moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

05 paź 2011, 20:25

Moni dokladnie od Johnsona :/ ale jak to zauwazylam to nie mialam mozliwosci jechac do polskiego sklepu po inna a w supermarkecie kolo mnie sa 4 polki kosmetykow dla dzieci, z czego 3,5 to kosmetyki johnsona, wiec nie bylo duzego wyboru
a nie może ktoś z polski ci przesłać? Jak chcesz to ja tobie wyślę jakieś polskie kosmetyki
Agus wielkosc zdjec byla niby nieodpowiednia a ze nie umie w fotosiku zmienic na mniejsze to musialam wywalic :ico_noniewiem:
nikt nie mówił że masz usuwać zdjecia. Prosiłam tylko o to abyś zmniejszyła foteczki.... :ico_sorki:
Masz rację większość dziewczyn ma duże zdjecia w podpisie. Dałam info żebyście zapoznały się z wiadomością na pilnym... tylko nie które dziewczyny dostosowały się do prośby moderatorów. Później w miarę możliwości wysyłałam info na priv, nie które pozostały bez odzewu...
Uwierzcie że to nie są nasze wymysły, został zgłoszony problem przez forumowiczki, które mają słabe łącze internetowe że mają problem z otwieraniem stron... dla tego nasz apel.

Przecież każda widzi swój podpis.... :ico_sorki: Chyba że mam tutaj oficjalnie podać listę :ico_oczko:

Taka mała podpowiedź jak szybko zmniejszyć fotkę i sprawdzić jaki ma rozmiar. :-) jeżeli macie wgrany jakiś program do przeglądania zdjęć
Otwieramy zdjęcia na swoim komputerze, później gdy pojawi nam się fotka naciskasz na klawiaturze i wtedy pojawia się tabelka z właściwościami zdjecia. Później naciskacie jednocześnie ctrl r i pojawia się tabelka zmiana rozmiaru obrazka. Tam możecie ręcznie zmienić na właściwy rozmiar, na samym końcu dajecie
ctrl s i zdjecie zapisane w nowym rozmiarze

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

05 paź 2011, 20:57

wiem moni ze nie musialam usuwas, ale tak jak napisalam nie umie juz w fotosiku zmniejszyc, a tam juz te zdjecia mam wgrane i tylko pobieram kody..nastepnym razem moge wgrac zdjecie juz zmniejszone i bedzie ok, ale na razie nie mialam czasu sie znow bawic w zgrywanie zdjec, dlatego dla swietego spokoju wogole je usunelam :-)

agus dzieki za instrukcje :ico_oczko:

zirafka widze ze mamy te same pajace dla dziewczyn :ico_oczko:

moje dziecko dzis znow o 19 po wypiciu 130 ml mleczka nie umiala zasnac, godz sie meczylysmy, w koncu zrobilam znow 60 ml wypila i spi..moze faktycznie ma ten skok wzrostowy bo tyle mleka w przeciagu godz jeszcze nie pila..
ciekawa jestem ile wyciagnie z cyca, bo wczoraj byl podobny schemat, tylko najpierw byly cyce, a potem jeszcze mleko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

05 paź 2011, 21:35

lady - w fotosiku masz - w tych zgranych juz zdjecdiach - rozmiar na forum 500
Malinka - cudne zdjecia małej i te z tatusiem tez :-D :ico_brawa_01:
dobra - ja polecam - mycie w wodzie( ewetualni w jakim hippie ) - jonson wywalic - oliwke - tez - oliwka wysusza!! . Kuoic zwykla parafine ciekła (moze byz napisane , ze ona spozywcza) i tym nasmarowac całe dziecko - łącznie z odparzeniami - zejdzie - za duzo kosmetykow - niezdrowo :-D no :-D i o kazdym kapaniu dokładnie ouszyc skóre - powinno zejsc. u nas schodzi - odparzenia - tez ma na szyi - pieknie schodzi - jak duze - posmarowac bepatenem - ma działanie odkazajace!!! a na odparzenai najlepsza maka zeimnaczana !!!
no sie powymadrzałam :-D
mój od dwóch dni -kupy takie zielonkawe... i troche pieniste... taaaa ide poczytac co to ..

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

05 paź 2011, 22:13

Moni 14.10 przylatuje tesciowa z wujkiem takze nam przywioza wszystko, czego nam trzeba, ale dzieki wielkie za propozycje :-)

malemu posmarowalam szyjke sudocremem - bepanthen tez mam wiec jak cos jutro sprobuje a jak cos o mace tez bede pamietac :-) w ogole moje dziecko spalo dzisiaj prawie caly dzien! jak zasnal o 11 czy 12 to budzil sie tylko kilka razy na jedzonko i kima znow.. :ico_sorki: tylko nie chce zasypiac bez smoka - wykrzywia glowke w bok jakby zaraz mial karczek sobie skrecic :ico_olaboga: jak dostanie smoka to ciumka i przysypia ale jak tylko mu wypadnie to znow sie wykreca, az czasami sie naprawde boje ze sobie krzywde zrobi.. :/ mam nadzieje, ze nie wyspal sie w dzien i bedzie teraz harcowal cala noc.. :ico_olaboga:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

06 paź 2011, 08:44

gosia ja sobie to sprawdze, ale mi sie wydaje ze wlasnie wklejam ta opcje na forum :ico_noniewiem:

a ja kapie Kalinke w plynie 3w1 Johnson'a i jest ok, smaruje tez balsamem Johnson'a bedtime i tez jest ok, po oliwce tez nic nie bylo, takze nie jest regula ze uczula..
ale bardzo polecane sa te kosmetyki Oilatum, kremik jest super, odkad go uzywam Kalinka ma buzke jak ta lala, a karczek tez sie powoli goi :-)

[ Dodano: 06-10-2011, 10:31 ]
pomniejszylam zdjecia, widac jakas roznice?

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

06 paź 2011, 12:02

pomniejszylam zdjecia, widac jakas roznice?
Moim zdaniem sa w sam raz :-)

A u nas nocka po prostu koszmarna.. Maly wstal o 12, potem o 1:30 i nie spal prawie do 4!!! oczy szeroko otwarte i nie dal sie uspac, bujalam, tulalam, w hustawce sie hustal, nic!!! bylam tak zla, ze pozwolilam mu spac w dzien.. a M o 5 wstawal do pracy.. i nie mogl spac bo maly sobie glosno gadal itp, jak zgasilam swiatlo to jakos sobie lezal ale jak mu smok wypadl to histeria.. nigdy juz mu nie dam przespac calego dnia!! tak mnie glowa boli z niewyspania ze :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

06 paź 2011, 12:06

Hej:-)
U nas dziś fajny poranek, z przerw na tankowanie spaliśmy do 10:-)
Teraz robię pranie, potem na spacer, a wieczorem do kina :-D

Babeczki kiedy macie zamiar zacząć podawać warzywa? I czym sie sugerujecie?

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

06 paź 2011, 12:18

pomniejszylam zdjecia, widac jakas roznice?
500*375 ma twoje zdjęcie a taki najlepszy rozmiar do podpisu to (320x240 dla stron internetowych i poczty email)i wtedy na pewno bedzie widać róźnicę
lady - w fotosiku masz - w tych zgranych juz zdjecdiach - rozmiar na forum 500 .
zgadza się, tyle że te zdjęcia sa ok jak chcemy je wkleić na chwilkę fotki tak do obejrzenie, a do podpisu są za duże

:-)

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

06 paź 2011, 12:35

Ladybird
wejdz na http://imageshack.us/content_round.php? ... ad&newlp=1

a potem

http://imageshack.us/content_round.php? ... ad&newlp=1

i skopiuj link - KOD FORUM - i do podpisu :)

jak wkleisz link to na koncu bedzie 'uploaded with imageshack..' to usun ten napis zeby Ci miejsca nie zjamowal ;)
Ostatnio zmieniony 06 paź 2011, 12:46 przez Agus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

06 paź 2011, 12:46

mój od dwóch dni -kupy takie zielonkawe.
u nas te zaczęły się zielonkawe , ale na koniec kupy wychodzi jej jeszcze taka jak zwykle żółta.. może to od tego, ze zmienia się mleczko w piersiach>?
Witajcie. U nas nocka rewelka - pobudka o 3 i dopiero o 7 :ico_brawa_01: tak to można zyć :-D bo pamiętam jak miałam z Kubą... koszmar jakiś - wstawanie co 2 godziny było i ciagle mu było mało..

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość