Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

29 wrz 2011, 10:59

Beata_Tychy, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:-D

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

06 paź 2011, 20:32

Dziewczyny pomóżcie,bo już nie wiem co robić. :ico_olaboga:
Od 3 dni próbuję odpieluchować córcię.Z początku cieszyłam się,bo mała daje się bez problemu posadzić na nocniku,ale nic na niego nie chce robić.Ucieka i 1 min później leje na podłogę.Wyczuwa moment że chce jej się siusiu,no i jeśli siedzi na nocniku lub na kibelku to drze się niemiłosiernie by ją zdjąć, albo sama ucieka by narobić w majty.krzyczy "mama,no nie,sisi" jak siedzi na nocniku i prosi o zdjęcie z niego,jeśli uda mi się ją powstrzymać (zagadam czy zajmę zabawką) i zsiusia się do nocnika biję brawo,całuję ją i mówię że jest grzeczną i super dziewczynką,że ładnie robi na nocnik,ale to nie pomaga.
Mokre ciuchy jej przeszkadzają,więc niby wszystko jest na najlepszej drodze,a jednak Natka nie chce robić na nocnik.O co chodzi???Proszę o radę i wsparcie,bo jestem dość mało cierpliwą kobitką i mnie już sił i pomysłów brak :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

06 paź 2011, 20:47

Od 3 dni próbuję odpieluchować córcię.
mnie już sił i pomysłów brak
cierpliwosci :ico_sorki: :ico_sorki:
nie zakładaj pieluchy, zwin dywany i zacisnij zeby! jeszcze chwilke i zobaczysz ze bedzie lepiej :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

06 paź 2011, 20:53

cierpliwosci :ico_sorki: :ico_sorki:
nie zakładaj pieluchy, zwin dywany i zacisnij zeby! jeszcze chwilke i zobaczysz ze bedzie lepiej :ico_sorki: :ico_sorki:
Dywany zwinięte,majteczki nosi w dzień,no chyba ze gdzieś wychodzę,to wtedy pielucha,no i na noc też jej zakładam.Postaram się jeszcze kilka dni wytrwać i oby faktycznie było troszkę lepiej :ico_sorki: Nie chciałabym teraz zrezygnować bo widać że mała jest gotowa na odpieluchowanie,pomijając jakąś blokadę psychiczną,bo ja już innej przyczyny jej sikania w majtki nie widzę. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

06 paź 2011, 20:58

geheimnis, poczytaj wstecz - prawie u kazdej z nas był ten problem
u mnie Zuzka dodatkowo jak zaczynała sikac to wpadła w histerie jakby się bała - ja juz zmyslalam ze ja boli, ze moze pecherz - tak reagowała na brak pieluchy - :ico_olaboga:
ale załapała :ico_sorki: strasznie jej przeszkadzały osikane gacie - i tu + wielki bo niektórym dzieciom jak widac to nie przeszkadza kompletnie
:ico_sorki:
poczekaj pare dni - ja tez biegałam ze szmatą i płakałam :-D

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

06 paź 2011, 21:04

u mnie Zuzka dodatkowo jak zaczynała sikac to wpadła w histerie jakby się bała - ja juz zmyslalam ze ja boli, ze moze pecherz - tak reagowała na brak pieluchy - :ico_olaboga:
No to u mnie jest to samo,mała płacze łapie się za krocze i krzyczy "no nie" no to biegnę po nocnik lub z nią na rękach lecę na kibelek (ma swoją nakladkę ) a ta siada bez problemu,ale jak już ją przyciśnie to histeria bo nie chce by coś na nocnik poleciało.
Poczekam jeszcze parę dni,jak piszesz,choć też już bliska płaczu jestem. :ico_placzek:

[ Dodano: 06-10-2011, 21:05 ]
ale załapała :ico_sorki: strasznie jej przeszkadzały osikane gacie - i tu + wielki bo niektórym dzieciom jak widac to nie przeszkadza kompletnie
Natce jeszcze 2 miesiące temu też nie przeszkadzało,teraz zmiana nastąpiła więc chociaż taki postęp mam w tym jej sikaniu

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 paź 2011, 21:07

geheimnis, a moze nie wychodz z nia z domu przez 3 dni,zebys nie musiala jej pampersa zakladac wcale,moze to cos pomoze :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

06 paź 2011, 21:16

iw_rybka, może to jest pomysł,może wtedy załapie że pampersa będzie miała tylko do spania. (na razie przynajmniej tak będzie).Przeczekam jeszcze te 3-4 dni i zobaczymy co to z tym sikaniem będzie.Zdam relacje z pewnością.Dzięki dziewczyny za rady i dobre słowo.Postaram się wytrwać.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

06 paź 2011, 22:03

może to jest pomysł
na pewno - jak Zuzi zdjelam pieluche to było ciepło na dworze wiec tak na prawde wszyskto mi było jedno czy sie z sika czy nie jak wyjdziemy..
teraz to juz troche trudniej :ico_sorki:
byle przed zimą zdazyc :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

06 paź 2011, 22:34

cierpliwie cierpliwie cierpliwie cierpliwie

Nic innego, niech sika na ziemie za kazdym razej biegaj z nia mimo ze wysika sie gdzie popadnie, powtarzaj ze trzeba tu....na bank sie uda :)

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość