Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

07 paź 2011, 10:32

Aniaaa, ja już właśnie kupiłam,bo pewnie będzie tak że zrobi się teraz zimno i wszyscy zaczną szalec nagle po sklepach i czesto bywa tak że rozmiarówek już niema :ico_sorki:

ja krzesełko mam drewniane ,i nowego nie zamierzam kupować,no bo po co jak tamto w piwnicy stoi,ale teraz jkabym kupowała to pewnie inne bym wybrała :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 paź 2011, 10:55

tutaj takie krzeselka sa popularne
link usunięty przez obsługę forum
ja mam natomiast dokladnie to krzeselko
link usunięty przez obsługę forum
nie jest zle, nie ma co marudzic...

dziekuje Wam dziewczyny, za pochlebstwa :-) to mobilizuje do dalszego szycia, mimo braku czasu...

Pola spi

Ja Poli dawalam dotychczas kaszke bananowa, a ostatnio kupilam taka z biszkoptami po 6 m-cu Ona chlebek ciumka sobie, wiec gluten jakis tam dostaje
Ostatnio zmieniony 07 paź 2011, 15:39 przez Fintifluszka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

07 paź 2011, 10:59

Fintifluszka, mojej też daje chlebek pociumkac,tylko musze ją pilnowac co by za dużo nie chapła .....

kużwa trza schowac japonki a buty ciepłe wyciągnąc....

[ Dodano: 07-10-2011, 11:01 ]
Fintifluszka, super stronka ztymi wypiekami,w sobote planuje coś z tego upiec :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 paź 2011, 11:09

kużwa trza schowac japonki a buty ciepłe wyciągnąc....
:ico_haha_01: :ico_haha_01: tez nad tym ubolewam...
super stronka ztymi wypiekami,w sobote planuje coś z tego upiec :ico_sorki:
:-) ja zawsze bardzo polecam ten blog, niektore przepisy sa bardzo wymyslne, ja szukam przewaznie takich prostych, ale tak czy inaczej mam gwarancje, ze zostaly precyzyjnie wykonane, podane sa wszelkie instrukjce, mozna zadac pytanie w razie watpliwosci i odpowiedz sie otrzymuje szybko... raczej nie zdarzylo sie, zeby mi cos nie wyszlo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

07 paź 2011, 11:23

za rocznicę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Aniu oby kolejne lata tez byly dla was szczesliwe
za pół roczku Marcelinki fajne macie te krzesełka
w sumie to jak bylam ostatnio na tym weselu to mala byla z dziatkami i nie plakala ale teraz chyba przez ten ząbek jest taka placzliw bo nawet mi placze od wczoraj ten zabek sie dopiero przebija wiec chyba bardzo ją boli
ja od paru dni jak mala sie przebudzi w nocy podaje smoka klade na bok i spi dalej i ja tak przetrzymuje do puki naprawde marudzi ze glodna wiec tez udaje mi sie ja tylko raz ostatnio karmic w nocy a wlasciwie nad ranem kolo 5 i pozniej wsaje kolo 8 i normalnie spi jeszcze kolo 10-11 a dzis nie umiem jej uspic widze ze zmeczona ale ząbek nie pozwala a K ma niedługo egzaminy i duzo jescze nauki wiec codziennie sie zamyka w pokoju i uczy sie
a babci ja nie lubie zostawiac przez to ze jestem na nia tak negatywnie nastawiona wszystko mnie w niej denerwuje nawet to jak gada do Blanki ze ja bierze mi z bujaczka na rece wtedy kiedy marudzi a ja nie chce zeby sie nauczyla na tych rekach ale pozniej jak jej tak zabraniam to nie bedzie chciała wogole do niej podchodzic wiec nie moge przesadzic a ja troszke jestem zaborcza o małą :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

07 paź 2011, 11:34

Fintifluszka, mi też bardzo się stronka podoba i w weekend też planuję coś piec :-D :-D

patrycjaaa, dziękuję :-D
Moja mama i teściowa też pierwsze co to biorą małą na ręce nawet jak nie marudzi, tylko się bawi ładnie. Zawsze im powtarzam,że leży i się bawi ładnie to po co biorą !? to zawsze mi mówią,że po to są babcie,żeby rozpieszczać :ico_olaboga:
W sumie przy Karolci robiły tak samo i Karolince i tak było obojętne czy jest na rekach czy nie, więc może i tym razem tak będzie :ico_oczko:
A kontaktów nie będę ograniczać,bo później będę potrzebowała gdzieś wyjść i zostawić małą i będzie problem, więc niech się do nich przyzwyczaja.
Myślę,że nie ma się co tak nastawiać negatywnie i denerwować :ico_nienie: Zostaw małą babci i troszkę odsapnij,a zobaczysz,że babcia bardzo dobrze da sobie rade,a jeśli będzie potrzebować pomocy to powiedz,żeby Cię zawołała,a nie kontroluj tak bardzo tego wszystkiego co ona z nią robi,bo wiadomo,że nigdy nie będzie robić tak samo jak Ty,a szkoda Twoich nerwów :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

07 paź 2011, 11:53

Aniaaaja zrobilam rotawirusy z mysla o poslaniu malego do przedszkola od lutego bo wtedy to ma duzy sens ...ale jak maluszek w domu to rzeczywiscie pieniazki wyrzucone w bloto....

moj dziec tez chlebek /skorke od bulki ciumka...plus sa takie specjalne twarde palki na zabkowanie i one tez sa z glutenem :-)

kużwa trza schowac japonki a buty ciepłe wyciągnąc.
no ja juz od wczoraj zasuwam w polkozaczkach takich za kostke :ico_placzek:

[ Dodano: 07-10-2011, 11:55 ]
krzeselkoa mnie sie podobaja te z ktorych mozna zrobic wysokie krzeslo do stolu i takie malutkie ze stoliczkiem ...Jerek ma takie i bardzo lubi ...do tej pory uzywaja... :ico_sorki: jak sam je to na malym stoliczku a jak kolacje ze wszystkimi przy stole to na wysoko :ico_brawa_01:

[ Dodano: 07-10-2011, 11:56 ]
u nas tez 10 stopni...brrrr...ale wyglada na toz e nie wieje bardzo wiec lecimy na zakupki male :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

07 paź 2011, 11:57

tabogucka, ja nie dawałam jeszcze małej chlebka,bo ona z taką złością wpycha wszystko do buzi,że troszkę się boję :ico_olaboga:

A ja własnie kupiłam Martynce rajstopki do raczkowania :-D Takie:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 07 paź 2011, 13:32 przez Aniaaa, łącznie zmieniany 3 razy.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

07 paź 2011, 11:57

a czuje sie coraz gorzej ...jednak mnie rozbiera :ico_placzek: :ico_chory: :ico_placzek:

[ Dodano: 07-10-2011, 11:58 ]
A ja własnie kupiłam Martynce rajstopki :-D Takie:
super i jakie sprytne ztymi ochraniaczami na kolankach :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

07 paź 2011, 12:27

Aniaaa, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_prezent:

Fajne te rajstopki :)

No moja na chcrzcinach się bała bo ksiadz tak mowil przez mikrofon :-D

U nas tez chlapa... Oj dziewczynki dużo zdrówka życzę :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości