magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

18 paź 2011, 12:01

witam
u nas ok ulewan brak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ale waga stoi w miejscu przez 3 tygodnie 6470g :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

wieczorem po wizycie cos napisze

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

18 paź 2011, 14:17

Hej :-D

Rano było -2,a teraz 13 stopni i grzeje słoneczko :ico_szoking:
Właśnie wróciłam z przychodni, byłam na tym zastrzyku z Martynką i tylko troszeczkę zapłakała. W porównaniu z wczorajszym zastrzykiem to dziś było super :-)
Byłam też po Karolcie w przedszkolu i pretensje miała,że po nią przyszłam teraz,a nie później,bo ona jeszcze chciała zostać :ico_haha_01: rano płacz,a później do domu nie chce wracać i jak tu dogodzić takiej :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

magda1614, jak Filipek tak ulewał to waga nie miała jak rosnąć, myślę,że teraz jak już przestał ulewać waga powoli zacznie rosnąć :-D
Trzymam kciuki za wieczorną wizytę!!! Daj znać koniecznie co powiedział lekarz!!
A ile kupek dziennie robi Filipek ?

Inuno, na siłę czy nie ważne,że działa :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

agusia22, ja się właśnie boję,że Martynka będzie alergiczką,bo już mi to dwóch alergologów powiedziało,że jest bardzo duże prawdopodobieństwo,że Martynka alergię też ma,a do tego te okropne plamy i krostki :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Chciała bym jej zrobić testy z krwi ale nie wiem czy takim maluszkom się robi. Magda1614 pisała,że Filipkowi robili w szpitalu i wyszła alergia na białko, więc może i u nas by coś wyszło !? :ico_noniewiem: bo już nie wiem co robić,żeby te szorstkie plamy jej zeszły.

tabogucka, zapalenie płuc na szczęście jeszcze nie ale już na oskrzela coś poszło :ico_olaboga: kaszle okropnie ale dziś jej się dużo odrywa, więc dobrze. Przy inhalacji siedzi grzecznie, więc super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

18 paź 2011, 14:25

hej:)

Oj dobra nie śmiejcie sie tyle tego bylo ze sie pomylilam :-D :-D :-D

aga216\ wybacz za pomyłkę :ico_sorki: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

magda1614, cieszę sie ze juz jest dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aniaaa dobrze ze szybko z nia pojechalas i jest coraz lepiej :-)

tabogucka to naprawde nie masz kiedy co zrobic jak tak krotko spi:ico_noniewiem:

Wogole to jestem taka szczesliwa ! :-D moja mała juz zasypia ze mna na lozku nie musze jej bujac :-D :ico_sorki: :ico_sorki:
Nawet z nia dzis spalam ,godzinke spalysmy ale super czuje sie taka wypoczeta :-)

[ Dodano: 18-10-2011, 14:26 ]
u mnie dzis cieplutko swieci sloneczko ale chyba mnie cos bierze :ico_noniewiem: :ico_chory:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

18 paź 2011, 15:57

nie przyhodzily mi powiadomienia, wiec mnie kilka dni nie bylo, wchodze na ostatniego mojego posta, a tu juz 20 strony nastukane-no wariatki :ico_haha_01:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

18 paź 2011, 16:33

agusia22, ja się właśnie boję,że Martynka będzie alergiczką,bo już mi to dwóch alergologów powiedziało,że jest bardzo duże prawdopodobieństwo,że Martynka alergię też ma,a do tego te okropne plamy i krostki :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Chciała bym jej zrobić testy z krwi ale nie wiem czy takim maluszkom się robi. Magda1614 pisała,że Filipkowi robili w szpitalu i wyszła alergia na białko, więc może i u nas by coś wyszło !? :ico_noniewiem: bo już nie wiem co robić,żeby te szorstkie plamy jej zeszły.
jesli to alergia to wspolcyuje.ja sie balam ye Roksanka tey bedyie miala alergie ale na sycyescie na rayie nie ma yadnzch oynak.
Co do testow to ja mojemu malemu robilam jak mial okolo pol rocyku wiec moyesy juy yrobic.
wieczorem po wizycie cos napisze
to cyekamz na wiesci.

kurcye cos mi sie literki pryz laptopie popryestawialz.yamist y pisye y i na odrot wzbacycie :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

18 paź 2011, 17:56

Przy inhalacji siedzi grzecznie, więc super :ico_brawa_01:
_________________
a jak sie robi inhalacje takiemu maluchowi??? sama w domu robisz??? :ico_sorki:

[ Dodano: 18-10-2011, 18:48 ]
nastukane-no wariatki :ico_haha_01:
no dlatego najlepiej pare razy dziennie na chwilke zajrzec zeby nadazac :ico_oczko:

[ Dodano: 18-10-2011, 18:49 ]
u nas ok ulewan brak
suuuper!!! to napewno poczatek czegos dobrego....mysle ze teraz Filipek zacznie przybierac na wadze i to duuuuuuzo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

18 paź 2011, 20:07


Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

18 paź 2011, 20:07

Kurcze muszę was doczytać porządnie. Nie mam czasu nawet na forum wejść. :ico_olaboga:

Mam takie doły. Rozstałam się z P. Przeprowadziłam się do rodziców. Padam psychicznie,naobiecywał mi tyle rzeczy a nie spełnił żadnej z nich :ico_placzek: :ico_placzek: Już nie mam sił walczyć o to wszystko. Ciężko mi jest strasznie ale chyba tak będzie najlepiej. W piątek jadę składać pozew o alimenty. Trzymajcie kciuki żeby wszystko szło po mojej myśli. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: K...a w życiu nie znałam takiego nie odpowiedzialnego durnia. Wszystko bym dała żeby czas cofnąć. :ico_placzek: :ico_placzek: Musiałam się w końcu wygadać bo od dłuższego czasu nie było ok.

A tak w ogóle to stawiam :ico_tort: za pierwszego zębulka Nadi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 18-10-2011, 20:08 ]
I przepraszam,że tak tylko o sobie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

18 paź 2011, 20:45

Gwona przykro mi ze sie tak stalo ale moze tak bedzie lepiej nie ma co na sile ciągnac i czym dziecko mniejsze tym lepiej czesto malzenstwa zostają ze soba dla dzieci ale pozniej i tak sie rozstają a w miedzy czasie sie kłóca i wszystko sie na dzieciiach odbija wiec dobrze czasem sobie odpuscic a co on na to? jak sie wyprowadzilas do rodziców?
jaos sie ulozy trzymam kciuki i brawa dla Nadii za 1 ząbka
i dla Witka tez :ico_brawa_01: za ząbek
i duzo zdrowka dla Martynki zeby kaszel sie wkoncu skonczył i zeby jednak nie miala tych alergii
ciesze sie ze Filipek puki co nie ulewa teraz napewno przybierze na wadze :ico_brawa_01:
Fintifluszko na nk znajoma z Ostrowa Wlkp napisala ci komentarz a ja nie daleko Ostrowa mieszkam wiec sie zdziwiłam masz jakąś rodzine w Ostrowie Wlkp ??
Wogole to jestem taka szczesliwa ! :-D moja mała juz zasypia ze mna na lozku nie musze jej bujac :-D :ico_sorki: :ico_sorki:
Nawet z nia dzis spalam ,godzinke spalysmy ale super czuje sie taka wypoczeta :-)
superrr bo ja to sie teraz mecze bede musiala ja kapac troszke pozniej niz o 19 bo widze ze jej ciezko zasnac tym bardziej ze o ok 18 spi z 30 min wiec nie jest taka senna dzis zasnela mi pare minutek przed 20 i wkoncu mam czas dla siebie

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

18 paź 2011, 21:08

patrycjaaa Jeszcze jak tata po mnie przyjechał to nawet nie mówił tylko wk......y mówił,że mam zostać,że co on tam będzie sam robił. Że domu już nie będzie wynajmował. Parę godz. później pytał się czy wrócę w grudniu <bo on wyjeżdża na caly listopad>. Ale ja nie widzę żadnego sensu. Facet który wybiera % i kiedy mu mówię żeby przestał pić codziennie bo mi to obiecał,mówi "odpie.... się od mojego picia" to nie może być dobrze. :ico_zly: To koniec nie da się tak żyć :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość