szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

07 paź 2011, 21:37

Bardzo wam dziękuję za słowa otuchy.
Muszę się nauczyć ignorować to i słuchać swojego rozsądku i głosu .
Naprawdę lepiej mi teraz . Choć pewno do czasu aż znów ktoś zacznie swoje ,, rady ,,dawać .Ale teraz zacznę mówić że oni już swoja szansę mieli .


Kocura no ciekawa wydaje się ta chusta być.
Mnie się ten pomysł bardzo podoba ale boje się że wtedy dziecko nauczę że jest noszone i potem będzie problem by samo zasypiało .

Jak byliśmy w Tarnowie wczoraj u lekarza to wstąpiłam do tego sklepu Mieszko koło ciebie bo chciałam popatrzeć czy maja parasolki x-lander i jaka cena. I z racji że miałam czas to tak chodziliśmy po sklepie i patrzyłam na ceny, porównywałam dokładnie te same rzeczy co ja zakupiłam na allegro i byłam w szoku bo różnice jak dla mnie niektórych rzeczy ogromne. Jakaś rzecz była prawie 20 zł droższa niż ja zapłaciłam.

Ale u nas leje , z racji że mieszkamy na górze to deszcz o dach się tucze strasznie i słychać go bardzo.

[ Dodano: 07-10-2011, 21:39 ]
I wczoraj byłam u tej babki co pracuje w szpitalu Baryłowa chyba i wiesz co może na wizycie jest inna ale była bardzo miła , wytłumaczyła mi wszystko bardzo dokładnie , ja oczywiście miałam 1000 pytań do niej . Tak że zobaczymy jak to będzie. Choć pewno przy porodzie jej nie będzie bo płacić nie myślę dodatkowo a taki fart że akurat będzie mieć dyżur to nie wierze bym miała.

[ Dodano: 07-10-2011, 22:34 ]
Dziewczyny a powiedzcie mi jeszcze jedno. Jakie proszki dla dzieci stosujecie ?
Bo ja mam kupiony ,,Biały jeleń,, i w tym wszystko dla małej piorę.
Myślicie że może ją uczulać ?

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

07 paź 2011, 22:37

ale póki co lekarka mnie uspokoiła. Wygląda to jej zdaniem na trądzik niemowlęcy
a wiesz że mój od wczoraj też ma takie czerwone krosteczki, myślałam, że to właśnie jakas alergia na pokarm

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 paź 2011, 22:55

Jakie proszki dla dzieci stosujecie ?
Bo ja mam kupiony ,,Biały jeleń,, i w tym wszystko dla małej piorę.
Myślicie że może ją uczulać ?
ja nigdy nie pralam w specjalnych proszkach, od samego poczatku pralam w normalnym takim jak dla nas Ariel czy Persil tylko plukalam w plynie sensitiv i nigdy nie bylo problemu, Erys nawet nie mial uczulenia

Dzis wiecej nie napisze, zle sie czuje, nie mam sily na nic.

Dobrej nocki kochane

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

07 paź 2011, 23:32

Dziewczyny a powiedzcie mi jeszcze jedno. Jakie proszki dla dzieci stosujecie ?
Bo ja mam kupiony ,,Biały jeleń,, i w tym wszystko dla małej piorę.
Myślicie że może ją uczulać ?
Ja piorę w proszku "Lovela" dla dzieci i płuczę w płynie tej samej firmy.
Myślę, że "Biały Jeleń" nie uczuli. To są produkty delikatne.

Dobranoc.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

07 paź 2011, 23:46

Biały Jeleń to na mydełku szarym wiec spokojnie możesz uzywac, jakbym miała możliwość kupowania tego proszku bym tez kupowała pranie jest po nim świetne zwłaszcza białe:) wiadomo szare mydło jest dobre;)ja używam szarego mydła do mycia dla elizki od kad mieliśmy problemy z egzemą.

[ Dodano: 08-10-2011, 09:23 ]
Doberek :ico_ciezarowka: i rozpakowane:) Jak zdrówka dziś wasze?

Co jeszcze żadna nie napisała nic, czyzby coś się rozkręcało dalej?

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

08 paź 2011, 10:06

Hej i ja witam na chwilkę :-D

Co do proszków to ja przy Elizie używałam na początku i Lovela i Dzidziuś i płukałam
w płynie sensitiv.
A teraz prałam normalnie w arielu tylko ja piorę w tym żelu a nie w proszku i płukałam
w płynie sensitiv ale w sumie cały czas w taki płuczę bo Eliza i ja mamy bardzo wrażliwe
skóry.

Pati wczoraj o Tobie myślałam bo długo nic nie pisałaś :ico_noniewiem:
Ale widzę, że ok poza samopoczuciem :ico_noniewiem:

Szkieletorek a może uda się trafić na jej dyżur :ico_brawa_01: ale byś miała farta :-D

Elibell ja spojrzałam w google na ten trądzik no to u nas na pewno nie to :ico_sorki:
Pewnie po prostu potóweczki mu się zrobiły :ico_noniewiem:
U Ciebie też tak zimno??? ja się z grzejnikami przeprosiłam tak zimno się zrobiło brr...

[ Dodano: 2011-10-08, 10:07 ]
Jula idź no po schodach pobiegaj :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

08 paź 2011, 10:17

Witam się i ja.
Śniadanko zjedzone , teraz chwilka na komp i biorę się za sprzątanie.
U nas świeci słoneczko ale jest baardzo zimno.
Dostałam mms-a od Izabelli z zdjęciem Oliwki .Za chwilkę poszukam kabelka i wam postaram się pokazać nasze nowe dziecię.

[ Dodano: 08-10-2011, 10:30 ]
Kurcze nie mogę znaleźć kabla.P powinien niedługo być w domu to przerzucę na jego telefon i wtedy wgram na komp. Więc musicie poczekać.


Pati co z tobą ?Co ci dolega ?A może już cię bierze lub wzięło i jesteś w szpitalu?


Mnie wieczorem jak P wrócił z pracy bardzo kuło na dole, bolało dość mocno ale to trwało kilkanaście minut może.Potem poleżałam w ciepłej wodzie i dało sobie spokój. Pewno mała szalała albo się tam wszystko przygotowuje po troszku .

Dobra idę sprzątać, wpadnę potem ze zdjęciem .

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

08 paź 2011, 11:23

To czekamy na zdjęcie małej :ico_oczko:

Ja robię Twoje bułeczki :-D :-D :-D

[ Dodano: 2011-10-08, 11:24 ]
A no i stawiam za miesiąc mojego kochanego synusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 paź 2011, 11:43

hej dziewczyny

witam z kawusią :ico_kawa:

ledwo was doczytałam :ico_szoking: myslałam zę pustki bedą
hehe

moja koleżanka dziś urodziła córkę :-D bedzie chodziła do przedszkola razem z moim Konradkiem hehe

oj z tymi dobrymi radami róznie bywa, trzeba mieć wyczucie bo czasem dobre rady moga sie przydać :-D ważne zeby je dobrze "przefiltrować" :ico_haha_01: i z motłochu wybrać rzeczy przydatne :-D


co do dźwigania główki, mój Konradek też podnosi i już się boję, wolałabym zeby jednak nie podnsił :ico_sorki: dla nas to oznacza powtórkę z rozrywki :ico_chory:
w przyszłym tygodniu podejde do pediatry zapisać sie na bioderka to wezme skierowanie do neurologa :ico_sorki:
pisałam wam ze Maja miała wzmozone napiecie mieśniowe?
chodziłyśmy na rehabilitację do ośrodka :ico_olaboga:

objawy to własnie wczesne podnoszenie główki, przykurcz rączek, zaciskanie piąstek nawet podczas ssania piersi i kąpieli (powinny byc luźne), krzyżowanie nóżek, prostowanie ciała, prostowanie nóżek, ogólna sztywnosc noworodka, odchylanie główki w tył
jeśli objawy nie mijają do max 3 miesiecy to powinno sie zrobić badanie u neurologa i usg główki bo moze to świadczyć o obniżonym napieciu osiowym i wzmożonym napieciu mięśniowym

wiec ja już panikuję jak mały ma choć jeden taki objaw :ico_olaboga: i już dzis wiem ze pójde to sprawdzic, choćby prywatnie :ico_sorki: na szczescie znam fajnych dwóch lekarzy do których z Mają chodziłam

[ Dodano: 08-10-2011, 11:51 ]
:ico_brawa_01: dla dzieciaczków za kolejne tygodnie i miesiace :ico_brawa_01:

co do opieki tatusiów - ja właśnie przy Majce posłuchałam mojej kochanej koleżanki Asiuni :ico_oczko: za co ją kocham niezmiernie :ico_sorki: i pomimo iz nosiło mnie zeby Przemkowi zwrócić uwage "nie tak, urwiesz jej rękę, złamiesz jej nogi" hehhe
to zaciskałam zęby i odwracałam głowę :ico_haha_01:
dzięki temu miał szanse nauczyć sie wszystkiego sam, od pierwszego dnia kapał Majkę i zostało tak do dziś, ja ją kąpię tylko jak Przemka nie ma w domu :ico_sorki: i myje głowę :ico_haha_01:
dzieki temu Przemek od początku wie co i jak zrobić i gdzie co leży
jedyne czego nie robi to przewijanie kupy- brzydzi sie bardzo wiec jak jestem w domu to ja przewijam, teraz jak mam małego przy cycu a Majce sie zdarzy w pampa zrobić to on przebiera kupe bo musi :ico_haha_01:
i w nocy nie wstaje do Majki :ico_oczko: on pracuje i ja to szanuje, wiem ze musi być wyspany do pracy bo jego błędy mogą nas drogo kosztować :ico_oczko: zresztą jak wraca do domu albo jak ma wolne to pomaga mi we wszystkim :ico_oczko: więc noce to moja broszka :ico_haha_01:

[ Dodano: 08-10-2011, 11:56 ]
Mnie się ten pomysł bardzo podoba ale boje się że wtedy dziecko nauczę że jest noszone i potem będzie problem by samo zasypiało .
nic bardziej błędnego :ico_oczko:
Majkę nosiłam i młodego też zamierzam od dziś, wyjełam już chustę :ico_oczko:
Maja noszona była bo płakała, przez te napiecie wszystko ją bolało, i wogóle, ulgą dla niej było wtulenie sie w mamusie i usłyszenie bicia serca, a ta pozycja którą wkleiłam jest cudowna i łatwa bo można ją wiazać "z przewijaka" :ico_oczko:
a Maja zasypiała w łózeczku jak anioł :ico_sorki: wystarczyło ją odłozyć

z młodym gorzej :/ trzeba sie nagimnastykować :ico_noniewiem: ale dajemy radę :ico_sorki: wczoraj odkłądaliśmy go na zmiane z Przemkiem 12 razy :-D cwaniak :ico_oczko:

[ Dodano: 08-10-2011, 11:59 ]
Pati i Jula czekamy az u was ruszy :ico_sorki:

a szczerze to zauważyłam pewną zbieżność
do mnie smska pisała Kwiatunio, i mnie pociągneła na porodówke chyba
ja pisałam do Izy :ico_haha_01: i wylądowała po mnie :ico_haha_01:

a ona pisze do... szkieletorka?
ciekawa wrózba co :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

08 paź 2011, 12:11

witam,

matko ale Wy macie wenę do pisania :ico_szoking:

Izunia śpi, Julka ogląda bajki, obiadek zrobiony, posprzątane :ico_sorki: normalnie w szoku jestem ile można zrobić w 2 godziny jak mała śpi :ico_oczko: dziś po południu przyjeżdżają moi rodzice na weekend :ico_sorki:

a jak tam u was z karmieniem??? u mnie tak sobie, pije herbatki na laktację i szałwię, masuje piersi i co.....muszę Izę dokarmiać bo inaczej nie mam mowy o spaniu, Ona potrafi i 1,5 godziny cyckać pierś :ico_noniewiem:
a szczerze to zauważyłam pewną zbieżność
do mnie smska pisała Kwiatunio, i mnie pociągneła na porodówke chyba
ja pisałam do Izy :ico_haha_01: i wylądowała po mnie
no proszę, nie wiedziałam :ico_szoking: :ico_sorki:

co do opieki nad Izą to A całymi dniami nie am w domku, wraca to kąpiemy małą, w nocy śpimy osobno bo A do pracy i na jakiś czas przeniósł się do dużego pokoju a ja z małą w sypialni :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość