Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

07 paź 2011, 13:32

U nas też 10 stopni tylko i deszcz leje :ico_chory:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

07 paź 2011, 14:05

u nas tez tylko 12 stopni K wlasnie zabral małą na spacer wiec troszke sobie odpoczne ;)
ja caly czas siedze i kicham :ico_chory:
dzieki Aniu chyba rzeczywiscie musze troszke przystopowac zeby tesciowej nie było przykro bo przeciez tez bardzo kocha Blaneczke i pewno jej bedzie przykro jak mala nie bedzie chciała z nia zostawać ;/
ale fajne te rajstopki ja ostatnio kupiłam je ale takie z grzechotkami moja najmłodsza wiec wszystko dopiero zaczyna robic to co wasze juz moze dawno robiły ;) ale mnie cieszy kazdy postep i nowowsc jaką robi i tez juz tak słodko podnosi nozki do gory i sie bawi stupkami i ciagnie za skarpete a jak lezy na brzuszku to podkurcza nozki i próbuje sie czolgac i czasem uda sie jej troszke przemiescic do przodu :ico_brawa_01:
dalam jej dzis resztke obiadku ziemniaczki ze szpinakiem i zjadla z e smakiem jutro podam cos z rybką my co na zakupy to jakis sloiczek kupimy i sie tego troszke juz nazbieralo i takie wymyslne te potrawy narazie wszytsko jej smakuje i nic jej po nich nie jest :ico_brawa_01:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

07 paź 2011, 14:26

Aniaaa, z okazji rocznicy :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

o jakiej stronce z ciastami piszecie????????????

A mój Kacper dalej goraczka ale i gardło go boli,a Filip mial 37,5 po szczepieniu wczorajszym :ico_sorki:

Ach te choróbska :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

A jak robicie te obrazki z buzią i ząbkami????????U nas jeszcze cisza jest bezzębny :-D

:-D :-D

sejana za pół roczku Marcelinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 07-10-2011, 14:29 ]
U nas też 10 stopni tylko i deszcz leje
u nas tez małemy wyciągnęłam śpiworek bo on od rana macha nózkami i sie smiejemy ze biega ciągle i sie strasznie rozkopuje w wózku

A i zostajemy na zimę w głębokim jeszcze dajemy rade ,bedzie mu cieplej zawsze,choć jest juz Filipek długi jak gondola :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

07 paź 2011, 16:01

Aniaaa, wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!
i dzięki za skład tabletek :ico_sorki: rajstopki extra :ico_haha_02:

NowaSejana :ico_brawa_01: dla Marceli za pół roczku

tabogucka ja też wybieram się do pracy w zimę. Mam nadzieję, że pogodzę wychowywanie dzieci z karierą :ico_oczko: no i nie chciałabym niańki wynajmować. Może się uda :ico_haha_02:
o jakiej stronce z ciastami piszecie????????????
no właśnie :ico_noniewiem:
A jak robicie te obrazki z buzią i ząbkami????????U nas jeszcze cisza jest bezzębny :-D
kliknij na czyjś obrazek z buźką i otworzy Ci się strona. tam się robi buźkę z ząbkami
A i zostajemy na zimę w głębokim jeszcze dajemy rade ,bedzie mu cieplej zawsze,choć jest juz Filipek długi jak gondola
to jak Filip tak szybko rośnie to pewnie całej zimy nie dacie rady przejeździć :-)

Mat wczoraj pobił rekord spania. Jak zasnął o 18 tak obudził się o 8 rano :ico_szoking: :-D

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

07 paź 2011, 16:47

Mat wczoraj pobił rekord spania. Jak zasnął o 18 tak obudził się o 8 rano :ico_szoking: :-D
cos ty mu dała do jedzenia haha ze tak długo spał pewno co chwila chodzilas sprawdzac czy wszystko ok superr ze tak dlugo pospal odpoczełas sobie troszke ;) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nas mozna wpisac na pierwszej stronce z ząbkiem lewa dolna jedyneczka jak wkladam jej pallca do buzki to mnie przyszcypla i jest znaczek a lyzeczka pukalam i tez jest ostry jak nie wiem ;p

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

07 paź 2011, 16:48

Blanka26, no to długoooo spał wow :-D :-D :-D

dziś cały dzień jeżdzę o 11 rehabilitacje bo mala sie gimnastykuje wczesniej kazał neurolog jezdzic i jezdzimy chodz doktorka powiedziala ze jest ok ale jeszcze do konca października zeby się poduczyła paru rzeczy. Tam sie nauczyla tak wkoło się przekrecać na brzuszku :-)

i teraz byłam na zakupach ....

a Wy co tam robicie?

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

07 paź 2011, 17:05

cos ty mu dała do jedzenia haha ze tak długo spał
:-D mleko z kleikiem :-D

superr ze tak dlugo pospal odpoczełas sobie troszke ;)
najważniejsze, że on odpoczął, bo męczył go katar, a akurat wieczorem mu troszkę ulżyło i jak zasnął to na `14 godzin. A rano obudził się w wybornym humorze, tupał z radości nogami, mało łóżeczka nie rozwalił :-D
nas mozna wpisac na pierwszej stronce z ząbkiem lewa dolna jedyneczka
:ico_brawa_01:
o 11 rehabilitacje bo mala sie gimnastykuje wczesniej kazał neurolog jezdzic i jezdzimy chodz doktorka powiedziala ze jest ok
to dobrze, że pomogło i nauczyła się nowych umiejętności :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

07 paź 2011, 17:13

Dzien Dobry, przepraszam nie pisze bo czasu brak :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za skonczone miesiace maluszkow i za ząbalki nowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Duzo zdrowka dla wszystkich :ico_oczko: :ico_oczko: :-) :-) :-) :-) :-)

Aha dzisiaj przebiła sie lewa gorna dwójka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

07 paź 2011, 17:15

patrycjaaa, jakie słodkie zdjęcie :-) :-) :-)

[ Dodano: 07-10-2011, 17:17 ]
patrycjaaa, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pierwszy ząbek :-)

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

07 paź 2011, 17:41

dziekuje ale Oksance szybciutko zęby idą brawa :ico_brawa_01:

[ Dodano: 07-10-2011, 17:41 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 07-10-2011, 17:48 ]
mala własnie zasypia przy cycy a ja musze uwazac zeby nie kichnąć bo sie obudzi :ico_sorki: a mnie sie co chwila chce kichac i musze nos zatykać

Aniu jak dodac w tyn suwaczku zdjecie dziecka bo przy robieniu dodaje i jest mniejsze niz 100kb ale przy podgladzie go nie ma ???

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość