Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

22 paź 2011, 22:34

Od jakiegoś czasu szyję przytulanki i zastanawiam się czy nie zacząć może na tym zarabiać. Potrzebuję jednak waszych opinii co sądzicie o moich stworkach. Wasze opinie jako mamusiek będą dla mnie niezwykle cenne. Noooo i oczywiście wszelkie sugestie też by były mile widziane.
super bardzo mi sie podobaja na twoim miejscu bym je wystawiala do sprzedaży na allegro chociazby sa naprawde śliczne masz talent i nie musisz kupowac Aluni przytulanek nafajniejsza jest słonica patrycja ;p hehehh ale slonik i osiołek tez piekne bo tamte laleczki troszke mnie przerazaja hahha i osobiscie dla swojego dziecka bym wybrała te słodsze :ico_haha_02:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

23 paź 2011, 08:17

patrycjaaa, ja jej daje juz od nas z talerza.. z dziewczynkami tez tak robilam i do dzisiaj nie maja zadnych alergii... a szybko zaczely jesc wszystko z nami.. jak mialy skonczone 8 mies. jadly juz wszystko, nawet parowke do reki dostawaly :ico_haha_01: :ico_haha_01:
baraqada, przytulanki przecudne...uszylabys moze jakies dla moich dziewczynek??

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

23 paź 2011, 09:34

ja jej daje juz od nas z talerza..
tez bym chciala tak robic ale ja sie boje panicznie ze mi sie maly zakrztusi ...a jest u nas w tv takie ostrzezenie ze babka siedzi na lozku i placze bo jej cora sie zakrztusila i zmarla bo ona nie umiala jej odkrztusic.... :ico_olaboga: i takiego mi to stracha napedzilo ze jak mu dalam 3 makarony w sosie to mimo ze u znajomyvch ktorzy maja corcir 1,5 roku i twierdz a ze wiedza co zrobic w razie krztuszenia to i tak o malo zawalu nie dostalam :ico_olaboga:

nie dlawi sie Marcelinka???

co sie tak naprawde robi jak kawalek jedzenia utknie maluszkowi w gardle???

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

23 paź 2011, 10:05

tabogucka, nie dlawi sie, bo daje jej malutkie kawaleczki.. a jak zdarzy sie, ze dostanie duzy to go wypycha jezykiem, wiec ryzyko udlawienia jest niewielkie.
Dominika mi sie zaczela dlawic jak miala 8 mies. nie pamietam dokladnie co robilam, ale odwrocilam ja glowa w dol i chyba po pleckach klepalam sama nie wiem, bo tak sie balam..
Ale napewno nie wkladac palcow do buzi, bo moze jeszcze glebiej wejsc

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

23 paź 2011, 10:11

hej dziewczyny :-D
duzo naklikalyscie a ja w sobote nie mam nigdy czasu siasc na neta :ico_noniewiem:


serniczka gratulacje!!! :ico_szoking: :-D :-D

tabogucka nie probowalam tabletek ale pojde do lekarza bo jestem taka zlosliwa dla wszystkich jak mnie boli brzuch moj D. na tym tez duzo cierpi :ico_noniewiem: i wogole sie zle czuje....

Gwona co za drań ! normalnie okropny typ. :ico_zly:

Blanka26 dzieci ti szybko rosną,niech ten kaszelek szybko przechodzi Olci :-)

magda1614 no to musisz czekac do poniedzialku .Mam nadzieje ze Filipek przestanie ulewac i bedziesz miala czas dla siebie :-D

Za 7 miesiecy Filipka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

patrycjaaa za 6 miesiecy Blanki :ico_tort:

NowaSejana no ja to sie mojej boje dawac z grudkami zupki :ico_wstydzioch:

Dzis mala zjadla butle o 4 i spala do 7 jak nigdy :-D Troche Was nadgonilam pewnie o czyms i tak zapomnialam .

Ja tez sie boje ze sie zakrztusi i jej nie daje wiekszych kawalkow. Tak stopniowo jkej daje jabluszka skrobanego lub bananika . A ona tak wszystko chce jesc jak jej D. daje cos z talerza to czeka kiedy jej da znow :-D jak ja to mowie ze trzepie raczkami i nozkami jak cos chce :-D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

23 paź 2011, 11:13

baraqada bardzo fajne i oryginalne. Te słodziaki to faktycznie dla najmłodszych, a te "potworki" jak najbardziej dla starszych. Sądzę że niejeden 3 latek będzie zachwycony.
Warto spróbować tylko wszystko zależy od ceny jaką będziesz musiała dać aby to było opłacalne. Wiadomo koszty materiału ale również czas jaki na to poświęcasz :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

23 paź 2011, 11:37

zobaczcie same :ico_haha_02: :ico_haha_01:
dzisiejszy obiadek :-D
http://www.youtube.com/watch?v=pNLOCEwhQAU

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

23 paź 2011, 12:09

zobaczcie same
wow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
normalnie makaron wcina...a jakie ona ma oczka ladne :ico_brawa_01:

to moze ja tez cos "wiekszego " dam dzieciowi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

23 paź 2011, 12:09

tabogucka, ona juz tak od 2-3 tygodni je :-D

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

23 paź 2011, 12:27

Witam.

Wcyoraj Was docyztalam ale na odpisanie nie starcyzlo cyasu i teray juy nic nie pamietam :ico_olaboga:

pryede wsyzstkim sernicyka gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NowaSejana, super Marcelinka sobie radyi :ico_brawa_01: Ja malej tey juy daje kawalki ale nie ay takie duye. :ico_brawa_01:

Dla wsyzstkich dyieciacykow wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ya kolejne miesiace

Wpadne jesycye wiecyorkiem bo teray mala chce pisac rayem ye mna :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości