Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

15 paź 2011, 16:50

Witajcie :-D

Gratuluję dzieciaczkom nowych ząbków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i kolejnych miesięcy :-D :-D

magda1614, współczuję Ci bardzo tego ulewania Filipkowego :ico_olaboga: :ico_pocieszyciel:

U nas za to ciągle jakieś choroby :ico_placzek:
Karolinka po dwóch tygodniach kaszlenia i smarkania dostała w końcu antybiotyk i jutro będzie brała ostatni dzień ale nadal ma okropny katar i kaszle :ico_olaboga: Do przedszkola może iść od poniedziałku, wreszcie po 3 tygodniach przerwy. Aż się boję co to będzie :ico_noniewiem:
Do dentysty też w poniedziałek idziemy i mam nadzieję,że da sobie zaleczyć ząbka,bo ją boli jak coś je :ico_olaboga: :ico_placzek:

A Martynka cała w szorstkich plamach i krostkach :ico_olaboga:
Wszyscy mówią,że to na białko mleka krowiego i mam uważać co jem,a ja już prawie nic nie jem :ico_noniewiem: a tych plam i krostek jest coraz więcej :ico_olaboga:
Pije wapno i daje małej jakiś lek na zmniejszenie reakcji alergicznej,ale jakoś nie widzę specjalnie poprawy :ico_olaboga:
I do tego zaczęła ulewać i nie chce nic jeść oprócz cyca co chwilę :ico_olaboga: Idzie jej górna jedynka, więc może to przez nią... :ico_noniewiem:
Oszaleć można, tym bardziej,że od tygodnia nie byłam na spacerze z dziewczynami,bo Karolinka ma zakaz wychodzenia,a zakupy mi brat przywoził :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek:

Z nowości u nas to Martynka powoli raczkuje i z raczkowania udaje jej się usiąść ale musi uważać,bo jak chce coś dosięgnąć ręką to leci na ziemię :ico_haha_01:
A dziś włożyłam ją do wózka na chwilkę i skubana podciągnęła się na kolanka :ico_szoking: w szoku byłam :ico_szoking:

Obrazek

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

15 paź 2011, 17:15

Aniaaa, moja Oksana tez miała takie szorstkie plamki, krostki i ma niedoczynnosc tarczycy i ma wdrożone do grudnia leczenie, moze zrob jej badanie z krwi :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

15 paź 2011, 18:44

ewelcia1245, o rany, nawet nie strasz :ico_olaboga: :ico_olaboga: a Oksanka miała jakieś inne objawy czy tylko plamki szorstkie ?
Jakie badania jej robiłaś ?

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

15 paź 2011, 20:01

Czesc

Nowa Sejana-Mnie przywołała na wątek wiec Jestem:)

i odzywam sie.... :-D

Oleńka rosnie coraz wieksza jest:)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

15 paź 2011, 21:22

hej. tyle naklikałyście, że nie wiem co odpisać :ico_olaboga:

Aniaaa, eh te choroby> Właśnie dziś mówiłam mężowi, ze Ola od początku przedszkola przechodziła calutki jeden tydzień :ico_sorki:

A skoro nie jesz nabiału to skąd te plamy :ico_szoking:
ale Martyśka sprytna :ico_brawa_01: Mat to leń i troszkę zaczyna mnie martwić niby bardzo aktywny ale jak go posadzę to albo leci do przodu, albo zsuwa się z wersalki specjalnie. siedzi tylko na łóżku jak ma kołdrę pod pupą, ale nic nie podkładam pod plecki :ico_noniewiem:

za to dziś dałam mu obiadek z grudkami i muszę powiedzieć, że poradził sobie świetnie :ico_brawa_01: skubaniutki tak mielił dziąsełkami, że aż z M. byliśmy zdziwieni :-D

magda1614 firanki piękne, czekam na Twoje dzieło :ico_oczko:
wysłałam Ci pw

Nowa Sejana-Mnie przywołała na wątek wiec Jestem:)

i odzywam sie.... :-D

Oleńka rosnie coraz wieksza jest:)
ale się rozpisałaś :-D

tabogucka a jak Twój facet ma na imię???mój Michał.

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

15 paź 2011, 21:41

serniczka napisał/a:
Nowa Sejana-Mnie przywołała na wątek wiec Jestem:)

i odzywam sie.... :-D

Oleńka rosnie coraz wieksza jest:)

ale się rozpisałaś :-D
no właśnie :ico_haha_01:
A skoro nie jesz nabiału to skąd te plamy :ico_szoking:
właśnie kurcze nie wiem i martwi mnie to troszkę,bo myślałam,że zejdą jak nie będę jadła nabiału,a one dalej są i jest ich coraz więcej i raz blade,a raz bardzo czerwone :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Mat to leń
na pewno za chwilę zacznie ładnie siedzieć, jeszcze ma czas :-)
Super,że tak ładnie sobie poradził z grudkami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tabogucka a jak Twój facet ma na imię???mój Michał
mój też Michał :-D

Jak mi się uda to Wam pokażę jak Martynka kombinuje z raczkowaniem :-D

[ Dodano: 15-10-2011, 22:10 ]
Obrazek

Moje dziewczyny :-D
Obrazek

Karolcia się nauczyła zjeżdżać po rurce :-D
Obrazek

Obrazek

Próby siadania :-)
Obrazek

Już by poszła jak by mogła :ico_haha_01:
Obrazek

Filmik się wgrywa, więc zaraz też wkleję :-D

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

15 paź 2011, 22:47

Aniaaa, super foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Martynka fajnie juz ćwiczy ,mój dopiero zacyna nogi pod siebie zaginac on bidulek za bardzo siły nie ma, ale dzis jesteśmy na plusie bo nie ulał :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Blanka26, wielkie dzięki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

15 paź 2011, 22:57

magda1614, może Filpek ominie raczkowanie i od razu na nóżki stanie :-D :-D
Super,że dziś nic nie ulał :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cieszysz się pewnie bardzo :-)

[ Dodano: 15-10-2011, 22:58 ]
Obiecany filmik :-D

http://outc.wrzuta.pl/film/aMSTfdKgis8/ ... 5.10.2011r.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 paź 2011, 09:50

hej
ja na jakis czas znikam z forum :ico_placzek:
Marcyska spadla w piatek z lozka i byloby w sumie wsystko ok, ale mi sie wydaje, ze ma cos z lewym ramieniem :ico_placzek: lewa raczka slabiej rusza, oiza tym jest ok. No i nie chce sie na brzuszek przewracac, bo ewidentnie cos ja boli :ico_placzek:
Wszyscy twierdza, ze cos wymyslam, ale ja wiem swoje.
I jutro jade z nia do ortopedy z nozkami i przy okazji powiem o moich watpliwosciach :ico_placzek: :ico_placzek:
mam wyrzuty sumienia, sobotnia noc przeryczalam i cala nie spalam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
trzymajcie kciuki, po lekarzu napewno sie odezwe..
Modla sie juz 3 dzien, zeby bylo wszystko dobrze, nie moge sobie wybaczyc tego co sie stalo.. Stalam pol metra od niej i nie zdarzylam zareagowac :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

16 paź 2011, 10:03

NowaSejana, nie obwiniaj się,bo takie rzeczy niestety się zdarzają :ico_pocieszyciel: Mi Karolinka też kiedyś spadła z łóżka,a ja siedziałam obok niej :ico_olaboga: na szczęście nic się nie stało ale jak widzisz,że z Marcelinką jest coś nie tak to koniecznie idź do lekarza!!
Matka wie najlepiej i nie słuchaj innych,że wymyślasz :ico_nienie:
A może wybierz się z nią do szpitala, zrobią jej prześwietlenie, zbadają,a Ty będziesz spokojniejsza !!
Trzymam kciuki,żeby to nie było nic poważnego i szybko jej ból przeszedł !!!! :ico_sorki:
Czekamy na wieści!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość