Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

10 paź 2011, 15:57

Cześć!

Super,że mamy kolejnego dzieciaczka :ico_brawa_01:
Szkieletorek jak wyskoczyła, hihi, a tak się bała,że zostanie tu sama :ico_haha_01:

Izabella witaj w domu i domu forumowym :-)
Ciesz się Córą, ale wpadaj czasem :-)

elibell, nie martw się na zapas Doriankiem :ico_nienie:
Jestem pewna,że nie ma żółtaczki, choćby dlatego,że się budzi i je, a z tym nie ma problemu jak piszesz :-D
Mnie się wydawało,że Maćka nie puszczą, bo był dużo bardziej żółty niż Zuzia, ale poszliśmy do domku. Przybierał na wadze, i nie był apatyczny.
młody troszke hałasu mi zrobił w rossmanie
nie lubi jak wózek się zatrzymuje? :-D
Mój Maciejo tak ma :ico_brawa_01:

Inia śliczne to ubranko!

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 paź 2011, 17:40

inia, dzieki za linka, sliczne te ubranko :ico_brawa_01::ico_brawa_01: , szkoda, ze juz nie ma na 62

JA troche sie zdrzemnelam, caly dzien pada u nas, typowa jesienna pogoda dzis, a jest jeden plus, dzieciaki nie wychodza na podworko w przedszkolu wiec nie wraca ubrudzony do domu :-D a mama sie cieszy :ico_oczko:
Babcia przyjechała po Wiki, jakoś nie chciałam jej puścić :ico_wstydzioch:
wcale Ci sie nie dziwie, bo ja tez bym miala watpliwosci i nie wiem czy bym dala malego na noc :ico_noniewiem:
bym spokojnie czekała bo nic mnie nie boli i czuję się Ok.
zobacz szkieletorek tez czula sie zawsze dobrze, nic ja nie bolalo az tu nagle wczoraj ja wzielo, nie mow hop siup, bo zobaczysz,ja Ci mowie, ze Ty urodzisz przede mna

Chyba poprasuje troche, pranie przynioslam z balkonu, bylo juz prawie suche i zapomnialam zabrac na noc i wilgocia naszlo,ale postawilam przy grzejniku i mozna juz prasowac a duzo nie ma wiec pewnie dzis sie tym zajme.

Tak mnie dzis krzyz napiernicza, ze hoho, nie moge wstac tak boli,mam nadzieje, ze po porodzie bedzie lepiej, oby tylko nie gorzej :ico_olaboga: Brzuch mnie dzis tez boli nawet mocno, ale ja juz sie tym nie przejmuje, bo zawsze tak bylo i nic

[ Dodano: 10-10-2011, 19:57 ]
Najswiezsze wiadomosci od szkieletorek godz. 18:47

Hej, niedawno wzielam prysznic po porodzie, czuje sie troszke slaba ale procz tego bardzo dobrze. Mala ssala troszke piers ale spioch z niej i zaraz zasypia.
Jesli wszystko jest dobrze to po trzech dniach wypuszczaja do domu. Nie pytalam jeszcze kiedy wyjdziemy, ale maja przepelnienie wiec mam nadzieje, ze nie beda nas trzymac dlugo.

A ja kochane lece prasowac,mam tylko kilka rzeczy wiec w 30 minut powinnam sie wyrobic przy moich serialach :-D maly juz spi wiec mamy cisze w domu :-)

Zycze milej nocki , Dobranoc

[ Dodano: 10-10-2011, 20:47 ]
Pisalam do szkieletorek jak minal porod, jak bylo czy ciezko i napisala tak:

Czy bylo ciezko? Jak cholera,plakalam i blagalam by mi ktos ulzyl. Ale jak mala wyszla to caly bol minal i szybko zapomnialam jak bylo.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

10 paź 2011, 22:00

Pati85, spokojnie, może jeszcze sprzedający doda, ja już dawno miałam upatrzone i różne rozmiary co chwilę wystawia. Fajnie, że wszystko dobrze u szkieletorka

Dziewczyny, nasze chłopaki to się zmówiły chyba. Ani smoczka, najchętniej cały dzień przy cycu i nic innego na nich nie działa, na spacerach wózek musi jechać... Agenci mali :ico_oczko:
wcale Ci sie nie dziwie, bo ja tez bym miala watpliwosci i nie wiem czy bym dala malego na noc :ico_noniewiem:
właśnie rozmawiałam z mamą i Wiki dopiero zasnęła, ale zadowolona jest i wesoła, więc chyba niepotrzebnie się martwię.

My dziś pojechaliśmy z Piotrusiem na zakupy, w białą szatę go zaopatrzyliśmy i przy okazji biblię dla Wiki kupiliśmy, na pewno jej się spodoba, taka kolorowa, śliczna:
Obrazek

Piotruś dziś cały dzień na cycu, masakra jakaś. Nie wiem co mu się stało, oby przynajmniej w nocy ładnie spał :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

11 paź 2011, 09:18

poranna :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: dla wszystkich :-D

u nas nocki mijają podobnie jak z Majką- młody już sobie ustawił pory karmień
jak ostatni raz cyca dostaje ok 21.00 to budzi sie po 1.00 i potem koło 5.00 :ico_sorki:

tyle ze łózeczko mu sie nie podoba :ico_olaboga: tylko do cyca tulić by sei chciał i z mamusią leżeć :ico_olaboga: on ma budzik wmontowany w plecach chyba, bo jak go przenosze to ryk, a sam nie chce jeszcze zasypiać :ico_olaboga: no ale walcze dzielnie :ico_haha_01:

[ Dodano: 11-10-2011, 09:19 ]
Dziewczyny, nasze chłopaki to się zmówiły chyba. Ani smoczka, najchętniej cały dzień przy cycu i nic innego na nich nie działa, na spacerach wózek musi jechać... Agenci mali :ico_oczko:
oj tak :ico_olaboga:

[ Dodano: 11-10-2011, 09:22 ]
inia1985, ubranko śliczne, ja na szmatkach kupiłam młodemu taki bezrękawnik ale doszyta jest od razu biała bluzeczka, znaczy rękawki długie :ico_oczko: takie rzeczy mi sie bardzo podobają :ico_oczko:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

11 paź 2011, 09:58

Witam:))
szkieletorek gratuluję Kochana :ico_brawa_01: Wracajcie szybko do domu:)

izabella witam z powrotem:) Obyś miała czas zaglądać do nas :ico_oczko:
tyle ze łózeczko mu sie nie podoba :ico_olaboga:
Zupełnie jak mojej Oliwci. Ja tak pięknie uszykowałam a ona nic:) Tylko z mama w łóżku:)
Ale zdjęliśmy z P baldachim i ochraniacz, żeby zobaczyć czy to coś da i jest trochę lepiej:)
Dzisiaj w nocy jak ją odkładałam zaraz po karmieniu to nawet sama zasypiała :ico_szoking: :ico_brawa_01: Mam tylko nadzieję że tak zostanie :-D

Dziewczyny pisałyście że wasze chłopaki miałay ten trądzik?? Bo moją też coś na twarzy wysypało :ico_noniewiem: smarowałyście to czymś czy czekałyście aż samo zniknie??

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

11 paź 2011, 10:04

Dziewczyny pisałyście że wasze chłopaki miałay ten trądzik?? Bo moją też coś na twarzy wysypało :ico_noniewiem: smarowałyście to czymś czy czekałyście aż samo zniknie??
Konrad tego nie ma ale Maja miała i smarowałam jej to kremem Emolium :ico_noniewiem:
tyle ze krem kosztuje 29zł
ale sprawdź w domu czy nie dostałaś próbki kremu Oilatum, oilan, Emolium itp
cos do skóry atopowej :ico_sorki:
ja dostałam niebieskie pudełko i fioletowe i tam był olejek do kąpieli i krem w saszetkach :ico_oczko:
taka próbka wystarczy ci na kilka dni
no i dziewczyny pisały cos o ciekłej parafinie- te wszytskie emolienty które wymieniłam też ją zawierają w swoim składzie, wieć moze parafina?

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

11 paź 2011, 10:06

Ahh no i :ico_tort: za 4 tygodnie Oliwci:))

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

11 paź 2011, 10:07

Ahh no i :ico_tort: za 4 tygodnie Oliwci:))
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

11 paź 2011, 10:08

Faktycznie mam gdzieś tą próbkę... Bo zauważyłam że kilka jej samo znikło ale dzisiaj pojawiły się nowe :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

11 paź 2011, 10:29

Hej laseczki :ico_oczko:

Ja na chwilkę bo zaraz mykam na śniadanko :ico_sorki:
Dziś o niebo lepiej z wyjściem :ico_sorki: Może dlatego, że młody o 7 jeszcze lulał więc miałam
chwilkę dla córci :ico_sorki:

Marcz a zwróć uwagę czy te krostki na zimnie robią się mniej widoczne, a przy
płaczu czerwone bo tak się trądzik zachowuje :ico_noniewiem:
No i wyczytałam żeby wodą przegotowaną przemywać :ico_sorki:
Żadnym rumiankiem bo bardziej podrażni :ico_sorki:

Zaraz wam po odpisuję mam nadzieję :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-10-11, 10:44 ]
Ahh no i :ico_tort: za 4 tygodnie Oliwci:))
wielki buziak dla małej :ico_brawa_01:

Izuś ahh te małe faceciki wiedzą od początku co dobre :ico_oczko:
Leoś na szczęście śpi u siebie w łóżeczku :ico_sorki:
I fajnie, że sobie tak uregulował wstawanie na jedzonko :ico_sorki:
Pięknie przesypia, trochę zazdroszczę (tfu, tfu) u nas pobudki co 2godz.
jedynie po kąpieli śpi 4godz. lub 3 zależy o której zaśnie bąbel.


Pati dzięki za info od szkieletorek :ico_sorki:
No i mam nadzieję, że w końcu Cię ruszy :ico_oczko:

Inia śliczne ubranko :ico_brawa_01: a mówią, że chlopaczków nie da się wystroić :ico_oczko:
A biblia napewno się Wice spodoba :ico_sorki:

A ja dziś się wycwaniłam bo wiedziałam, że młody będzie znowu przy cycach od rana
marudzić
i żeby mu nie dawać sztucznego to wczoraj wieczorem wycisnęłam z cycka
80ml mleczka i do lodówki :ico_brawa_01:

U nas ta pogoda zwariowała, wczoraj wiało jak cholera a dziś słońce i upociłam się jak
Elize do przedszkola zaprowadziłam :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość