Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 paź 2011, 18:12

chciało ci się teraz okna myć? :ico_haha_01:
Mogę to zrobić tylko po południu gdy nie świeci w nie słońce i jak D wróci z pracy. Mi to idzie bardzo szybko, ja lubię myc okna więc zawsze mi się chce :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 paź 2011, 18:16

ja lubię myc okna więc zawsze mi się chce :ico_oczko:
ja też
ale wolę myć jak słonko jest :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

21 paź 2011, 18:28

bo jak daję z miseczki to po kilku łyżeczkach zaczyna się plucie :ico_noniewiem: wszystko inne zjada z miseczki ale zupki tak nie chce :ico_noniewiem:
niedlugo moze sie przekona :ico_sorki:
Rozumiem, że smakowało :-D :ico_brawa_01: To może Tosia szybciej przestanie ciągnąć cycucha niż Marcel :ico_oczko:
smakowalo :ico_brawa_01: w ogole Tosia lubi widok sloiczka
moze, chcialabym chyba :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 paź 2011, 18:30

ale wolę myć jak słonko jest :ico_oczko:
Ja je umyłam jak widno było tylko nie świeciło mi prosto w szyby bo wtedy smug nie widzę i nie mogę dobrze wytrzeć.

[ Dodano: 21-10-2011, 18:36 ]
Z kluczykami się nie rozstaję i grzecznie czekam na jedzonko :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 14 mar 2012, 13:13 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 paź 2011, 18:41

niedlugo moze sie przekona :ico_sorki:
pewnie tak,ale na razie tak pozostaje dawać jej zupkę
smakowalo :ico_brawa_01: w ogole Tosia lubi widok sloiczka
to super :ico_brawa_01:
Z kluczykami się nie rozstaję i grzecznie czekam na jedzonko :ico_oczko:
świetna foteczka :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 paź 2011, 19:44

Dzięki Aniu.
Młody odpłynął w oka mgnieniu, D pojechał na siatkówkę, a ja biorę się z a :ico_prasowanko: :ico_zly: póki mam spokój.

[ Dodano: 21-10-2011, 20:01 ]
Wiadomość od Patrycji
Kasa odzyskana! :ico_brawa_01: Ma teraz przemeblowanie i internet będzie miała dopiero za tydzień. Pozdrawia i przesyła buziaki.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

21 paź 2011, 21:54

Hejo :-D
U nas dzien jak co dzień wiec nie bede sie rozpisywac :-)

Murchinson, śłiczna foteczka, a tez taki łysolek sie z niego zrobił, ale uroczy :-)
Ja tez okna myłam bo jutro moja tesciowa urodziny odprawia, niedługo jest swieto zmarłych no i Filip ma 5 listopada urodziny, wiec trzeba było sie za nie zabrac, oj a było co myc :-)

ANiu jakos nie wpadłam na mysl, zeby zupke dawc przez butelke, ale kazdy robi jak mu odpowiada :-)
U nas tez jest plucie czasami ale uwazam to za norme,, a najlepiej ze Dawid czesto robi kupke podczas jedzenia :-D
Wiadomość od Patrycji
Kasa odzyskana! :ico_brawa_01: Ma teraz przemeblowanie i internet będzie miała dopiero za tydzień. Pozdrawia i przesyła buziaki.
_______________
super ciesze sie ze jej sie udało :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

21 paź 2011, 22:16

Murchinson super fotki, jaki fajny łysolek z Mateuszka :ico_brawa_01: macie fotelik do karmienia, dobrze widzę?

Wiola to będziecie sobie imprezować :-D

Ania dobrze, że Milenka z butelki ładnie zupkę je, mój młody wciąga wszystko jak leci, niczym nie pluje, jedynie banan średnio mu smakował.

Emilia super, że Tosia chętnie je inne jedzonko :ico_brawa_01:

Krzysiu nerwowy dzisiaj, widać że męczą go te dziąsła :ico_sorki:

uciekam, bo mąż woła :ico_oczko: dobranoc :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

21 paź 2011, 22:44

Hejo dziewczyneczki
Ale mi sie nic nie chce, zmęczona jestem, mam nadzieję, że dziś się znowu wyśpię :-)
Wiadomość od Patrycji
Kasa odzyskana!
Super!! Bardzo dobra wiadomość :ico_brawa_01:

Markotka, nigdy w tym sklepie nie byłam! A jakie ciuszki tam mają? Pokaż kurteczkę :ico_sorki: Moim ulubionym sklepem jest River Island- też tylko kilka jest w Polsce, ale dość drogi jest!

Murchinson, słodkie zdjęcie :-) Fajny ma Mateuszek fryz no i zmężniał troszkę :ico_oczko:

Emilia, nie masz czasem ochoty na piwko albo winko? Tyle czasu karmiłaś, że już pewnie nie pamiętasz jak smakują? Jak Tosia lubi inne jedzonko będziesz mogła zaprzestać wcześniej.

Idę spać, jutro mam wolne, może troszkę więcej popiszę!

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 paź 2011, 10:04

Hej,
młody śpi, pranie się kończy, posprzątane. Może do Łodzi podjedziemy na zakupy dla młodego.
Murchinson super fotki, jaki fajny łysolek z Mateuszka :ico_brawa_01: macie fotelik do karmienia, dobrze widzę?
Łysolek to był, najbardziej na tym zdjęciu co wcześniej miałam w podpisie. Teraz to na czubku ma bardzo dużo włosków z tym, że jasny blond więc na zdjęciu nie widać. Tu trochę lepiej widać ilość i długość (zdjęcie z wczoraj)

Tak, mamy fotelik i Mateusz bardzo lubi w nim siedzieć bo jest wysoko i widzi co jest na stole.
no i zmężniał troszkę :ico_oczko:
:ico_haha_01:
wiec trzeba było sie za nie zabrac, oj a było co myc :-)
Ty w domu to masz zapewne więcej okien, ja ma 4+balkonowe i w 2 godz. wyrabiam się ze wszystkimi. Następnym razem dzwoń po mnie to Ci pomogę :ico_oczko:

[ Dodano: 22-10-2011, 10:05 ]
Koroneczka dobrze, że masz dziś wolne to odpoczniesz sobie. A w niedzielę też pracujecie czy galeria zamknięta?
Ostatnio zmieniony 14 mar 2012, 13:13 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość