szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

20 paź 2011, 18:45

ja swoja Oliwke karmię 20-30 minut i pije cały czas.
No to moja jest szybka bo ona max 10 min.Najczęściej 5 min to trwa ale za to pije bardzo szybko i dużo , może dlatego tak często się budzi ? Może mój pokarm nie jest sycący .
Zrobiliśmy listę osób na chrzciny i wyliczyliśmy że około 30 osób będzie.
ja zrobiłam ciecia i u nas będzie 16 osób.
No mój P ma rodzeństwa w sumie 4 i każde ma kilka dzieci więc się uzbierało.Nie prosimy jakoś daleko .

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

20 paź 2011, 18:46

szkieletorek napisał/a:
Zrobiliśmy listę osób na chrzciny i wyliczyliśmy że około 30 osób będzie.
ja zrobiłam ciecia i u nas będzie 16 osób.
u nas około 17 :ico_sorki: muszę zmobilizować A i pojechać do księdza :ico_sorki:

właśnie Iza zasnęła a chciałam Ją kąpać :ico_noniewiem:
ja swoja Oliwke karmię 20-30 minut i pije cały czas
i jak długo śpi? moja zdrzemnie się 20 minut i znów sie dopomina

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

20 paź 2011, 18:48

A co z Julą??
No właśnie to samo miałam pytać .Czy ktoś wie co u niej ? Napiszcie do niej sms-a.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 paź 2011, 19:33

Hej!

My po usg, jest ok :-)
Pytałam doktorka jak to z tymi skierowaniami jest, czy wypisują czy jak, a on mówi,że nfz nie refunduje tych badać :ico_szoking: chociaż teoretycznie są obowiązkowe.
To w takim razie, czy któraś z Was ma to usg zrobione za darmo?

szkieletorek, no właśnie widziałam, że dziś Kuchenne z Tarnowa, chyba sobie obejrzę, chociaż śpiąca jestem.
A tej restauracji to nie znam.
Najczęściej 5 min to trwa ale za to pije bardzo szybko i dużo
powiem Ci jak ja robię, bo Maciek też taki szybki, tak się naje i przysypia to ja go do góry, beknie albo nie i jak się rozbudzi to znowu ciach do cyca i czasem jeszcze doje.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

20 paź 2011, 19:58

[quote="Kinga_łódź"
Elibell głowa do góry :ico_sorki: a może jakieś witaminki sobie kup :ico_sorki:[/quote]

dzieki:) juz ok ze mną, a witaminki biore dla matki karmiacej:)

no właśnie a co z Julą, kto ma namiary do niej? i sandrusia tez dawno nie zagladala


Pati grunt, ze chwile znalazlas by zajrzec, a maz w omu z toba czy nie, no i jak Erys reaguje na brata?
No ja nie odbieram tego że szybko poszło.
oj wierz ze szybko i sie ciesz:)
Elibell niedługo będzie u ciebie ta położna to może coś ci poradzi i powie co robić.
dokładnie tak zrobie i zobaczy jak to wyglada, myslałam że ziś ja spotkam no ale nie spotkałam (na zajeciach jak byłam)

byłysmy u kolezanki, to eliza z kolegami swoimi pobawila sie a ze 2 tyg jak nie wiecej sie nie widzieli:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

20 paź 2011, 20:59

Pytałam doktorka jak to z tymi skierowaniami jest, czy wypisują czy jak, a on mówi,że nfz nie refunduje tych badać :ico_szoking: chociaż teoretycznie są obowiązkowe.
To w takim razie, czy któraś z Was ma to usg zrobione za darmo?
P dziś dostał skierowanie do poradni ortopedycznej tak pisze na kartce ale jak nas rejestrował na konkretny termin to babka mówiła bym przyszła z małą kilkanaście minut wcześniej .Więc skoro kazała mi przyjść z małą to może coś z tego będzie.Nie wiem .
Jak będę po to ci napiszę.
szkieletorek, no właśnie widziałam, że dziś Kuchenne z Tarnowa, chyba sobie obejrzę, chociaż śpiąca jestem.
A tej restauracji to nie znam.
Ja też właśnie śpiąca ale może wytrzymam . Tak samo nie kojarzę tej knajpki czy co to jest ale podobno znajduje się ona na ul.Mościckiej.
powiem Ci jak ja robię, bo Maciek też taki szybki, tak się naje i przysypia to ja go do góry, beknie albo nie i jak się rozbudzi to znowu ciach do cyca i czasem jeszcze doje.
Mojej bardzo rzadko się odbija właśnie , chociaż podnoszę ją.
A moja to jak poje to sama wypluwa i już więcej raczej nie chce.

Mała wykapana już, ja też i teraz się lenimy i gadamy do siebie
Malutka aktywna jest więc może potem zaśnie na dłużej.

[ Dodano: 21-10-2011, 08:32 ]
Ale tutaj cisza ......
Ja dziś wstałam wcześniej bo mała budziła się na cyca co 2 -2,5 godz więc ja czuje się jak nowa narodzona w porównaniu do tego kiedy budziła się co godz.
Teraz śpi jeszcze bo ona do 10 sypia a potem jest długo aktywna.
Wcinam sobie makaron z dżemem truskawkowym i zaraz biorę się szybko za smażenie naleśników bo mama zrobiła kapustę zasmażaną i będą krokiety.Szkoda tylko że ja będę patrzeć jak oni jedzą, a krokiety uwielbiam.

P już pojechał dalej załatwiać te sprawy papierkowe.Już ma dość tego łażenia.Wczoraj by wszystko załatwił ale okazało się że w czwartki się tym nie zajmują. Idzie do głowy coś dostać.
A ja dziś jeśli znajoma będzie w domu to planuje wybrać się na pogaduchy bo te siedzenie w domu mnie denerwuje.Mała zostanie z tatą.Odciągnę mu mleczko i jak będzie głodna to nakarmi .


Kobietki czy któraś z was mrozi swój pokarm ?
Ja mam już kilka pojemniczków zamrożonych bo no niedługo mamy imprezę z pracy P i mała zostanie z dziadkami a nie chcę jej dawać sztucznego. Dziś P ma mi kupić woreczki takie małe i zamrożę jeszcze troszkę.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

21 paź 2011, 09:17

Hej laseczki :ico_kawa:

Ogarniam dzieciaki, siebie i do przedszkola zmykamy :ico_oczko:

Wpadnę później.
Swoją drogą nocka kiepska bo Leoś od 2 do 6 wojował tzn niby przysypiał ale się szybko wybudzał i ze
100 razy do niego wstawałam. :ico_noniewiem:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

21 paź 2011, 09:54

Witam z inką :ico_kawa: :ico_kawa:
U nas nocka w miarę niezła lepsza niż wczoraj napewno. Bo wczoraj to co godzinkę pobudka była przez ten nos zatkany. Dziś już normalnie, ale z nosa dalej muszę ściągać.
Ile u Was trzymał się ten katarek??

szkieletorek ja jeszcze nie mroziłam tak na zapas bo nie mam potrzeby na razie :-D

Ale wczoraj w końcu wychodne dostałam :ico_oczko: :ico_oczko: Zostawiłam mojego P z małą i odciągnietym mlekiem i pojechałam z koleżanką na galerię:D Dwie godzinki odpoczynku:) Cudo:D:D Ale i tak się zastanawiałam cały czas czy sobie radzą i czy wszystko w porządku jest :ico_wstydzioch:

Dziewczyny po ile ml wasze Pociechy jedzą mleka jak im odciągacie??

[ Dodano: 21-10-2011, 10:11 ]
Napisałam do Juli
Odp:
Hej. No ja jeszcze w szpitalu czekam aż synek zechce wyjsc. Rozwarcie mam caly czas na2cm i szyjke dość skróconą. Dziś w nocy odszedł mi czop z krwią/ Dali mi czas do niedzieli. Jak nie to w poniedziałek będzie wywołanie. Jestem już zmęczona tym czekaniem. Pozdrów dziewczyny. Pa

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

21 paź 2011, 10:29

hej hej, u mnie tez nie najgorsza nocka, ale synuś wymuszacz się robi, nie chce w łóżeczku nagle spać. wczoraj zostawoiłam i płakał z pół godziny i zasnął

marcz89, to zazdroszczę wychodnego, ja nie wiem co to czas bez dzieci od dawien dawna.

a to wy już odciągacie mleczko i butlą podajecie??? Ile czasu moze stac w lodówce i jak podgrzewacie???? ja myślałam o tym jak na zajecia chodze, by odciągać i mąż z młodym by zostawał, ale boje się, że będzie za nerwowy na karmienie go

biedna Jula a gdzie ona rodzi, że tyle czekać każą?? ziwne, czyzby nie PL? oby szybciej u niej poszło.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

21 paź 2011, 10:35

a to wy już odciągacie mleczko i butlą podajecie??? Ile czasu moze stac w lodówce i jak podgrzewacie????
No ja wczoraj pierwszy raz odciągnęłam i dostała w butli. W lodówce czytałam że może chyba nawet 24 godz stać. A kazałam P pod ciepłą wodę butelkę wsadzić. Tak czytałam w jakiejś gazecie że się robi:) Podobno najpierw nie chciała ssać z butli ale jak jej nacisnął smoczek i poczuła mleko to wydoiła w pięć sekund butlę;] Ale właśnie za mało jej chyba zostawiłam bo 70ml i P mówi że jak się skończyło mleko to chwilę był płacz. Więc może za mało miała, ale za to jak wróciłam to się jeszcze przez pół godz nie dopominała o cyca więc nie wiem :ico_noniewiem: Dlatego pytam ile wasze jedzą...

[ Dodano: 21-10-2011, 10:35 ]
Mi to mój P sam załatwił wychodne:) Stwierdził że należy mi się odpoczynek i że mam iść:) To się nie kłóciłam;]

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości