elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

22 paź 2011, 16:44

I jak na razie wymioty się nie powtórzyły.
to super wieści:)

buraczkowa zupke robie to nie powinno młodemu zaszkodzic a dawno barszczu nie mialam oj dawno

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

22 paź 2011, 17:33

Hej w końcu do Was dotarłam, ale Eliza chce żebym jej bajkę przeczytała więc lece do niej
i wpadnę później w wolnej chwili :ico_sorki:

Jula serdeczne gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
W końcu się doczekała :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

22 paź 2011, 18:47

hej dziewczyny

Jula gratuluję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wczoraj miałam zalatany dzień i nie było nas w domu, do tego Przemek chory to jak trzecie dziecko :ico_haha_01:

no i dopadł mnie pierwszy kryzys laktacyjny ale już opanowane :ico_sorki: cycki dają radę

Majce obciełam włoski i wygląda ślicznie :ico_oczko:

wpadne może później do was :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

22 paź 2011, 19:42

Hej mamuski :-)

ja wlasnie jem kolacje, Alanek najedzony i spi ladnie w wozeczku, oby troche pospal :-)
Moi chlopcy pojechali wiec odpoczne troche psychicznie, a przyda sie taka cisza.
u mnie było to samo i powiem ci z doświadczenia nie wolno krzyczeć, ja np. mówiłam weź nóżki w drógą stronę bo nas kopniesz a nie ładnie tak, my ciebie nie kopiemy i zaczęło skutkować
wiesz co ale ja do niego mowilam spokojnie, tlumaczylam, ale do niego nic nie dociera, ma takie napady, zdarza sie, ze jest grzeczny, ale to nie za czesto.
Wiesz boje sie, ze ktoregos rade zrobi krzywde Alankowi,moze nie swiadomie i mnie juz nerwy ponosza
Ja myślę że on nawet nie wie co znaczy to słowo
no raczej nie wie, ale wiesz ja w szoku bylam jak uslyszalam takie slowa.Lzy mialam w oczach, w glowie mi sie nie miesci, zeby cos takiego mogl powiedziec, to slowa zna, owszemnie zaprzeczam,ale zeby takie stwierdzenie slyszal, to na pewno nie u nas dlatego to mnie tak zszokowalo
Moja mała dziś budziła się co 3 godz w nocy a ja wyspana niesamowicie jestem.
no to super, czyli nocka udana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

22 paź 2011, 20:29

wiesz co ale ja do niego mowilam spokojnie, tlumaczylam, ale do niego nic nie dociera, ma takie napady, zdarza sie, ze jest grzeczny, ale to nie za czesto.
musimy do skutku, bo jak bedziemy krzyczeć czy nie daj boże karać to wtedy przyniesie odwtorny skutek, będą nasze starsze obwiniać za wszystko młodsze, początkowo mąż dawał jej karę, jak mnie kopła gdy karmiłam to kazał jej siedzieć na schodku i tam siedziała i wyła ale zobaczyłam, że to gorzej jeszcze, to miliony razy mówiłam o nogach w drugą strone i by si utulała do mnie i jakoś młodego karmiłam a ją po głowie głaskałam i tłumaczyłam wiele razy że jest starsza siostra, kochana, że ją kocham bo jest taka moja córcia śliczna jak Dorianek ślicznym synkiem, wiem, żże cieżko bo nerwy robią swoje, ale własnie teraz musimy ćwiczyć swoją cierpliwośc, bo uwierz mi czeka nas jeszcze wiele gorszych chwil z dziećmi:) kłótnie, afery, bicia, i nie raz poleje sie krew pewno, a krzykiem nigdy nic nie zyskamy;)Głowa do góry -mnie też poniosły nerwy już że w nonono mała dostała a potem wyłam, że jaka ze mnie matka, własna bezsilność na dziecko przerzucam nerwami

wcinam kolację, młody wykąpany i śpi a mała Toy Story ogląda kolejny raz (całe dnie ta bajka leci, już nic innego nie chce oglądać - to tez mnie dołuje, bo dla ułatwienia sobie zycia włączam bajkę i mam chwilę by dom ogarnąć, pranoie powiesić czy pochować po szafkach czy cokolwiek innego. Jej mam nadzieję, że się to unormuje i będę miała znów więcej czasu dla mojej córci.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

22 paź 2011, 21:07

Maly spi juz dwie godzinki, a ja powysylalam fotki rodzicom z porodu i chyba sie poloze bo spac mi sie juz chce.
musimy do skutku, bo jak bedziemy krzyczeć czy nie daj boże karać to wtedy przyniesie odwtorny skutek,
no chyba nie ma innego wyjscia,mi jesz ciezko i przykro, ze on teraz jest na drugim miejscu, nie odtracam go, bo zawsze jest przy mnie jak jestem z Alankiem,podaje mi pieluszke, husteczki itp mowie, ze go kocham tak samo mocno jak Alanka

Lece mamuski, dobrej nocki zycze

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

22 paź 2011, 21:17

Drogie Mamusie a oto Eryk:) Nasz ostatni jesienny bobas:))
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 22-10-2011, 21:18 ]
Pati Alanek boską ma tą czuprynkę :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

22 paź 2011, 21:24

I jak na razie wymioty się nie powtórzyły.
to super wieści:)
No a teraz znów wydaje mi się ze mała ma biegunkę.Choć sama nie wiem . Bo w pampersie jest troszku odrobinę normalnej kupki a tam głębiej jest pampek napełniony takim kolorem jak kupka tylko ze taka wodnista. Sama nie wiem .
Ja co prawda zjadłam owoce wczoraj i dziś i możliwe że to dlatego ?
Kurde i martwię się jeszcze czy powinnam z nią jechać do lekarza czy na razie czekać i obserwować.
Drogie Mamusie a oto Eryk:) Nasz ostatni jesienny bobas:))
Jaki słodziak . Śliczny

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

22 paź 2011, 22:01

no chyba nie ma innego wyjscia,mi jesz ciezko i przykro, ze on teraz jest na drugim miejscu, nie odtracam go, bo zawsze jest przy mnie jak jestem z Alankiem,podaje mi pieluszke, husteczki itp mowie, ze go kocham tak samo mocno jak Alanka
znam to uczucie, mi to nawet smutno jak eliza prosi bym coś z nia porobiła w chwili kiedy karmię małego, a potem zapominam albo ona zajeta swoimi zabawami, ale staram się choć raz dziennie wyjśc na dłuższy spacer z nią, mały wtedy śpi ładnie to jestem tylko dla niej na placu zabaw czy na spacerku od takim:) rysuję z nią dużo i kąpiele sa formą zabawy no i cały czas od maluśkiego wieczór po kąpieli z ksiażką na sen więc tak ze 2-3 ksiażeczki musze przeczytac, chyba ze zmęczona bardzo to jedną, no i zabawy w pkolku duzo dają bo wtedy też ma zajęcie i nie potrzebuje mnie a wesoło jest:) ale jeszcze miesiac i idzie do pkolka więc już bedzie lepiej, narazie na 3h dziennie w poniedziałki środy i piątki, w czwartki ja mam angielski to ona w sali obok się bawi, to tylko na wtorek coś musze znaleźć a pewno coś jest ciekawego i będzie dobrze:)

[ Dodano: 23-10-2011, 09:45 ]
Doberek Kobietki:) Jak zdróweczka dziś, ja nawet pospałam troszkę, mały dziś ładnie spał, jak o 19 usnoł tak po 24 wstał, a potem po 4 sama go obudziłam bo cycek jak kamień miałam:) po 5 Eliza przyszła się przytulić i spać ze mną hihihi, ale się nauczyła:)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

23 paź 2011, 10:44

Dzien doberek :-)

za oknem slonko swieci ale mrozno, taka fajna pogoda,mam nadzieje, ze jeszcze troche taka bedzie to mozna bedzie wybrac sie na spacerek :-)

Ja wlasnie po sniadanku, teraz wcinam jogurt :-) nocka dzis ok, wyspalam sie takze jest git, niedlugo przyjedzie polozna. Wczoraj jak maly usnal o 19 to wstal o 22, tak sie przyssal do cyca, ze smiac mi sie chcialo,nie nadazyl polykac, mleko mu uciekalo taki byl glodny :-D potem karmienie jeszcze o 24 i musialam wyjac go o 5:30 z lozeczka, bo juz nie moglam wytrzymac takie cycki mialam twarde :ico_haha_01: noi pozniej pospalismy jeszcze do 8:30

Stawiam :ico_tort: za tydzien Alanka :ico_brawa_01:

jula, sliczny Erys, gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pati Alanek boską ma tą czuprynkę :-D
dziekowac :ico_sorki: jak sie urodzil to tak mu staly, a teraz juz mu tak nie stoja :-)

Dzis porobimy jakies fotki bo jeszcze nawet po wyjsciu ze szpitala nie robilismy to potem wstawie :-)
No a teraz znów wydaje mi się ze mała ma biegunkę.Choć sama nie wiem . Bo w pampersie jest troszku odrobinę normalnej kupki a tam głębiej jest pampek napełniony takim kolorem jak kupka tylko ze taka wodnista.
kochana to normalne, Alanek caly czas taka robi
mały dziś ładnie spał, jak o 19 usnoł tak po 24 wstał, a potem po 4 sama
no to super pospal, tylko pozazdroscic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
znam to uczucie, mi to nawet smutno jak eliza prosi bym coś z nia porobiła w chwili kiedy karmię małego
moj jakos na razie nie prosi o zabawe, on zajety swoimi autkami, calymi dniami uklada rzadki aut, ale musze tez troche czasu poswiecic i dla niego, u nas zawsze jak karmie to on chce wtedy pic, albo cos innego i wtedy jest placz, bo nie chce przyjac do wiadomosci, ze teraz nie moge,u niegomusi byc zaraz, na poczekaniu, bo inaczej tak histeryzuje, ze glowa mala

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość