Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

06 paź 2011, 17:58

Aniaaa, przez internet to nie zamawiaj lepiej... nie wiadomo co Ci wyślą .
Ja to kupie w sklepie.

ja fotelik to kupiłam przez allegro wiec fotelik bez problemu mozna zamówić :-D

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

06 paź 2011, 18:04

nie wiadomo co Ci wyślą
no właśnie tego się boję,że np. uszkodzone coś będzie albo nie kompletne,a w transporcie też coś może się uszkodzić i lipa wtedy :ico_noniewiem:
Myślałam też,że poszukam jakiegoś sprzedawcy blisko mnie i odbiorę osobiście. Wieczorkiem siądę i poszukam, może się uda.
Teraz lecę do dziewczyn, bo coś szaleją za bardzo :ico_oczko: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

06 paź 2011, 18:08

No tak, wlasnie ja mam krzeselko po Gabrielu, stalo w schowku, bo Pola nie siedzi, ale ostatnio karmilam ja ciagle w bujaczku i byl taki upackany, wlasnie najgozej jest jak tetre spod brody wyjmie i zaczyna nia majtac :ico_haha_01: bujaczek wypralam i wytarmosilam to krzeselko, musialam je tez wymyc, ale wyglada jak nowe... to takie jak to ostatnie ktore Ania pokazala, niemal identyczne, tylko cale szaro zielone...
i tez sie pochyla fotelik, wiec karmie w nim Pole i tutaj sobie pozwole zaznaczyc, ze zamowilam je na allegro, wlasnie ze wzgledu na roznice w cenie w odniesieniu do sklepu i przyszlo bez problemu, mysle, ze sie nie ma co bac :ico_noniewiem: najlepiej kurierem ostarczyc i przy nim otworzyc-wtedy jakby cos bylo nie tak ze stanem to przeciez na miejscu sie stwierdza i firma kurierska odpowiada za to, a 100zl piechota nie chodzi


Wlasnie Pola pupe juz dawno podnosi, a ostatnio wasnie jak Martynka, potrafi noge przesunac, ale reki juz nie :ico_haha_01: czasami obie nogi da do przodu jakby juz miala isc i nagle bam :ico_haha_01:

maz moj wrocil ide mu jesc dac

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

06 paź 2011, 18:32

Fintifluszka, jesli tak mowisz to mozna przez allegro... zawsze taniej jest :) ale się zastanowie jeszcze :-D

Mój D jak nigdy wrócil o 17 i bawi sie z małą a ja mam dobry humor :-D


idę mała kapac bo ona o 20 chodzi spać :-D

A Wasze pociechy o której chodzą spać ?:)

bede później :-)

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

06 paź 2011, 19:04

aneta11, ja małą kąpie między 19 a 20, jak zje przed kąpaniem to idzie od razu po kąpieli do spanka albo cyca zajada jak wcześniej nie jadła :-)
A później starszą kąpie i przeważnie najpóźniej o 21 jest już cisza w domu i można odpocząć :ico_oczko: :ico_haha_01:

Fintifluszka, no to fajnie,że zostawiliście sobie krzesełko po Gabrielu, my w sumie nie bardzo mieliśmy je gdzie trzymać i dlatego poszło na sprzedaż.
Chyba faktycznie zamówię przez allegro i sprawdzę czy wszystko jest i czy nie uszkodzone przy kurierze. Sporo kaski się zaoszczędzi :-)

A mój M. dzwonił, że już wjechał do PL ale jutro jeszcze musi rozładować auto i na serwis podskoczyć, więc i tak pewnie będzie w domku dopiero wieczorem :cry:
Myślałam, że mu się uda dziś zjechać i jutro sobie wyskoczymy gdzieś sami z okazji rocznicy, a tu doopa :ico_noniewiem: :cry:

Lecę coś zjeść i szykować powoli kąpiel małej.

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

06 paź 2011, 19:31

Aniaaa, ja juz po kąpaniu. Moja juz spiaca zjadla butle i chce spac ale jej nie daje jeszcze bo wstanie o 5 :ico_noniewiem: do 20 wytrzyma to szybciej zaśnie :)

no właśnie widzialam że jutro rocznica... ale odrobicie sobie innego dnia :-D

Aniaaa, moja to nie chce cycka w dzien wcale a w nocy to je, i nie mam za bardzo pokarmu już wiec daje jej butle jeszcze po 22 w śnie jak sie kreci i spi cała noc :)

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

06 paź 2011, 19:49

A Wasze pociechy o której chodzą spać ?:)
ja o 19 kąpi i tak 19.30 juz spi teraz ja uspilam bo ona przy cycu zasypia i spiewalam jej kolysanke jak mnie w gardle zadrapalo a mala juz spała i musialam kaszlnąć i sie obudziła i patrzy na mnie i sie smieje i kichnelam kurcze po tym dzisiejszym spacerze mnie cos wiecej pobiera ;/ :ico_chory: polozylam ja do lozeczka wlaczylam melodyjke i usiadlam na kompie a mała sama zasnela wkoncu :ico_brawa_01:
co do glutenu ja kupilam kaszke wieloowocową z nestle po 6 miesiacu i dodaje po lyzeczce do słoiczkow ale tylko raz dziennie tej kaszki daje dopiero od 2 dni i wszystko narazie co jej daje w sloiczkach zjada :ico_brawa_01: dzis byly ziemniaczki ze szzpinakiem na obiadek a wieczorem na deserek w sloiczku kupilam taki kleik ryzowy z bananami i morelami yhm samej mi smakowal w takim wiekszym słoiczku tylko ja jej daj tych malych sloiczkow na razie po pół takze ma na 2 dni
ale mi popołudniu marudzila i co chwila plakala chyba przez to szczepienie i do tego ten ząbek jak przejade palcem to czuje go ostry taki czubeczek wiec chyba juz jeden ząbek mamy lewa dolna jedyneczka
Aniu co do krzeselek podoba mi sie ten drugi bo ma fajna nozke do stania ładnie to wyglada ale ten 4 tez fajny mi sie podobaly tez t plastikowe co pozniej mozna zrobic z nich krzeselko i stoilik ale w rzeczywistosci chyba duze sa i nie takiie zgrabne nie wiem jeszcze jaki kupimy
ja tez karmie w bujaczku i pod sliniak daje pieluche bo czasem jak cos sie odezwie w trakcie jedzenia to wszystko parsknie na mnie i na siebie raz nawet miala jedzenie na glowce i powiece ;p
moja podnosi sie na przednich raczkach juz czasem wysoko jak foczka wyglada albo unosi raczki i nozki jak taka lodeczka ale dupki nie dzwiga
Fintifluszko ale piekne to zrobilas super brawa za talent ze ci sie chcialo ;)
i za wage Polci i Marcelinki ta prawie tyle co Blaneczka a Polcia ile mierzy bo wyglada na dlugą dziewczynke?
kurcze musze uwazac bo mi si ekichac chce a nie hcce małej obudzic ;p

baraqada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 03 maja 2011, 18:45

06 paź 2011, 20:14

Fintifluszka Super patchwork.
Ja też właśnie szyję kołderkę dla Ali korzystając z wolnego czasu.
A jak byś chciała to zerknij sobie na to forum - dziewczyny tam tworzą piękne patchworkowe dzieła.
http://www.szyjemy-po-godzinach.pl/

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

06 paź 2011, 20:35

a dziewczyny naa przeziebienie jest taki dobry sposób przed spaniem nalejcie do miski bardzo cieplej wody i wymoczcie nogi naczynia krwionosne sie wtedy rozszerzaja pozniej splukajcie je zimniejszą wodą wtedy i naczynia sie zamkną gwaltownie pod wpluwem tak szybkiej zmiany temperatur i pozniej tylko cieple skarpety na nogi i do wyrka ja tak zrobiłam i juz czuje ze sie zaczynam pocic wiec kłade sie do wyrka :ico_chory:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

06 paź 2011, 20:45

Martynka śpi od 20,a Karolinka usypia :-D

patrycjaaa, to stuknij Blance po dziąsłach łyżeczką i zobacz czy stuka :-D ale jak piszesz,że ostre to pewnie ząbek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale odrobicie sobie innego dnia :-D
no mam taką nadzieję :-D

A moja nie chce mleka modyfikowanego, chyba,że łyżeczką bym spróbowała,bo z butelki to nawet chyba pić nie umie :ico_haha_02:
Kupiłam jej kubek niekapek i będziemy uczyć się pić, tylko jeszcze nie wiem co będę jej robiła do picia. Ciekawe czy szybko załapie o co chodzi :-)
Aniu co do krzeselek podoba mi sie ten drugi bo ma fajna nozke do stania ładnie to wyglada
no właśnie mi też ta nóżka się podoba :-D ale zanim kupię to będę chciała pooglądać i dotknąć, a nie widziałam nigdzie takiego u nas, więc pewnie odpada. Zobaczymy co M. powie :-)
jak cos sie odezwie w trakcie jedzenia to wszystko parsknie na mnie i na siebie raz nawet miała jedzenie na główce i powiece ;p
no właśnie moja też jak ubrudzi rączki to zaraz dotyka wszystkiego i we włosy wciera :ico_haha_01: a najbardziej ucierpią ubranka, więc mam zamiar karmić ją w pampersie :ico_haha_01: ale to dopiero jak będziemy mieli krzesełko :ico_haha_02:

baraqada, witaj :-) podziwiam Was dziewczyny za to szycie :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości