Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

08 paź 2011, 21:08

aneta11, Mat w dzień śpi tylko w łóżeczku, ale usypiam go w bujaczku, potem przenoszę. Przyzwyczaiłam go do bujania :ico_noniewiem: no i spacerki też pięknie przesypia :-)

Inuno, mniam torcik :ico_brawa_01: dla Mikiego
Wasze dzieciaczki jedzą mleko?
tak.
Od dawna nie chce pić???może po prostu dawaj mu kaszki w dzień zamiast mleka
Moja babcia dawała np. pół łyżeczki kawy zbożowej i pomogło
:ico_olaboga: babcie to miały kiedyś sposoby. Teściowa mi opowiadała, że u nich w rodzinie urodził się chłopiec który ważył ponad 5 kg. miał taki apetyt, że nie nastarczyła go karmić, więc do mleka dosypywała mu mąki :ico_puknij: od noworodka :ico_puknij:
Zdrówka wszystkim życzę, bo choróbsko jakieś siedzi w powietrzu :ico_zly:
no mnie jakoś dziwnie szybko przeszło :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

08 paź 2011, 21:55

Od dawna nie chce pić???może po prostu dawaj mu kaszki w dzień zamiast mleka
no już właśnie jakiś czas, zmieniłam mleko, myślałam że to jego wina ale jednak nie.. Kaszki daję rano i czasem wieczorek (zależy o której je..), a tak na drugie daje jogurcik, potem obiad i deserek.. w międzyczasie nie chce jeść.. no i 2-3 butle mleka w nocy, ale po jakieś 120ml wypija...
więc do mleka dosypywała mu mąki
:ico_szoking:

no mnie jakoś dziwnie szybko przeszło
ponoć wirusy "5dniowe są" :ico_noniewiem:

idę spać, mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepsza nocka.. :ico_sorki: Spokojnej nocki :*

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

08 paź 2011, 23:10

Ja w lozku ju? leze, choc zwykle si? pozniej klade, ale Pola ju? raz si? z placzem obudzila. Miala 38,8 musialam jej czopka dac, teraz si? na cyca obudzila, obawiam si?, ?e ta nocka bedzie rownie kiepska co poprzednia...

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

09 paź 2011, 08:12

Hej!
Ale naklikałyście :ico_szoking:

Zdrowka dla wszystkich choruszkow :ico_sorki:
Jak minela Wam nocka?Przespana?
Moja mala tez ostatnie 2 nocki gorzej spi i w dzien bardziej marudna.Mysle ze to przez zabki :ico_noniewiem:

Co do usypiania to moja nauczyla sie w lozeczku i teraz tak zawsze zasypia bo przedtem tylko w wózku.

[hide]Pare fotek :-)
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us[/hide]

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

09 paź 2011, 08:36

Za 6 miesiecy Mikolajka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wow!!! Oksanka sama siedzi ???!!!ale super i jacy podobni z Wiktorkiem jak 2 kropelki wody :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 09-10-2011, 08:40 ]
ponoć wirusy "5dniowe są" :ico_noniewiem:
ja od srody choruje ...a jest coraz gorzej :ico_placzek:
no mnie jakoś dziwnie szybko przeszło :ico_noniewiem:
a czym sie kurowalas???i ciesz sie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ze taki express :ico_oczko:
ta nocka bedzie rownie kiepska co poprzednia...
u nas znow podobnie
dziec o 19 normalnie poszedl spac o 19:42 obudzil sie z placzem i potem juz cala noc tak...znow cyce na wierzchu i naprawde jestem mocno chora teraz i nie :ico_chory: wyspana :ico_placzek:
ja mu tylko goraczki nie mierzylam ...
A Pola w dzien tez ma goraczke???
bo moj dziec po takiej nocy w dzien zachowuje sie jakby sie wyspal za wszystkie czasy i humor wysmienity :ico_noniewiem: wiec nie sadze zeby mial goraczke....

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

09 paź 2011, 10:50

agusia22, Roksanka jest cudna!!!

Inuno, jak mały zjada w nocy dwie czy trzy butle, to myślę, że wszytsko w porządku. To w zupełności my wystarczy.
a czym sie kurowalas???i ciesz sie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ze taki express :ico_oczko:
kochana na silny ból gardłą polecam Ci orofar max. To istna rewelacja. Nic tak na mnie nie działa jak te tabletki. Nie zdąrzę wyssać całęj a już gardło nie boli :ico_brawa_01:
Inne niech się schowają. ALe nie wiem czy w Anglii coś takiego jest. masz dostęp do polskiej apteki???
oprócz tego piłam ferwex i psikałam gardło bioparoxem, ale to antybiotyk na receptę. ja miałam z czasów ciążowych :ico_oczko:

dziec o 19 normalnie poszedl spac o 19:42 obudzil sie z placzem i potem juz cala noc tak...znow cyce na wierzchu i naprawde jestem mocno chora teraz i nie :ico_chory: wyspana :ico_placzek:
:ico_olaboga: a myślałaś, żeby mu butlę na noc wprowadzić???

obawiam si?, ?e ta nocka bedzie rownie kiepska co poprzednia...
i jak nocka???

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

09 paź 2011, 11:24

agusia Roksancia śliczniocha i Tak jak moja lubi gazetki :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

09 paź 2011, 11:47

Moja to je raz dziennie kaszke,obiadek,deserek i chyba ze 4 czy 5 butle taki żarłoczek z niej :-D

Ale Wam dobrze ze Wasze maluszki spia w łóżeczku . Moja nie chce wcale jesc w nocy pokreci sie troche w łóżeczku i spi dalej... cyca juz nie chce wcale :ico_noniewiem:

Fintifluszka, jak nocka minęła ????

tabogucka, oby Ci sie szybko poprawiło :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 09-10-2011, 11:49 ]
Za 6 miesiecy Mikołajka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

09 paź 2011, 12:11

cyca juz nie chce wcale

ooooo :ico_szoking: ...moj dziec nawet jak nieglodny to lubi cyca posciskac pociumkac poprzytulac....zawsze go uspokaja...i strasznie :ico_brawa_01: sie cieszy ...teraz to juz sie nawet usmiecha jak wyciagam cyca i widzi go juz....
a myślałaś, żeby mu butlę na noc wprowadzić???
nie....bo len jestem to raz a dwa te 2 ostatnie noce to ewenement ...normalnie dziec 2-3 razy budzi sie na cyca ...zjada usypia i przerzucam go do lozeczka...
a jak sobie pomysle ze trzeba wstac zwlec sie do kuchni podgrzac ta butle...i tak 3 razy w nocy to mi sie odechciewa... :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 09-10-2011, 12:13 ]
a wszystkie juz dajecie butle na noc??? te cycem karmiace tez???

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 paź 2011, 12:18

czes dziewczyny

U nas nie najgozej, spala cala noc bez placzu, ale budzila sie czesto na cycusia, rano za to sie obudzila jak jeszcze szaro bylo 7-mej, Gabriel zaraz sie obudzil z okrzykiem, ze slonko wstalo i juz bylo po spaniu :ico_oczko: tyle tylko, ze ok 10 zasnela sobie znowu i spi do tej pory, zaraz ide do niej rzucic okiem, ja sie zawsze stresuje jak ona spi tak dlugo...


i faktycznie lepiej sie Polka zawsze czuje w dzien niz w nocy :ico_noniewiem:

Oksana sama juz siedzi??!! :ico_szoking: super!

[ Dodano: 09-10-2011, 12:19 ]
ja butli nie daje i raczej nie mam w planach

[ Dodano: 09-10-2011, 13:03 ]
teraz to juz sie nawet usmiecha jak wyciagam cyca i widzi go juz....
:ico_haha_01: :ico_haha_01: dokladnie, mi to sie samej smiac chce jak widze jak sie Polka cieszy i az tak raczkami uderza w nozki z radosci i jak sie tylko cyc znajdzie w zasiegu jej raczek to mnie chwyta i ciagnie do siebie z otwarta papa :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość