Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

16 paź 2011, 10:58

hej :ico_kawa:

NowaSejana, nie obwiniaj się :ico_pocieszyciel: trzymam kciuki, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku!!! :ico_pocieszyciel:

Aniaaa, jak Martynka fajnie kombinuje :)
Mój Mały na razie się buja i tyłek za ciężki jeszcze, woli pełzać i się kulać :ico_haha_01:

w ogóle, kupiłam nową butelkę z innym smoczkiem, bardziej leci (a niby też 3przepływowy..) i Mikołaj je teraz 150-160ml mleczka z kaszką czy kleikiem (bo tak zjadał tylko 100-120) :ico_brawa_01:
ale dzis jesteśmy na plusie bo nie ulał
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
za to dziś dałam mu obiadek z grudkami i muszę powiedzieć, że poradził sobie świetnie
ja jestem wredna małpa, bo jak zobaczyłam, że Mikołaj pluje grudkami i udaje że wymiotuje, to zaczęłam mu zamiast papek grudki dawać, to teraz już wcina :ico_haha_01:
Nowa Sejana-Mnie przywołała na wątek wiec Jestem:)

i odzywam sie.... :-D

Oleńka rosnie coraz wieksza jest:)

ale się rozpisałaś :-D
:ico_haha_01:

[ Dodano: 16-10-2011, 11:27 ]
Obrazek

moje chłopy :)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

16 paź 2011, 12:26

czesc :-D mamuski

Aniaaamoj Szymek tez ma te plamy szorstkie ...raz sie zaognaiaj raz znikaja...mi powiedzieli ze to luszczyca i ze duzo dzieci ma do 15 roku zycia ...zwlaszcza ze ja tez mam...
ale mi sie zdaje ze to moze byc cos innego ..np. plyn do plukanai zmienilam i jeszcze niektore ubranka sa wyprane w tym zmienionym bo juz mu zniklo wszystko po smarowaniu Diprobase .ew. Hydrocortyzon 1% (ale to na recepte)a teraz znow sie pojawia...i byc moze to alergia na mleko bo dopiero od paru tygodnii pijeej i jem wylacznie krowie ...a do tej pory jeszcze pilam kozie mleko...i wydaje mi sie ze jak chlodniej na dworzu to wiecej herbat z mlekiem wypijam i tak sie zaczynam zastanawiac czy to nie wtedy sie zaognia...
A gdzie Martynka ma te plamki???
Szymek glownie na zewnatrz raczek i nozek plus pod szyjka a czasem i na policzkach :ico_szoking: Blanka26 a jak nadczynnosc tarczycy stwierdzili u Olenki???na podstawie tych plamek ???

a moj facet ma na imie...Mariusz :ico_oczko: wiec jednak nie ten sam leniuszek :ico_oczko: :ico_haha_01:

[ Dodano: 16-10-2011, 12:31 ]
:ico_brawa_01: Martynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jestem pod wrazeniem ...moj dziec nic kompletnie nie robi ...czasem pupe podniesie do gory ale to wszystko :ico_szoking: ide w czwartek do health visitor to zapytam czy oby napewno to nie przez jego tusze.... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: bo dizec ma takie opony na nogach ze ja tez bym sie natym nie umiala poruszac... :ico_wstydzioch:

Sejana kazda z nas cos przypadkiem dziecku "zaszkodzila" ...ja swojego o drzwi samochodu glowa upnleam i do tej pory ma sinca a to juz ponad 3 miesiace ...i tez mam wyrzutry sumienia za kazdym razem jak dotykam glowke w tym miejscu ...bylam u 3 lekarzy i na rtg na ostrym dyzurze...i wszyscy mowia ze nic mu sie nie stalo a siniak sie kiedys wchlonie.... :ico_sorki:
nawet z tyudzien temu jeszcze pokazywalam go lekarzowi tutaj i tez powiedzial zeby sie nie martwic :ico_sorki:
dlatego koniecznie udaj sie do leklarza /szpitala niech Cie uspokja ze wszystko jest okey a jesli nie to czym szybciej sie tym zajma tym lepeij i dla Ciebie i dla Marcelinki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 16-10-2011, 12:32 ]
Serniczka witaj :-D


Inunno fajne chlopaki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 16-10-2011, 12:34 ]
A Szymek pokasluje i nie wiem czy to zwiazane z produkcja sliny ...czy poczatek choroby...bo nic oprocz takiego lekkiego kaszlu kaszlu nie ma ... ani katarku ani goraczki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

16 paź 2011, 12:41

A Szymek pokasluje i nie wiem czy to zwiazane z produkcja sliny ...czy poczatek choroby...bo nic oprocz takiego lekkiego


Mikołaj też tak robił, teraz mu przeszło, pozostaje tylko obserwować ;)

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

16 paź 2011, 13:24

Aniaaa, ja Cie bron Boże nie strasze, nikomu tego nie życze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
Oksana miała takie plamki na brzuszku i jej na policzki weszły , myślałam ze to od ślinienia i pojechalismy do dermatologa i ona nam podpowiedziała zeby zrobic badanie z krwi tsh!!!!!!!!
Tak sie własnie dowiedzielismy , teraz mamy 2 grudnia kontrol u endokrynologa, a do tego czasu mała dostaje na czczo codziennie tabletke!!!!!!!!!!!!!!!!!

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 paź 2011, 15:29

dziekuje za wsparcie :ico_sorki: :ico_sorki: co o tym pomysle to placze :ico_placzek:
Marcyska zaczela sie znowu sama na brzuszek przewracac :ico_sorki: :ico_sorki:
ale jak ja podnosze i chwytam pod lewa paszke to grymasi i sie denerwuje...
raczka juz rusza normalnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
poza tym usmiecha sie i kopie nozkami jak zawsze :ico_sorki: :ico_sorki:
powiem lekarzowi o swoich watpliwosciach, moze tylko sie potlukla i wystarczy, ze da nam jakis krem przeciwbolowy i mam nadzieje, ze to za kilka dni przejdzie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
najwazniejsze jest to, ze raczka rusza i jak lezy na brzuszku to spokojnie i tez wyciaga ta raczke po zabawki, czyli z raczka ok, tylko pod paszka boli...

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

16 paź 2011, 15:59

Nowa Sejana bedzie dobrze, musi byc :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

16 paź 2011, 16:48

NowaSejana, całe szczęście,że juz lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Może sobie bardzo mocno potłukła i dlatego tak mało ruszała,bo ją bolało. Myślę,że jutro już będzie wszystko dobrze ale lekarzowi lepiej powiedz o tym!!

ewelcia1245, kurcze no u nas też na brzuszku się zaczęła wysypka i te plamy, później przeszło na brodę i policzki,a teraz to już wszędzie ma :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Martynka dziś okropnie kaszle, ma taki mokry kaszel i jej się odrywa i jutro pewnie czeka mnie kolejna wizyta u lekarza i zobaczymy co powie na te krostki i plamy :ico_olaboga: :ico_placzek:

tabogucka, nic się nie martw, chłopcy podobno tak mają,że wolniej wszystko robią, więc musisz cierpliwie czekać :-)
Możliwe,że trudniej mu niektóre rzeczy robić,bo tak jak piszesz ma dużo fałdeczek ale kiedyś na pewno się nauczy siadać i raczkować i wtedy nie nadążysz za nim :ico_haha_01: :-D

Inuno, super fotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Fajnie,że Mikołajek też już grudki zajada :ico_brawa_01: moja to ledwo te papki przełyka :ico_noniewiem: więc jeszcze trochę potrwa zanim zacznie jeść grudki :ico_noniewiem:

Chciałam się pochwalić,że siostra mojego M. urodziła dziś synka :-D
Malutki ma na imię Ksawery i ma 4000 g i 61cm :-D
W sumie rodziła 12 godzin ale najważniejsze,że wszystko dobrze się skończyło i maluszek jest już na świecie :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 paź 2011, 17:07

Chciałam się pochwalić,że siostra mojego M. urodziła dziś synka
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: on wcale nie jest taki malutki :ico_szoking:

powiem o tym ortopedzie, niech przynajmniej sprawdzi, czy z raczka wszystko ok.

Marcelina juz ze 3 razy jadla rosolek z makaronem, dzisiaj ziemniaczki i triszke buraczkow :-D a u babci jak bylismy na weekendzie to i klusek slaskich posmakowala :ico_haha_01:

[ Dodano: 16-10-2011, 17:12 ]
Aniaaa, filmik i fotki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale Martynka jest silna i jak zasuwa :ico_olaboga: u nas narazie Marcyska albo sam tylek podnosila do gory, albo na dloniach sie podnosila... i to tez dopiero od tygodnia...
ale na szczescie do raczkowania ma jeszcze sporo miesiecy, wiec zdarzy sie nauczyc :-)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

16 paź 2011, 17:30

NowaSejana, o kurcze strasznie Ci współczuję :ico_olaboga: ja miałam podobną przygodę z Olą i też potworne wyrzuty sumienia. stałam pół metra od niej, a ona mi przekoziołkowała z wózka na podłogę :ico_olaboga: w domu, na dodatek była przypięta pasami. Boże co ja się omartwiłam :ico_olaboga:
Na Twoim miejscu pojechałabym z małą do szpitala.Będziesz spokojniejsza.
ja jestem wredna małpa, bo jak zobaczyłam, że Mikołaj pluje grudkami i udaje że wymiotuje, to zaczęłam mu zamiast papek grudki dawać, to teraz już wcina
wredna matka :-D
fajnych masz chłopców :ico_oczko:

magda1614 bardzo się cieszę :ico_brawa_01: oby to był początek dobrych czasów dla Was!!!
bo juz mu zniklo wszystko po smarowaniu Diprobase .ew. Hydrocortyzon 1% (ale to na recepte)a teraz znow sie pojawia...
bo po hydrokortyzonie zawsze zginie i się pojawi. On po prostu tak działa. nie stosuj za często, najlepiej sporadycznie. Kup emolient,. bo mały ma ewidentnie wrażliwą skórę
Blanka26 a jak nadczynnosc tarczycy stwierdzili u Olenki???na podstawie tych plamek ???
to Oksanka ma nadczynność
a moj facet ma na imie...Mariusz :ico_oczko: wiec jednak nie ten sam leniuszek :ico_oczko: :ico_haha_01:
:ico_haha_01:
A Szymek pokasluje i nie wiem czy to zwiazane z produkcja sliny ...czy poczatek choroby...bo nic oprocz takiego lekkiego kaszlu kaszlu nie ma ... ani katarku ani goraczki :ico_noniewiem:
mój też pokasłuje :ico_noniewiem:
Chciałam się pochwalić,że siostra mojego M. urodziła dziś synka :-D
Malutki ma na imię Ksawery i ma 4000 g i 61cm :-D
gratulacje!!!! :ico_brawa_01:

Martynka jest niesamowita :ico_brawa_01:
śliczne masz córcie :-)

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

16 paź 2011, 18:04

to Oksanka ma nadczynność
Oksania ma niedoczynnosc

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości