tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

20 paź 2011, 19:01

Szymek wazy 8.99kg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i ma 70 cm :-D moj paczus :ico_noniewiem:

Troche mnie ta health visitor zdziwila...powiedziala ze on juz powinnien tylko 3 razy na dobe cyca i 3 normalne posilki wcinac(oczywiscie przemielone) :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Serio ????

a Wasze dzieciazcki jak i co jedza???

Fintifluszkaa Gabcioch to niezly urwisek :ico_noniewiem:
Szymek kocha gazetki i papierki ale tylko takie duze kartki A4 ...mniejszymi sobie glowy nie zawraca...troche najpierw recznie je "preparuje" a potem hop do buzi :ico_haha_01:
Pilot od tv i moja komorka tez niezla wchodza do buzi...
ale ulubiony jest chyba laptop ...zeby sobie postukac w klawiature...to az sie wyrywa :ico_oczko:


Gwona :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: o matko !!! co to za typ???!!! jak najszybciej sie zbieraj do tego sadu...zebys sobie mogla zycie ulozyc...a pieniazki napewno sie znajda....

a z tym jego wyjazdem za granice ...to noie wiem czy mu to cos daje....
Ja mam tu kumpla w UK ma synka w PL i mimo to placi alimenty regularnie i jeszcze jak jest jakas sprawa w sadzie np o podwyzszenie alimentow to musi sie osobiscie stawic!!!

wiec nie wiem czy ten Twoj to tam na czarno bedzie pracowal???i co nie zamierza do PL wracac???bo tak to go jakos napewno nonono jak sie tylko w kraju pokaze...

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

20 paź 2011, 19:15

tabogucka, ja mojej kupiłam taki dla dzieci komputer gra muzyczka i jest klawiatura :-D he he .Ona jeszcze nic nie rozumie ale jej sie to przyda jak bedzie wiecej rozumiala :-D

Szymek duzy chlopczyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moja to nie wiem ile teraz wazy w listopadzie mam szczepienie wiec sie dowiem :-)

Moja je kaszke, zupke zmilona z warzywami i mieskiem i serek i mleko oczywiscie :-D czasem zamiast serka je kaszke na noc :-)


WIADOMOSC Z OSTATNIEJ CHWILI DOSTALAM OKRES! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D :-D :-D :ico_brawa:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

20 paź 2011, 19:27

witam was
mały mi dziś ulał :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale zobaczymy,dzis na nowych lekach i jak na razie jest ok nie boli go brzuszek
ale to mleko mu nie bardzo smakuje musiałam mu dzis dosłodzic :ico_sorki:

aneta11, i jak tam @przyszła bo nie doczytałam :ico_sorki:
Po tym jak uderzył mnie dwa razy zapowiedziałam,że zgłoszę wszystko na policje a on na to : "mam to w ch..u"
o matko co za facet ,podjełaś dobra decyzje,pamietam jak się zastanawiałas w ciąży czy z nim być i dałaś juz sobie i jemu szanse a teraz ppo takim czyms straszne,ale trzymaj sie kochana bedzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:
zy wasze dzieci tez walcza jak lwy o kawalek chusteczki, recznika papierowego, gazety
no u nas tyez tak :-D :-D :-D
u nas też brzydko, pochmurno.
a u nas dzis sloneczko ale zimno bardzobrrrrr
jeśli pójdę do sądu to będę miała prz.....ane <dosłownie>.
o masakra dopiero doczytałam ,zrób co ci kolezanka poradziła co za człowiek :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
jadę po południu do chirurga na wycięcie wrastającego paznokcia
chyba przezyłas co ??? mój synek tez miał to :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 20-10-2011, 19:28 ]
aneta11, super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 20-10-2011, 19:29 ]
Szymek wazy 8.99kg
oj waga super mój chyba na roczek bedzie mial tyl :ico_sorki: e :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

20 paź 2011, 19:45

Polcia jest rewelacyjna brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i za wage Szymusia bo wazy tylko troszke wiecej od mojej bo moja ma 8,5 i tez 70cm ale jest przeciez mlodsza ;/
dzis jej dałam butle na noc bo kaszki mi nie chce jesc mam z brzoskwiniami i jej chyba nie smakuje osttanio mialam z morelami taka na noc to jadła a bebillon teraz kupilam po 6 miesiacu i dzis dalam na noc to wypila 120ml i od razu zasnela mam nadzieje ze nie bedzie w nocy tak czesto dzis wstawac
Gwona wiem ze moze na niego to nie działac ze jak mowiłas ze pujdziesz na policje to ma to gdzies ale on nie moze Cie straszyc boiisz sie go?? myslisz ze moglby Ci cos zrobic jak pujdziesz do tego sądu czy na policje? a co twoi rodziice na to albo tesciowie własciwie?
ja za troche ide sie kapac i sapc chyba pujde

[ Dodano: 20-10-2011, 19:53 ]
fajnie sie patrzy jak tak rodzenstwo sie bawi a Gabcio to tez mały asiorek ;) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale słodkie te filmiki

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

20 paź 2011, 20:35

patrycjaaa Powiem szczerze,że trochę się go boje. Kiedyś już myślałam nad tymi alimentami itd. ale odstawiłam to na bok. Jestem zła sama na siebie. Bo być może wszystko miałabym już za sobą. Oczywiście z tatą rozmawiałam bo mój tato na prawdę jest w porządku. Opowiedziałam mu o wszystkim i powiedział,że jeśli tylko rękę podniesie to pojedzie i go "połamie". P. pochodzi z rozbitej rodziny. Wychowywała go tylko mama. Bo ociec lubił wypić i lać kogo miał tylko pod ręką. Jego mama też się bała i złożyła pozew o rozwód dopiero po 10 latach gehenny. Więc nie bardzo miał brać z kogo przykładu jak sam był bity a ojciec to "czubek". :ico_olaboga: Oczywiście jego mama jest jak najbardziej w porządku. Zawsze stara się pomóc ale też za dużo nie chce się wtrącać. Bo z P. rozmowy wchodzą jednym uchem a wychodzą drugim. Więc ogólnie marny z tego skutek. Szkoda...kiedyś jego siostra powiedziała "Mamo ty go nie zmieniłaś,psycholog nic nie pomógł,babci też już ręce opadły. Dziewczyna i dziecko go nie zmieniło. Więc czego ty oczekujesz,cudu..?." Wszyscy dookoła mają marne zdanie na jego temat,szkoda,że ja nie wiedziałam o tym wcześniej :ico_zly: Bo wszyscy po cichu liczyli,że się zmieni. Pomijając to,że 2 dni temu zadzwonił do mnie nasz wspólny znajomy i powiedział,że P. pociął mu auto siekierą. Że to niby moja wina itd. :ico_zly: On jest chory normalnie,ale nawet psychiatra nic tu chyba nie zdziała. Więc odpowiadając na pytanie: Tak, teraz już się go boję! :ico_olaboga:

Ale się rozpisałam. Przepraszam,że tak o sobie.

[ Dodano: 20-10-2011, 20:37 ]
aneta11 Szkoda..nie będzie drugiej dzidzi :-D <żarcik> hehe...No to nic tylko się cieszyć teraz :ico_brawa_01:

[ Dodano: 20-10-2011, 20:38 ]
tabogucka Nie zła waga Szymka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 20-10-2011, 20:41 ]
Aha jeszcze mam pytanko. Bo zrobiłam zupki do słoiczków z gołąbka. Czy po rozmrożeniu takiej zupki mogę ją podawać małej? Czy wszystko musi być raczej "na już" robione?

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

20 paź 2011, 21:30

Gwona, po pierwsze ja bym opierniczyła koleżankę, że wtrąca się w nie swoje sprawy i opowiada mu co zamierzasz robić. :ico_puknij: dodatkowo podburza atmosferę
z tego co piszesz to psychol nie z tej ziemi :ico_olaboga:
Brałas pod uwagę fakt pójścia z nim na ugodę????Bo wiesz skoro to taki psychol że potrafi z siekierą chodzić, to może lepiej machnąć ręką na jego pieniądze i po prostu o nim zapomnieć????
Pomijając to,że 2 dni temu zadzwonił do mnie nasz wspólny znajomy i powiedział,że P. pociął mu auto siekierą. Że to niby moja wina itd.
kurcze, nie ma u Was policji???przecież taki czub powinien w zakładzie zamkniętym siedzieć!
Gwona uważaj na siebie bardzo Cię proszę!
Aha jeszcze mam pytanko. Bo zrobiłam zupki do słoiczków z gołąbka. Czy po rozmrożeniu takiej zupki mogę ją podawać małej? Czy wszystko musi być raczej "na już" robione?
tak ale rozmrażaj w dniu podania i nie zamrażaj z powrotem

aneta11 a już Ci miałam test proponować :-D ulga co???? :-D


tabogucka Mat pije mleko 3- 4 razy na dobę, do tego obiad warzywno - mięsny , kaszka no i owoce, ale coś ostatnio mu nie idą. Pluje nimi, soczków też nie chce :ico_noniewiem: w tym wieku tak dziecko powinno jeść. Ale Twoje jest piersiowe i biorąc pod uwagę fakt, że lekarze zalecają pierwsze 6 miesięcy tylko swoim mlekiem karmić, to Wy powinniście być na etapie wprowadzania nowości po troszku. W ogóle to mam wrażenie, że każdy mówi co innego. Najpierw każą karmić piersią pierwsze pół roku a w wieku 6,5 miesiąca mówią, że dziecko powinno jeść 3 inne posiłki niż mleko :ico_puknij: absurd.
Szymek wazy 8.99kg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i ma 70 cm :-D moj paczus :ico_noniewiem:
no pączuś :ico_brawa_01:


Fintifluszka, super filmy :ico_brawa_01:

Mat też kocha wszytsko co szeleśći. gazetę rozerwie na strzępy

magda1614, może Filipek musi się przyzwyczaić do nowego mleczka. A jak nie to dosładzaj glukozą. NAjważniejsze by się przyjęło.

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

20 paź 2011, 21:38

Gwona nie bój sie jakos sie ułozy ale czub z niego naprawde szkoda ze wczesniej nie zauwazylas tego ale jak sie kocha to ma sie te cholerne klapki na oczach niestety mój tata tez sie wychowal w domu gdzie dziadek pił i awanturowal sie i zawsze mówil mamie ze on taki nie bedzie jak ojciec a robil to samo wiec moze to dlatego ze ojciec P taki był on tez teraz pije ehh co alkohol moze zrobic z człowiekiem tego świnstwa nie powinno byc na swiecie załoze sie ze w co ktoryms domu jest problem z alkoholem ale o tym sie nie mowi ;/
faaceci z reguły są slabsi psychicznie niz my i czesto siegaja po alkohol w razie problemów a szkoda dobrze ze moj K nie pije tzn sie czasem lubi ale nie upija sie no i najwazniejsze nie jest agresywny po alkoholu
mialam isc wczesniej spac ale jeszcze posiedzialam na necie ide teraz Dobranoc ;)

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

20 paź 2011, 22:07

Blanka26 No to super bo trochę zaoszczędzę na kupowanych zupkach. Chcę o nim zapomnieć jak najszybciej. A o pieniądze będę się starać przez sąd. W końcu małej się to należy. A ja jak na razie jestem nie pracująca więc nie bardzo mam skąd wziąć na życie :ico_olaboga: :ico_olaboga: No a jak wiemy życie w dzisiejszych czasach nie mało kosztuje.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

20 paź 2011, 22:18

No a jak wiemy życie w dzisiejszych czasach nie mało kosztuje.
_________________
oj tak oj tak :ico_sorki:

ja bym sie starala o te alimenty ...bo rzeczywiscie to jest tez jego dziecko i malej sie nalezy zycie na odpowiednim poziomie :ico_sorki: ale fakt pozbaw go praw rodzicielskich!!! niech placi i sie nie wtraca bo i tak nic wartosciowego nie ma do powiedzenia!!!

a to ze komus samochod siekiera pociapal...poczekaj znajdzie sie taki ktory sobie nie da pluc w gebe...kto mieczem wojuje ten od miecza ginie!!! i zycze mu zeby go ktos mocno stlukl ...moze mu w koncu rozumu do glowy nabije!!! :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

20 paź 2011, 22:21

no i nonono z nowym mleczkiem dzis w sumie 3 razy ulał a juz było fajnie tak

musze jutro do niej zadzwonic bo juz nie wiem nawet doslodzone nie bardzo mu wchodzi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości