Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

22 paź 2011, 12:34

NowaSejana No psycholog też nic nie pomógł. Wydaje mi się,że te narkotyki i wszystkie tabletki o których nie mam zielonego pojęcia (bo są z niemiec) tak mu psyche zryły!! Ale "chyba" trochę rozumu jeszcze mu zostało więc mógłby się zastanowić co robi,no ale skoro tak mu jest dobrze. To ma drogę wolną ja go zatrzymywać w żaden sposób nie mam zamiaru. Dość nerwów i czasu mi zniszczył na swoje obiecywanki i bajkopisanie. :ico_zly:

[ Dodano: 22-10-2011, 12:37 ]
magda1614 Za 7 miesięcy Filipka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super. Ale czas nam ucieka dziewczyny. Za nim się obejrzymy to nasze dzieciaczki będą miały rok :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

22 paź 2011, 12:39

za 7 miesiecy Filipka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i stawiam :ico_tort: za wczorajsze 6 Blaneczki wczoraj jakas zalatana bylam i juz nie pisalam mama byłai siostry mnie odwiedziły
Serniczko gratuluje superr taka mała roznica tak najlepiej gdyby nasz sytuacja finanswoa byla lepsza moze tez bym juz chciała miec drugie tak za razem chyba najlepiej pozniej ciezko sie zdecydowac a 2 sie lepiej chowa ;))
dzis rano K dal malej troszke bananka seskrobal ale sie rwala i krzyczała o jeszcze
wlasnie sie obudziiła
ale Szymus fajnie sobie skacze sliczny chłopiec
pozniej zajrze

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

22 paź 2011, 13:14

ale Szymus fajnie sobie skacze sliczny chłopiec
dzieki dzieki dumna jestem z mojego paczka... :064: :064: :064:

a dzie usnal znow w domu :ico_szoking: kurcze jest to nowosc ktora wybija mnie z rytmu ...bo ani teraz odkurzyc nie moge ani wyjsc na piekne sloneczko...hmmm...chyba sie musze szybciej rano zbierac zeby ta pierwsza drzemka zdarzala sie na spacerku :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

22 paź 2011, 14:07

patrycjaaa Za 6 miesięcy Blanki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

22 paź 2011, 16:17

patrycjaaa, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pol roczku Blaneczki

[ Dodano: 22-10-2011, 16:18 ]
tabogucka, a co to ten weetabix??
ja Marcelinie dalam dzisiaj makaronu z sosem, bo mielismy na obiad i jadla jak szalona :-D
ja juz jej zupek nie daje takich zmielonych, skoro makaron tez juz je :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

22 paź 2011, 17:45

NowaSejana No to super sobie radzi Marcelinka :ico_brawa_01: i,że się nie dławiła :ico_szoking: Nie wiem czy moja by sobie dała radę... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

22 paź 2011, 19:25

ja Marcelinie dalam dzisiaj makaronu z sosem, bo mielismy na obiad i jadla jak szalona :-D
a ten sos taki przyprawiony jak wy jecie czy bez przypraw? super ze Marcelince smakuje
a mój K dzis mnie zaskoczył bo codziennie razem kapiemy mala on szykuje wanienke ja ja kapie wycieram on ja smaruje kremikiem ja ja ubieram karmie i usypiam a dzis przygotowywalam jej na dole mleczko z kleikiem i jak przyszlam to mała juz była wykapana i ubierana wiec mowie sprubuj ty jej dac mleczko i pila od niego a bałam sie ze bedzie plakala bo zawsze ja jej dawałam wypila 90m i K mowi ze moze odemnie wypije wiecej i poszedl na dół robic kolacje ale nie byla glodna wiec ja polozylam do lozeczka dalam smoka i pieluche właczylam melodyjke i sie pokrecila troszke i zasnela nastepnym razem K tez musi ja sprobowac uspic ale by mi bylo fajnie jakby tak raz ja raz on ja kładli do spania ;D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

22 paź 2011, 21:34

patrycjaaa Za 6 miesięcy Blanki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
sorry gdzies mi to wczesniej umknelo :ico_sorki:

[ Dodano: 22-10-2011, 21:35 ]
Weetabixtakie platki pelnoziarniste sniadaniowe w ksztalcie ciasteczek z witaminami i zelazem le bez cukru i innych takich tam ...

baraqada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 03 maja 2011, 18:45

22 paź 2011, 21:46

Dziewczyny , mam prośbę.
Od jakiegoś czasu szyję przytulanki i zastanawiam się czy nie zacząć może na tym zarabiać. Potrzebuję jednak waszych opinii co sądzicie o moich stworkach. Wasze opinie jako mamusiek będą dla mnie niezwykle cenne. Noooo i oczywiście wszelkie sugestie też by były mile widziane.
Będę niezwykle wdzięczna za pomoc :ico_wstydzioch:
:Przytulaki są na moim blogu :
http://baraqada.blogspot.com

tabogucka - od Ciebie nie chcę :P ( Twoją opinie już znam ;) )

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

22 paź 2011, 22:28

baraqada Bardzo ładne przytulanki. Mnie się osobiście podobają :-) Że jeszcze masz czas przy dziecku szyć pluszaki...nono podziwiam. :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości