Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

19 paź 2011, 10:53

Dziękuję dziewczyny! Ja od wczoraj toczę z nim wojny! :ico_zly: :ico_zly: co za nonono! :ico_placzek:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

19 paź 2011, 11:21

Aniaaa, kochana :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: wiem jak Ci teraz ciezko :ico_placzek: :ico_placzek: ja caly weekend przeplakalam i do tej pory jak o tym pomysle to mi zle :ico_placzek: :ico_placzek: bedzie napewno wszystko dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: i nie obwiniaj sie... nie wiem, czy czytalas mojego posta po wizycie u ortopedy.. mowil, ze duzo dzieci spadal z lozka i nie mam sobie robic zmartwien i sie obwiniac, wiec Ty tez teego nie rob :ico_pocieszyciel: kazdej z nas moze to sie jeszcze nie jeden raz zdarzyc

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

19 paź 2011, 11:24

Aniaaa nie marw sie...skoro MARTYNKA tylko chwilke plakala to znaczy ze nic jej sie nie stalo tylko taki szok po upadku :ico_sorki: jestesSUPERMAMA a takie rzeczy sie zdarzaja.... :ico_sorki:

[ Dodano: 19-10-2011, 11:29 ]
Ja od wczoraj toczę z nim wojny
beszczelny typ...rozumiem ze sprawe o alimenty kierujesz do sadu???

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

19 paź 2011, 12:32

tabogucka Oczywiście tylko do sądu! Teraz ja go"zniszczę" tak jak on zrujnował mi psychikę!

NowaSejana Moja mała już dwa razy by spadła w ostatniej chwili zdążyłam ją złapać. Muszę was uważniej doczytać. Ale brakuje mi czasu. Musicie mi wybaczyć :ico_sorki:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

19 paź 2011, 13:02

Aniu nie martw sie napewno bedzie dobrze ehh z takimi dzieciaczkami trezba uwazac jak nie wiem ja jak wtedy byłam u mamy i była tam Julka ma 1 roczek i byłam przy nich a Blaneczka lezała sobie na podusi a ta ni z tad ni z owat tak podskoczyła do góry i łapka walła Blaneczke w policzek ta tak mi płakała jak nie wiem i tez nic nie mogłam zrobic a wiec takie sytuacje sie czasem zdarzają;/
Gwona dobrze ze tak szybko zaaregowalas moj tata teraz juz tak nie pije ale pamietam swoje dziecinstwo tata i dziadek wiecznie pijani jakies awantury uciekałysmy z mama i z 2 siostrami do babci w nocy ehh koszmar pozniej jako nastolatka tylko nasłuchiwałam zeby mamy nie udezył miałam ochote go zabic tak go nie nawidziłam a na drugi dzien juz mi go było szkoda ehhh zawsze sie dziwiłam dlaczego mam go nie zostawi i przez to wszystko własnie dzieci cierpia na tym a dziecinstwa nikt mi nie rwoci wiecznie sie za niego wstydziłam nikogo nie mogłam przyprowadzic moj tata pracuje w delegacji i jest 2 tyg w domu 2 w parcy i sie od nas odzwwyczail wiem ze nas kocha ale nie umie tego wogole okazac teraz jest dobrze u mamy góra cała do zrobienia jest bo jak sie budowalismy to dół tylko wykonczylismy ale zadna w domu nie została bo nie umiałabym sie dogadac z tatą ;/
dobrze ze z nim nie zostaniesz bo tylko malutka by na tym ucierpiała a tak nie bedzie tego pamietac ;)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

19 paź 2011, 14:30

Gwona, jesli moge Ci cos daradzic to przy okazji alimentow odbierz mu prawa rodzicielskie, wtedy nie bedzie mial nic do gadania w sprawach corki i nie bedzie Wam mieszal w zyciu, a alimenty i tak bedzie musial placic

[ Dodano: 19-10-2011, 14:33 ]
patrycjaaa, dobrze, ze juz nie mieszkasz z rodzicami :ico_sorki: :ico_sorki:
moj ojciec tez pije i czasem sie ciesze, ze jestem 1000km od domu...
tez czesto mnie to zastanawia dlaczego mama nie wezmie rozwodu, nie rozumiem jej...

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

19 paź 2011, 15:02

Witam dziewczyny :)


Gwona, przykro mi że tak to sie skonczylo ale to nie jest facet dla Ciebie.Bić kobiete? o nie tego nienawidze :ico_zly: jak tak mozna wogole! Dla Ciebie i dla Nadii bedzie lepiej bez niego a Ty sobie ulozysz zycie. Trzymam kciuki za alimenty :ico_pocieszyciel:

Blanka26 oby katarek szybko przeszedł Olci :ico_sorki:

Aniaaa nie martw sie :) dobrze ze nic sie powaznego nie stalo,mi tez mala ostatnio by spadla dobrze ze ja zlapalam ...

magda1614 dobrze że z Filipkiem jest juz ok :ico_brawa_01: koszt spory... ja tyle zaplacilam za 5 minut u neurologa :ico_zly:

patrycjaaa, powiem Ci ze u mnie tez bylo podobnie jak u Ciebie ,moj tata tez pil i dziwilo mnie czemu moja mama jest z nim tyle awantur itd... a teraz spokoj jest dobrym tata i dziadkiem ;)

Jesli o czyms zapomnialam to przepraszam :ico_wstydzioch:



Mala grzeczna nocka przespana zabkow brak :) Tylko ja sie czuje dziwnie mam katar spalam dzis w dzien troche...

Wolgole to sie boje ze nie bede miala okresu :ico_noniewiem: zawsze myslalam ze prezerwatywy sa dobre a teraz to juz mam inne zdanie bo pękła :ico_zly:

Wiecie jakiego mam stracha nie mam sie komu wygadać :ico_noniewiem:

Mój D. to sie nie przejmuje tym za bardzo a ja sie boje jak cholera. chce miec dziecko ale nie teraz... Córcia byla planowana a teraz by byla wpadka no masakra....
Spać przez to nie moge. :ico_olaboga:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

19 paź 2011, 16:13

aneta11, mi sie ostatnio okres 7 dni spoznial, wiec tez mialam stresa, chociaz podswiadomie wiedzialam, ze raczej nie mozliwe zebym byla w ciazy...
moze nic sie nie przedostalo do ciebie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

19 paź 2011, 17:29

NowaSejana, no mam nadzieję ze nie... :ico_noniewiem:

Cisza tutaj straszna :-D

Mam dzis kiepski dzień.Chodze taka zamulona i wkurzona oby to przez zblizajacy sie okres :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

19 paź 2011, 17:32

mi sie ostatnio okres 7 dni spoznial,
ja to juz nawet test ciazowy robilam jakis czas temu...bo ja biore Cerazette pigulki i wogole nie mam okresu i ciezko mi si ebylo najpierw polapac...

[ Dodano: 19-10-2011, 17:32 ]
aneta11nie martw sie bedzie dobrze :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości