Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

05 paź 2011, 11:49

hej ho :-D

Dzieki za mile slowa,jesli chodzi o brzuszek,z rana jest duzo mniejszy :ico_oczko: Ale ogolnie duzy,ja juz tak mam :ico_oczko: Pamietam jak sie stresowalam w 2 ciazy,bo byla tu taka niemila polozna i za kazdym razem jak na wizyte przychodzilam,to komentowala,ze mam wielki brzuch,ze dziecko ledwo 5 cm ma,a ja mam brzuch jak bm nosila blizniaki albo wiecej,kurde - czy to moja wina???Taki juz mam :ico_oczko:

Ja dzis od rana w biegu, najpierw Andrzejka do przedszkola,z przedszkola do ginekologa ( zalozyli mi karte ciazy :-D ),potem pojechalam po worki na sieci,bo u nas segregacja jest,potem zakupy,zamarynowalam miesko na obiad,teraz gotuje buraki a przed chwila skonczylam przycinac roslinki wokol plotu,bo juz na ulice wystawaly...a jeszcze musze posadzic drzewka a juz sil brak :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

jagoda - sliczne coreczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

05 paź 2011, 12:29

Pamietam jak sie stresowalam w 2 ciazy,bo byla tu taka niemila polozna i za kazdym razem jak na wizyte przychodzilam,to komentowala,ze mam wielki brzuch,ze dziecko ledwo 5 cm ma,a ja mam brzuch jak bm nosila blizniaki albo wiecej,
Boze... jak ja nienawidze takich zlosciwych komentarzy! :ico_zly:

[ Dodano: 05-10-2011, 12:31 ]
kingoza, jeszcze trochę i ty będziesz miała 5 okienko ;-) nie przejmuj się. każdą to czeka :ico_haha_01:
wiem ... za 3 tyg wyswielii mi sie 5 okienko ale z naturu jetsem nieciepliwa...
w ogole ogladalam wlasnie filmiki na youtubie z nardzin roznych dzieci i normalnie az mi sie lza zakrecila w oku, takie wzruszajace :ico_wstydzioch: :-)

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

05 paź 2011, 13:13

Bry :-D

ja po usg :-D maluszek sie obrocil i udalo sie zrobic przeziernosc, wszystko jest w porzadku :ico_brawa_01: :ico_sorki: no i sliczne zdejcie dostalam :ico_brawa_01: plci nie mogl lekarz okreslic bo to tego zle ulozone bylo, ale jak pojde do tej swojej moze da rade :ico_sorki:

teraz bede szalec zakupowo jak wiem ze maluszek zdrowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

z moim łobuzem tezza reke sie nie da isc :ico_olaboga: no chyba ze przy ulicy bo on kocha auta i musi kazde pokolei obejrzec ktore stoi :ico_noniewiem:

jagoda, sliczne coreczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wiecie co..boje sie porodu :ico_wstydzioch: w pierwszej ciazy nie wiedzialam co mnie czeka i podeszlam do tego na luzie a teraz juz mnie strach bierze :ico_olaboga: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 paź 2011, 13:52

Gusia90, nasz pójdzie za rękę zaledwie kilka kroków. ale cwiczymy :ico_sorki: musi się nauczyc :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

05 paź 2011, 16:01

jak ja nienawidze takich zlosciwych komentarzy! :ico_zly:
- no mnie tez wkurzaly,wiadomo - kazdy jest inny,jeden gruby,inny chudy,jednej brzuch na boki idzie,innej centralnie do przodu a przede wszystkim nie mamy wplywu na to,jak wygladamy :ico_puknij:
takie wzruszajace :ico_wstydzioch: :-)
- oj tak,to niesamowita chwila,taka magiczna...
wszystko jest w porzadku
- super wiesci :ico_brawa_01:
a teraz juz mnie strach bierze :ico_olaboga: :ico_puknij:
- wiem cos o tym,ja sie tego CC boje :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Ja wlasnie po obiadku jestem,zrobilam dzis paleczki z kurczaka w miodzie i wyszly super,do tego ziemniaki i surowka z kapusty i jestem taka pelna,ze zaraz pekne :ico_ciezarowka:

Wsadzilam te nieszczesne drzewka a teraz bede robic sok z aronii a jutro te buraczki,bo juz sie ugotowaly :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

05 paź 2011, 17:24

wiem ... za 3 tyg wyswielii mi sie 5 okienko ale z naturu jetsem nieciepliwa...
w ogole ogladalam wlasnie filmiki na youtubie z nardzin roznych dzieci i normalnie az mi sie lza zakrecila w oku, takie wzruszajace
ja też niecierpliwa bardzo a dotego nie stworzona by w ciąży chodzić :ico_wstydzioch: chciałabym już grudzień ehhh...

ja też ostatnio ogladałam i ryczałam jak bóbr boje sie porodu jak cholera ale tez boję sie cc bo wiem co to znaczy a jak bede musiała mieć cc to bede ryczeć że nie poczuję już nogdy jak to jest jak dziecko sie rodzi :ico_puknij: :ico_wstydzioch: i tak żle i tak niedobrze.
no i sliczne zdejcie dostalam
my tez chcemy zobaczyć :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja wlasnie po obiadku jestem,zrobilam dzis paleczki z kurczaka w miodzie i wyszly super,do tego ziemniaki i surowka z kapusty i jestem taka pelna,ze zaraz pekne
ja wczoraj tak sie czułam że zaraz pękne zjadłam u rodziców 4 miseczki zupy buraczkowej :ico_wstydzioch: tak mi smakowała
Wsadzilam te nieszczesne drzewka a teraz bede robic sok z aronii a jutro te buraczki,bo juz sie ugotowaly
_________________
ale ty pracowita jesteś :-)

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

05 paź 2011, 17:33

Wsadzilam te nieszczesne drzewka a teraz bede robic sok z aronii a jutro te buraczki,bo juz sie ugotowal
wow jestem pod wrazeniem mi sie nic nie chce.

ja bylam dzis w szkole a pozniej do babci na obiad poszlam z zuzka byla rybka surowka i ziemniaczki
a porodu sie nie boje tylko pozniej jak to bedzie z dwojka

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

05 paź 2011, 17:42

ale ty pracowita jesteś :-)
- hehe,bo dzis sie dobrze czuje pierwszy raz od 2 m-cy :ico_oczko:
Wyciagnelam sokowirowke i zrobilam sok z marchewki,jablek i gruszek - ale pycha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dostalam od mamy owocki,od siostry marchewki,to musze sie napic,bo w niedziele wyjazd i znowu dwa tygodnie szpitalne jedzenie :ico_zly:
a porodu sie nie boje tylko pozniej jak to bedzie z dwojka
- ja z dwojka bylam bardziej zorganizowana niz z jednym maluchem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

05 paź 2011, 17:52

w niedziele wyjazd i znowu dwa tygodnie szpitalne jedzenie
o to dwa tyg cię z nami nie bedzie :(

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

05 paź 2011, 18:55

My tez dzis rybke mielismy - dorsza, zjadlam 4 kawalki tak mi smakowalo :ico_haha_01:

maly tez zjadl kawalek wiec w szoku jestem bo za rybka nie przepada :-)
my tez chcemy zobaczyć
wezme potem telefon taty i zrobie fotke i pokaze :-D

iw_rybka, ale sie narobilas :ico_szoking: ja to nie mam sily pokoju posprzatac :ico_wstydzioch: maz to robi po trochu :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość