Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 paź 2011, 18:11

witam :-D Wrocilysmy,pozniej napisze wiecej ale na doczytanie was nie mam chyba szans :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

23 paź 2011, 18:11

witam :-D Wrocilysmy,pozniej napisze wiecej ale na doczytanie was nie mam chyba szans :ico_szoking:
Dasz rade....

super ze jestescie!! :ico_brawa_01: :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

23 paź 2011, 18:12

agasio, stąd lepiej nie czytać za wiele, szczególnie z niesprawdzonych źródeł. Nawet w prasie lubią nastraszyć, a my potem się głowimy i martwimy niepotrzebnie panikując. ;-)

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

23 paź 2011, 19:10

iw_rybka witaj :ico_brawa_01: jak tam po turnusie ? jak sie ma coreczka ??

[ Dodano: 23-10-2011, 19:24 ]
a ja juz niedlugo wskakuje w 5 okienko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 23-10-2011, 19:55 ]
a przez to ze zblizam sie do 5 miesiaca sle zdjecie mojego brzuchacza :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

23 paź 2011, 20:27

Agasio jak byłam w pierwszej ciąży to tez bardzo czułam ruchy lekarz sam mi powiedział że napewno czuję bardzo silnie Franki leżał na przedniej stronie macicy wiec czułam go doskonale a wiercipięta z niego był straszny z tym że mi to nie przeszkadzało. Teraz czuję ruchy bardzo delkatnie i nie tak czesto jak Franka ale to dopiero początek kopanka.

iw_rybka, witaj kochana :-) :-) :ico_brawa_01: już zleciały 2 tyg :ico_szoking:
imie wybrane bedzie ZIEMOWIT! Ziemuś-Ziemulek Ulek[/b
mi sie bardzo podoba oryginalnie ja bardzo lubię nasze polskie imiona :ico_brawa_01: :-) ogólnie twoi synkowie mają piękne imiona i chyba dziwnie by było jakbyś dała teraz na imię np.Kewin :-)
agasio, stąd lepiej nie czytać za wiele, szczególnie z niesprawdzonych źródeł. Nawet w prasie lubią nastraszyć, a my potem się głowimy i martwimy niepotrzebnie panikując.
też to sobie powtarzam ale nie potrafię nie czytać :ico_puknij: :ico_wstydzioch:
a ja juz niedlugo wskakuje w 5 okienko
za 5 dni :-D :ico_brawa_01:
przez to ze zblizam sie do 5 miesiaca sle zdjecie mojego brzuchacza
piękny juz widoczny coraz bardziej :ico_brawa_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

23 paź 2011, 20:36

witam!!!
ja sie caly wieczory mecze z wymiotami a teraz jeszcze maz mi wyjechal na 3 dni do niemiec wiec same z zuzia siedzimy
iw_rybka, super ze juz jestescie

kingoza, sliczny brzusio

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

23 paź 2011, 20:40

wisnia3006, jeszcze troszkę :ico_pocieszyciel: widzę że w tym tyg masz usg :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 paź 2011, 21:57

a jednak doczytalam,gratulauje synkow i coreczek,widze,poki co chlopcy przewazaja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

agasio - zdrowka dla taty,moj mial teraz operacje prostaty,cale szczescie wynik ok :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Co do rehabilitacji,to trzeba z Zuzka jeszcze pojezdzic,nie da rady juz nie wyjechac :ico_zly: Raczke trzeba caly czas cwiczyc,reszte cialka tez,bo moze dosc do skrzywienia kregoslupa :ico_olaboga: kolezanka,z ktora jechalam na turnus,ma corke 4 letnia i u tej malej juz stwierdzili skrzywienie kregoslupa i koslawosc nog,wynkajaca z wady postawy,ktora powstala przez raczke - a Zuzka tez ma bark do przodu z ta raczka.Poki co pojade z nia w styczniu do Koscierzyny na turnus,a potem postaram sie o taki platny,na ktory bede mogla zabrac ze soba Andrzejka,a potem nawet i to malenstwo z brzuszka,ale damy rade :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Napisze do fundacji Polsat,podobno pomagaja,pozukam tez sponsorow i jakos to bedzie,nie moge polegac tylko na tej rehabiltacji w Koszalnie :ico_olaboga:


Wczoraj mialam mega okropny dzien,przydazylo mi sie to samo co z Andrzejkiem w ciazy,z Zuzia tez raz tak mialam - caly dzien wymiotowalam,zjadlam pol kromki chleba na sniadane i zwymiotowalam,potem caly dzien pilam po lyku wody i po 10 minutach wymiotowalam - masakra,poszlabym do szpitala ale maz musial isc na noc do pracy i nie bylo z kim dzieci zostawic,wymeczylam sie ale dzis juz bez wymiotow,za to salaba jestem jak kot :ico_olaboga:

A w srode do lekarza,mam nadzieje,ze z dzidziusiem git :ico_sorki:

[ Dodano: 23-10-2011, 21:59 ]
wisnia3006, wpolczuje,mi juz wymioty nie dokuczaja,mdlosci tylko jak dluuugo nie zjem,wczoraj po kilku dniach pierwszy taki wymiotny dzien mialam,za to zwymiotowalam tyle razy,ze starczylo by na kilka dni :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

23 paź 2011, 22:35

iw_rybka, witaj :-D :-D :-D
stawiam :ico_tort: za koniec 19 tygodna

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

24 paź 2011, 07:48

Jestem.. bylam w weekend na wsi :)

Ojj ale chyba was nie doczytam .... ale sie rozpisałyście.. ze ho ho ho

10 Tydzień :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
tylko powiedzcie mi jak to sie liczy wedlug suwaczka jest 10 ale to znaczy ze 10 zaczynam czy zaczynam 11 ??

kingoza prześliczny brzunio !! :ico_brawa_01:
Brodzikowa Gratuluje Synka !!! :ico_brawa_01:

Również witam nowa mamusie !!

Ps. Brodzikowa a czemu na początku nie ma mojego suwaczka?? z terminem na 21 maja ??:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość