JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

20 paź 2011, 13:14

Nie odpuszczaj sobie kolacji tylko jedz ją o 18tej jak ja ;-) Kolacja jest ważna.

Ile teraz ważysz i ile byś chciała?

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

20 paź 2011, 18:40

[quote="JoannaS"][/quote]Ile teraz ważysz i ile byś chciała?
teraz to ważę jakies 63 kg a chciałbym chociaż 56, marzeniem pewnie nie do spełnienia jest waga sprzed ciązy czyli 54 ( marzenia ściętej głowy) :ico_oczko:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

20 paź 2011, 18:43

zirafka, jeny wazysz 63 kg moje niedoczekanie kiedy zobacze taka liczbe na wadze :ico_haha_01: Ty chudzielcu .
Ile masz wzrostu ?

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

20 paź 2011, 19:35

Hejka
Zdrówka chorowitkom
U nas jelitówka też była,ale już sobie poszła :-D
Beatka Dzieciaki śliczne,a Piotruś wygląda conajmniej jak 6-cio latek
U nas wszystko ok, tylko jak zwykle czasu brak...
Ania bardzo chętnie chodzi do przedszkola, z czego strasznie się cieszę :ico_sorki:
:ico_sorki: :ico_sorki:
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie pa

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

20 paź 2011, 20:52

hejka


ale Was dopadły wirusy,koszmar :ico_olaboga: Współczuję dolegliwości małym i dużym :ico_sorki: :ico_chory:

i temat dietkowania na tapecie.U mnie straszne wahania.Zawsze ważyłam koło 55 kg,po ciąży z Piotrkiem waga długo stała mi na 65 kg.W końcu się wkurzyłam,wykupiłam dietę u dietetyczki+ przez prawie rok chodziłam 2 razy w tyg na aerobik.Zadziałało i schudłam do 53 kg.Figurkę miałam cudną.Ale potem jakoś przeszła mi ochota na aerobik,coraz więcej jadłam i niestety na dzień dzisiejszy ważę w granicach 58 kg.Przy wzroście 164 cm niestety widać te kilka kg "nadwagi" bo wszystko poszło mi w brzuszek.I wylewa się oponka ze spodni :ico_noniewiem:
obok przedszkola pracuje mój tato i jak Kuba wychodzi z przedszkola to on przyjeżdza po niego melexem wiec radości jest co nie miara... on jest wtedy bardzo dumny, ze jedzie tym melexem i ze go widza inne dzieci.
nie dziwię sie,dla dziecka to niemała atrakcja :ico_brawa_01: :ico_oczko:
Ania bardzo chętnie chodzi do przedszkola, z czego strasznie się cieszę
super :ico_brawa_01:
U mnie Piotrek też na szczęście przedszkole już traktuje jako naturalny punkt codziennego programu zajęć :-)

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

20 paź 2011, 21:16

BeataW, 58kg i ty masz nadwage ? no wiesz jak mozesz to pisac. Mam focha Obrazek

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

22 paź 2011, 09:13

Ile masz wzrostu ?
165 cm no i jak pisze BeataW te kilka kg niestety widac tu i ówdzie
awsze ważyłam koło 55 kg
no to podobnie do mnie i teraz wylewa mi się ze spodni i bardzo zle sie z tym czuję i muszę cos z tym zrobic
Przy wzroście 164 cm niestety widać te kilka kg "nadwagi" bo wszystko poszło mi w brzuszek.I wylewa się oponka ze spodni
no to jakbym czytała o sobie z tym, ze do Twoich 58 kg to mi jeszcze brakuje i chyba tym bym się juz zadowoliła.
A wogóle to cześć. U nas zimno , rano był przymrozek brr i mgła i ciemno, ale na szczęście nie trzeba było rano wstawać , czym zmartwiony był Kubuś i pytał dlaczego nie idzie dzisiaj do przedszkola hm co za gość :-D

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

22 paź 2011, 09:45

witam

Joanna pisałam o "nadwadze" w cudzysłowiu :ico_oczko: .Bo wiadomo,że pod wzgledem medycznym jest ok,ale po prostu mam oponkę,którą widać do tego stopnia,że nie mogę ubrać do spodni dopasowanej bluzeczki bo bardzo nieładnie wygląda taki wałeczek.Ja się z tym zle czuję :ico_noniewiem:
bardzo zle sie z tym czuję i muszę cos z tym zrobic
ja mam iść z koleżanką od listopada na zajęcia Latino solo raz w tyg,może jaki taki efekt będzie :ico_oczko:
ale na szczęście nie trzeba było rano wstawać , czym zmartwiony był Kubuś i pytał dlaczego nie idzie dzisiaj do przedszkola hm co za gość
no widzisz jaki przedszkolak :ico_haha_01: :ico_brawa_01:
Ja mam z Piotrkiem tak,że w tygodniu nie mogę go dobudzić do przedszkola.Przychodzi weekend- Piotrek przed 7 już wyspany i gotowy do zabawy
A normalnie obudzić go o 7 w tygodniu to nielada wyczyn
Zrozum tu dzieci :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

22 paź 2011, 11:18

Ja mam z Piotrkiem tak,że w tygodniu nie mogę go dobudzić do przedszkola.Przychodzi weekend- Piotrek przed 7 już wyspany i gotowy do zabawy
haha czyli jest tak wszędzie :ico_oczko: ... w sobotę gotowym i zwartym się jest przed 7 a na tygodniu ciężko obudzić na 8 :-D

[ Dodano: 22-10-2011, 11:19 ]
nie wiem, ale coś mi szwankuje to cytownie hm....
Ostatnio zmieniony 22 paź 2011, 11:53 przez zirafka, łącznie zmieniany 1 raz.

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

22 paź 2011, 11:53

nie wiem, ale coś mi szwankuje to cytownie hm....
właśnie zauważyłam,spróbuję edytować Twój post,zobaczymy,czy prawidłowo zacytuje

[ Dodano: 22-10-2011, 11:56 ]
zirafka, poprawiłam. A w jaki sposób cytujesz??
Bo wyszło na to,że najpierw jest jakby cytowanie,a potem tekst,nie wiem,jak to wytłumaczyć
coś takiego

[quote="BeataW'][/quote] teskt

A tekst powinien być środku,żeby prawidłowo zacytowało
Nie wiem,czy to jakiś problem techniczny u Ciebie??
wciskasz na dole "cytowanie selektywne" czy w jakiś inny sposób??

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości