Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

06 paź 2011, 12:47

witaj aneto fajnie ze wpadłas ;) to moja rzeczywiscie duza kobitka w porownaniu do waszych a najmłodsza ;p :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

06 paź 2011, 12:49

patrycjaaa, no dokładnie :-D :-D

ktora z Was już podawała gluten ????

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

06 paź 2011, 12:57

aneta11, witaj :-D
I tak fajnie,że Twój D. wraca codziennie do domku,bo mojego M. nie ma 2 tygodnie, przyjeżdża na 2-3 dni i znów jedzie na 2 tygodnie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Tęsknie okropnie :cry:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

06 paź 2011, 13:02

Aniaaa, to masz jeszcze gorzej.... eh. :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

chyba musze sie przyzwyczaić... :ico_placzek:

Aniaaa, Martynka ma już zabki? ;)

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

06 paź 2011, 13:03

Już niedługo będziemy robić chrzciny i tak się zastanawiam co by tu kupić małej na tą okazję !? :566:
Chyba będę musiała coś kupić kilka dni przed,bo nie wiadomo w sumie jaka będzie pogoda :ico_noniewiem:
Myślałam,że może kupię białe śpioszki, białe body i na to jakiś sweterek biały, no i w kombinezon jak by zimno było,a jak cieplej to może zwykły komplecik biały spodnie + koszulka i sweterek albo kurteczka. Chyba może być, co ?
Nie chcę kasy wydawać na typowe ubranko do chrztu,bo majątek kosztują,a później już się nie przydadzą :ico_noniewiem:

[ Dodano: 06-10-2011, 13:04 ]
chyba musze sie przyzwyczaić... :ico_placzek:
nie da się chyba przyzwyczaić do tego :ico_placzek:
magda1614, ma jeszcze gorzej od nas :ico_pocieszyciel:

Martynka ma 2 ząbki na dole :-D

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

06 paź 2011, 13:06

Aniaaa, my robiliśmy chrzciny 2 tygodnie temu i ja kupiłam sukieneczke,sweterek rajstopki,buciki i body i zaplacilam 210zl. Ja to nie wiem co z tym zrobie juz jej w to nie ubiorę he :-D

[ Dodano: 06-10-2011, 13:07 ]
Aniaaa, a to jak ma Magda?

ale fajnie moja jeszcze nie ma ale chyba niedlugo beda wychodzic nie moge sie doczekac :-D

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

06 paź 2011, 13:35

aneta11, no właśnie dlatego ja bym nie chciała kupować czegoś specjalnego i później będzie leżeć. Muszę poszukać,bo nie wiem czy przypadkiem nie dostaliśmy dla Karolinki jak miała mieć chrzest takiego kompleciku cieplejszego spodnie + bluza. Już miała kupioną sukieneczkę (niestety na Martynkę będzie za mała) i tamten komplecik schowałam (chyba) albo oddaliśmy komuś, nie pamiętam :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:
Jak by był to dokupię rajstopki, body białe, białą bluzeczkę, czapeczkę i powinno być dobrze :-D

Magdy mąż wyjeżdża na kilka miesięcy :ico_sorki:
Nie wiem dokładnie na ile ale i tak ma przekichane :ico_pocieszyciel:

Martynce chyba będą dwójki na dole szły,bo widać,że ma takie nabrzmiałe i czerwone. Na górze jak na razie nic nie widzę. Zobaczymy co wyjdzie pierwsze :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

06 paź 2011, 13:54

nie dam rady doczytac niestety :ico_placzek: :ico_placzek:
Po bilansie i szczepieniu ok, mala rozwija sie prawidlowo..
Kolejny bilans i szczepienie za pol roku.
Marcelina ma 8350g i 70cm, glowka duza 45,2cm..
i to chyba na tyle na dzisiaj :ico_wstydzioch:
:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejne miesiace :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i aneta11, milo, ze jestes :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

06 paź 2011, 13:57

czesc dziewczyny....

Polka usnela wlasnie, bylismy rano wszyscy u lekarza, bo chorzy jestesmy, znaczy Pola nie jest, ale troche jej z nochalka cieknie i chcialam, zeby lekarz zajzal do gardelka i w uszka, ale zdrowa jest, a poniewaz nie byla wazona o d czerwca, wiec ja wrzucil na wage-byla w body i rajtuzkach i 7750 wazyla, wiec nie wiem ile dokladnie wazy, ale powiedzmy pi razy drzwi ok 7.5, w sumie tlko chlopaki po antybiotyku dostali i jakies inne pierdoly, a w aptece ponad 100€ zostawilam :ico_puknij: nie wiadomo czy sie smiac czy plakac

Patrycja, ja sie nie udzielam nawet jak moj maz z tesciowa na skype siedzi, ale czasami juz nie moge jak cos pierdzieli i tu pyskuje zza monitora, zeby wiedziala, ze czuwam :ico_haha_01: :ico_haha_01: pewnie, ze se nie daj :ico_oczko:

jejuuuu, jakie biedne wasze dzieciaczki z alergiami :ico_sorki: wize, ze Polka ma sklonnosci, bo wokol tych uszu wiecznie wysypana, ale Gabcioch nic, a nic, ja tez nigdy na nic nie bylam uczulona, ani moi bracia... moj maz za to jest bardzo na roztocza i kurz uczulony, co wieczor bierze tabletke i rano i wieczorem kropelki nasonex i jest ok, ale w sypialni musi byc zawsze wywietrzone i posprzatane i spimy pod taka wstretna posciela polyestrowa dla alergikow-a jak tak uwielbiam pierzowa posciel :ico_sorki: a odczulanie poobno ma kilka lat trwac i ma to polegac na braniu zastrzykow, ale zabierzemy sie za to w PL, bo stad i tak wyjedziemy na wiosne i szkoda by bylo przerywac terapie...
Ale wyobrazam sobie, ze musi to byc dla mamy strasznie ciezkie tak patrzec jak sie dziecko meczy :ico_sorki:

tabogucka, dobrze robisz, ze szukasz juz teraz, ja bym na twoim miejscu skladala to cv nawet tam gdzie z pozoru mogloby sie nie udac-kto wie! akurat moze sie cos trafi kolo domu.

musze isc szybko wozek i rowerek Gbciocha schowac, bo taka wichura u nas, chmury, a deszcz zapowiadali...

mialam sie pochwalic swim patchworkiem-juz skonczylam, tylko wypelnienie przez neta kupowalam i za cienkie zdecydowanie :ico_noniewiem: na przyszlosc bede wiedziala...
Obrazek

wspolpracownik mojego meza do californi z rodzina polecial na 3 tygodnie i aparat ze studia zabral, wiec moj maz wzial nasz z domu, zeby tatuaze fotografowac i ja musze zdjecia robic telefonem, dlatego kiepsciachno wygladaja

Polka na czterech
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

06 paź 2011, 14:13

NowaSejana, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wagę Mrcelinki :-D super, że wszystko dobrze :-)

Fintifluszka, dużo zdrówka życzę dla całej Waszej czwórki !!!
Pola taka duża się urodziła,a teraz szczuplutka i długa, super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No Karolka na pierze też ma uczulenie i też mamy pościele dla alergików :ico_noniewiem: jasiek ostatnio jej się popruł i śpi na razie na takim zwykłym to całe policzki ma w krostkach i zaraz kicha i katar ma jak się położy :ico_olaboga: musimy kupić koniecznie ten jasiek :ico_sorki:

Odczulanie może trwać nawet 5-6 lat ale podobno skuteczne. Tabletki pod język się bierze albo zastrzyki, zobaczymy co Karoli doktor zaproponuje.
mialam sie pochwalic swim patchworkiem-juz skonczylam
ale super !!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sama zrobiłaś !!?? :ico_szoking: podziwiam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Śliczne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pola już raczkuje czy jak na razie przybiera taką pozycję ?
A w tej spacerówce wygląda jak by miała z rok albo i więcej :ico_szoking:
:ico_szoking:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości