elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

10 paź 2011, 10:48

o masz a co poszlo jesli mozna zapytac
testosteron hahahaha, mąż chodzi wsciekły z braku seksu więc od słowa do słowa o pierdoły pożarliśmy się, a my jesteśmy powaleni jak się kłócimy to już się rozwodami straszymy niestety, tyle, że kiedyś w koncu do tego dojdzie bo jedno nie wyrobi.
Dziś już potulny, nawet herbatke mi zrobił, Elize na dół wziął itp, ale ja jestem wredna sucz i jak już mi ktoś na odcisk nadepnie to długo moge być zła, nawet jak już nie pamietam na co - i wiem że to nie jest dobre, ale uparta ze mnie wariatka

dziś w ogóle małego rano położyłam obok siebie, za chwile wstała Elizka i do nas przybiegła i jaką miała radość że on w łóżku u nas, przyszła wskoczyła pod kołderkę i tuliła się do małego, całowała go w głowę, w raczki, po brzuszku masowała, jejuś jakie cudowne widoki az się popłakałam z radości:)

co do skomów tez nie jestem za ich stosowaniem, bo mi się utarło w głowie, że mój krzywy zgryz od tego jest, Eliza dostała smoka dopiero jak miała koliki i to już po 2 tygodniach męki i w wieku 1,5 roku odstawiliśmy smoka, a teraz chce go nauczyc tylko dla wygody swojej, wiem ze głupie, ale jednak jak kąpię małą wolałabym by młody nie musiałmpakać bo wtedy ja się denerwuję niepotrzebnie, eliza nie ma frajdy z kapania, a jeszcze czytanie książeczek (choc to czesto z małym na rękach robię) a tak mały cmoka i mam ciszę i moge bez nerwów wieczór spędzić z córką jak dotychczas. A i ona się nie złości, że odchodzę odniej znowu bo Dorian płacze. tyle, że też nie chce cały czas, wypluwa, nawet miny robi takie jakby mu się cofało czasem, no i w kształcietez coś jest, ja mam z tomme tippe smoka, on taki profilowany, a myslę by z aventa kupić bo ma taki kształt jak sutek i może wtedy się zassa pożadnie.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 paź 2011, 10:53

a myslę by z aventa kupić bo ma taki kształt jak sutek i może wtedy się zassa pożadnie.
moj maly wlasnie z aventu mial i z nuka,ale ja wolalam te z aventu

Wez Ty mnie nie strasz z tymi smokami z tommee tippee bo ja specjalnie znajomych z anglii prosilam, zeby mi kupili,a jak nie beda dobre to moj P. mi wlosy powydziera z glowy :ico_oczko:

No ciekawe jak szkieletorek, moze nie potrzebna byla kroplowka bo nic nie napisala,moze juz sie zaczelo samo, ale jak cos to ma pisac wiec jak tylko cos bedzie wiedziala to od razu Was poinformuje

[ Dodano: 10-10-2011, 10:56 ]
jaką miała radość że on w łóżku u nas, przyszła wskoczyła pod kołderkę i tuliła się do małego, całowała go w głowę, w raczki, po brzuszku masowała, jejuś jakie cudowne widoki az się popłakałam z radości:)
no na pewno, fajny taki widok musi byc

JA juz nie moge sie doczekac jak to u mnie bedzie, jak ERys zareaguje na braciszka i w ogole
A wlasnie mam pytanko, robilyscie te prezenty dla naszych pociech od malych pociech, bo ja wlasnie sie zastanawiam nad tym i chyba tak zrobimy, kupimy cos ERysiowi i jak przyjdzie do mnie do szpitala to mu damy i powiemy, ze to od Alanka

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

10 paź 2011, 11:07

my robilismy prezent elizie i wiekszosc odwiedzajacych tez, bo tak powinno sie robic by to starze nie poczulo sie odrzucone.
jedna tylko kolezanka nic zadnemu nie podarowala, hmmm nie wim czy obrazona czy co, a nawet byla u mnie dopiero wczoraj pierwszy raz. no ale nie zmusza sie ludzi do gestow kultury przeciez:)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

10 paź 2011, 12:06

jejku, ale wieści :ico_olaboga: super :ico_brawa_01: mam nadzieję, że ładnie się cala akcja rozwinęła i bez kroplówki się obejdzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

10 paź 2011, 12:12

Hej kochane :ico_oczko:

Ja dziś miałam załamkę :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Pierwszy raz się poryczałam. Młody terrorysta nam rośnie ciągle na rękach by chciał :ico_olaboga:
A rano muszę wyszykować Elizę, siebie i Leonka, ale jak to robić z młodym na rękach.
Zaraz mieliśmy wychodzić no to chciałam go nakarmić a on ryk mi przy cycach ani
jednego ani drugiego :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
W końcu nie wytrzymałam i dałam mu butle :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Zassał się i wydydnił prawie 60ml.
Myślałam, że mnie jaki babyblues łapie. Jeszcze chwilami chce mi się ryczeć.
Nie chcę go przyzwyczajać do noszenia, ale on chwilami tak się drze jakby go rozrywali :ico_puknij:
I jeszcze ta zimna jesień :ico_noniewiem:

Widzę, że nam się Szkieletorek rozpakowywuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A nie zapowiadało się poza nadmierną energią :ico_brawa_01:

Pati to czekamy na Ciebie, chociaz Jula jeszcze w kolejce :ico_oczko:

Elibell oj te chłopy niemądre :ico_puknij:
Choć nie powiem bo mnie też już się chce :ico_oczko: Ale jeszcze się oczyszczam :ico_szoking:
A u Ciebie jak???
Ja dostałam ten zastrzyk i wydaje mi się że po nim to mi się tak w czasie rozciągnęło,bo przy Elizie po 3tygodniach to z mężem pierwszy raz zaszaleliśmy bo już
miałam spokój z krwawieniem. Nie wiem co o tym myśleć :ico_puknij:

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

10 paź 2011, 12:32

No to szkieletorek niespodziankę nam zrobił :-D .
Jednak wysiłek fizyczny podziałał, a wczoraj Ona na spacerku długim była i seksik zaliczyła :ico_oczko: .
Hm chyba trzeba wziąć z niej przykład :ico_haha_01:.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 paź 2011, 13:25

chociaz Jula jeszcze w kolejce :ico_oczko:
szkieletorek byla za mna, miala termin dopiero na 20.10, zero objawow a jednak ja wzielo z nienacka
Pierwszy raz się poryczałam. Młody terrorysta nam rośnie ciągle na rękach by chciał :ico_olaboga:
mialam to samo z Erysiem, chcial tylko na rece, wspolczuje Ci, bo wiem, ze nie jest latwo, a szczegolnie jak ma sie juz jedno dziecko i trzeba wlasnie cos zrobic np wyszykowac do przedszkola, nie zalamuj sie choc wiem, ze latwo sie mowi, wsadzaj go do bujaczka jak masz, do wozka i niech sobie placze, nic mu sie nie stanie
seksik zaliczyła :ico_oczko: .
ja na to to nie mam co liczyc, niestety, a spacerek tez nie podzialal na mnie, a myslalam, ze po takim wysilku cos sie ruszy a tu doopa, nic a nic mnie w nocy nie bolalo

Oj chyba u szkieltorek sie zaczelo, bo nic nie pisze, na pewno porod sie zaczal, bo tak to by napisala, ze dali jej kroplowke, oby jej szybko poszlo.

[ Dodano: 10-10-2011, 13:26 ]
W końcu nie wytrzymałam i dałam mu butle :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
noi dobrze, przeciez nic sie nie stalo, ze dalas mu butle, nie bierz tak tego do glowy kochana, bo zwariujesz, glowa do gory :-)

[ Dodano: 10-10-2011, 13:58 ]
Dziewczyny napisalam do szkieletorek i po chwili mi odpisala a wiec uwaga

No to Lilusia juz jest z nami. Urodzona o 13:20 , jest drobna bo 2400 z groszami, mierzy 53 cm ale dla mnie jest najpiekniejsza i najcudowniejsza. Jestem ogromnie szczesliwa.
Kochana jeszcze raz GRATULACJE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 10 paź 2011, 14:09 przez Pati85, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

10 paź 2011, 14:04

witam własnie dotarłam do domku, zmęczona niewyspana, bo Oliwka całą noc w szpitalu wojowała.

Jestem bardzo szczęśliwa i w końcu moge się porządnie ogarnąć. Laktacja ruszyła pełną parą, więc karmię tylko z piersi.

Doczytam was przy okazji bo padam na twarz musze się wyspać 38 godzin na nogach za mną.

Całuję was gorąco

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 paź 2011, 14:07

izabelllla123, kochana witaj w domciu, fajnie, ze juz jestescie
Jeszcze raz GRATULACJE kochana, Oliwcia jest przeslodka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

10 paź 2011, 14:10

Dziewczyny napisalam do szkieletorek i po chwili mi odpisala a wiec uwaga

No to Lilusia juz jest z nami. Jest drobna bo 2400 z groszami, ale dla mnie najpiekniejsza i najcudowniejsza. Jestem ogromnie szczesliwa.
:ico_brawa_01: Szkieletorek, gratulacje!
:ico_buziaczki_big: dla Lilci.
witam właśnie dotarłam do domku, zmęczona niewyspana, bo Oliwka całą noc w szpitalu wojowała.
Jestem bardzo szczęśliwa i w końcu moge się porządnie ogarnąć. Laktacja ruszyła pełną parą, więc karmię tylko z piersi.
Witaj, super że już w domku i z małą OK.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość