okropne uczucie

Jejku ide brac sie za obiad, a checi brak totalnie, spac mi sie chce

[ Dodano: 04-10-2011, 14:52 ]
A co do chipsow to ja tez uwielbiam i w ciazy juz nie raz jadlam, co zrobic, kocham je po prostu, ale po nich wywala mnie strasznie na twarzy to samo po czekoladzie :ico_olaboga: a i cole tez uwielbiam i w ciazy tez pije i to nie malo

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość