Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

10 paź 2011, 14:12

Szkieletorek serdeczne gratulacje kochana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Izabela super, że już w domku jesteście buziaczki dla Was :-D

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

10 paź 2011, 14:13

jula81 napisał/a:
seksik zaliczyła :ico_oczko: .


ja na to to nie mam co liczyc, niestety, a spacerek tez nie podzialal na mnie, a myslalam, ze po takim wysilku cos sie ruszy a tu doopa, nic a nic mnie w nocy nie bolalo
Mi 2 dni temu po długiej przerwie udało się namówić mojego, ale przekonało go tylko to, że powiedziałam, iż lekarz zalecił na rozkręcenie akcji.
Tak to się bał. No ale nic to nie dało.
Trzeba będzie dziś znowu spróbować.
Do tego mam zamiar dziś się wymęczyć porządkami itp.
Oby się ruszyło bo jak nie to szpital mnie czeka za 3 dni :ico_placzek: .

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

10 paź 2011, 14:14

Choć nie powiem bo mnie też już się chce Ale jeszcze się oczyszczam
A u Ciebie jak???
malusio oczyszczania. wkładeczki nosze i top w sumie czesto sa czysciutkie. chęci tez juz mam ale wole poczekac 6 tyg.


kurde a ja nie wiem co myslec, mam wrazenie ze Dorian serio żółty znów, ryczec mi sie chce, dobrze ze jutro mamy spotkanie w szpitalu i wyniki testów.

super wiesci, ze szkieletorek juz urodziła, ale malusia mala, jej, moja eliza miala 2940 i to byla kruszyneczka

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 paź 2011, 14:26

Mi 2 dni temu po długiej przerwie udało się namówić mojego,
moj nieugiety, spytalam czy sie brzydzi, to nie powiedzial wprost, alebylo widac, ze tak wiec nie bede zmuszac, do konca pazdziernika na pewno urodze
szpital mnie czeka za 3 dni :ico_placzek:
kochana a to Ty juz wiesz, ze jak nie urodzisz do czwartku to beda Ci wywolywac tak??? No to i Ty mnie wyprzedzisz wiec zostaje sama i jeszcze do tego nie wiadomo kiedy sie rozpakuje :ico_placzek: :ico_placzek:
Dorian serio żółty znów, ryczec mi sie chce, dobrze ze jutro mamy spotkanie w szpitalu i wyniki testów.
kochana nie martw sie za wczasu, jutro wizyta wiec wszystko sie wyjasni, oby bylo wszystko ok, trzymam kciuki

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

10 paź 2011, 14:55

Wpadłam tylko na chwilę, by zobaczyć co u szkeletorka, a tu takie super wiadomości :ico_brawa_01:

szkieletorek, gratuluję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

izabelllla123, fajnie, ze już jesteście w domu :ico_brawa_01:

Babcia przyjechała po Wiki, mała ma być 2 dni u niej, ciekawe czy wytrzyma? Przyznam szczerze, że miałam wątpliwości, jakoś nie chciałam jej puścić :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

10 paź 2011, 14:58

jula81 napisał/a:
szpital mnie czeka za 3 dni :ico_placzek:


kochana a to Ty juz wiesz, ze jak nie urodzisz do czwartku to beda Ci wywolywac tak??? No to i Ty mnie wyprzedzisz wiec zostaje sama i jeszcze do tego nie wiadomo kiedy sie rozpakuje :ico_placzek: :ico_placzek:
Na ostatniej wizycie mi powiedziała, że jak z małym będzie dobrze to nie będą wywoływać tylko będą czekać, aż poród sam się zacznie.
Więc nie wiadomo kiedy urodzę, a leżeć w szpitalu i czekać mi się nie uśmiecha.
Gdyby nie ten szpital tez myślę, że bym spokojnie czekała bo nic mnie nie boli i czuję się Ok.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

10 paź 2011, 15:03

hej cóz za wieści :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratuluję szkieletorku :ico_sorki:

moje dzieciaczki śpią :ico_sorki: spaghetti zrobione :ico_sorki: wiec mam luzy :ico_haha_01:

dziś wybrałam sie z dziecmi na spacer i zakupy, młody troszke hałasu mi zrobił w rossmanie i w sumie mao kupiłam, ale za chwile zasnoł na dobre i poszłam jeszcze na zakupki do innego sklepu no i spacerek po parku tez zaliczony, dobrze ze Majusia idzie ładnie przy wózku i sie słucha moja kochana :ico_sorki:

Kinga :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: niedługo dojdziesz do wprawy, młody będzie coraz mniej płakusiał, jeszcze malutki jest to sie garnie do mamusi, mój też taka przylepa :ico_olaboga: zobaczysz ze lada chwila bedzie zainteresowany zabawkami i bedziesz mogła swobodnie Elizkę ubierać do przedszkola :ico_oczko: jeszcze pare tygodni wytrzymasz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 10-10-2011, 15:04 ]
Izabellla witajcie w domku :ico_brawa_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

10 paź 2011, 15:13

oj muj Doriś tez by najlepiej przy cyckach siedział, nawet jeść nie musi grunt by na nich lezeć, widac że facecik;):):)

a my tez juz po spacerku, plac zabaw zaliczony i dentyste odwiedziłam, wziełam formę do rejestracji dla Elizki, jutro wszystko pozanosze i poumawiam spotkania i dla siebie i dla małej, mi może zrobi prześwietlenie zęba i zobaczymy co powie, oby była możliwość kanałowego a nie wyrywanie, obecnie nie boli ale bywają chwile że pobolewa i denerwuje

Moje dzieci śpią ja czekam na meża i jego siostrę, jezu nie wiem co się spodziewać po tej wizycie, no i z racji tego mogę mniej do was zaglądać

izabellla witaj w domku, jeszcze nie przywitałam Ciebie, fajnie, że już jesteście i odpoczywaj ile możesz i póki możesz hihihihi. A jak mąż zakochany w małej?

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

10 paź 2011, 15:14

elibell, nie martw sie na zapas, moze nie jest tak źle, żołtaczka ponoć z buzi schodzi najpóźniej, mój okruszek ma jeszcze oczka żółte delikatnie ale położna nas uspokajała :ico_oczko:


ech, co do smoczka - Maja ssała i smoczka i pierś i jedno drugiemu nie wadziło :ico_sorki:
nie chce go uczyć na siłe smoka, ale te wieczory :ico_olaboga: wymiękam no, nie wyglada mi to na kolki bo nie płącze histerycznie baczki puszcza cały dzień itp
ale Konrad własnie tez taki przylepek jest, jak nie śpi i nie jest przy cycu to ryczy nawet jak jest noszony :ico_noniewiem:

[ Dodano: 10-10-2011, 15:17 ]
a my tez juz po spacerku, plac zabaw zaliczony i dentyste odwiedziłam, wziełam formę do rejestracji dla Elizki, jutro wszystko pozanosze i poumawiam spotkania i dla siebie i dla małej, mi może zrobi prześwietlenie zęba i zobaczymy co powie, oby była możliwość kanałowego a nie wyrywanie, obecnie nie boli ale bywają chwile że pobolewa i denerwuje
ja też dziś dzwoniłam do dentysty, mam wizyte 25 paździenika na plomby :ico_sorki: 3 na raz mi zrobi zeby czas zaoszczedzic
mam w tym tygodniu podejsć po skierowanie na rtg i na dołożenie lekarstwa :ico_sorki:

[ Dodano: 10-10-2011, 15:20 ]
elibell, to ty miałaś wakacje z mężem :-D
a mój Przemek ma jeszcze do wybrania 15 dni urlopu, 2 dni okolicznosciowego, 3 dni opieki, i tacierzyński :ico_haha_01:

nie wykorzystał nawet l-4 na mnie
był w domu ze mną 2 dni :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Natalii nie było bo wyjechała a ja sama zostałam z maluszkami i dałam rade :ico_haha_01:
teraz już mniej więcej wszystko mam opanowane :ico_sorki:

[ Dodano: 10-10-2011, 15:22 ]
jula81, trzymam kciuki zeby i u ciebie sie zaczeło raptownie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

10 paź 2011, 15:49

jula81, trzymam kciuki zeby i u ciebie sie zaczeło raptownie :ico_sorki:
dziękuję kochana :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość