Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

24 paź 2011, 17:17

Hejo dziewuszki :-)

Padam ze zmęczenia, bo i u mnie nocka kiepska :ico_sorki: Maksio znowu budził się co chwila, 2 razy pił cyca :ico_szoking: gdzie już z 2 miesiące pił dopiero 5-6, dostał Ibufen, smarowałam mu dziąsełka a i mało to pomogło :ico_sorki: Ja nie wiem co tym naszym dzieciaczkom się porobiło :ico_noniewiem:

W pracy dużo pracy, a i tęsknota doskwiera. Cały czas się zastanawiam czy Mały grzeczny, czy nie płacze, czy zjadł. Nadal z tym jego jedzeniem jak mnie nie ma jest cieżko- może zatem w nocy nadrabia :ico_noniewiem:

Maksio też nic nie chce pić z butli, ani herbatki, ani soczków, kupki robi gęste, ale nie ma z nimi problemu, robi codziennie :-)

Martusia, i my mamy kombinezon na 74 i póki co jest troszeczkę za duży, myślę, że całej zimy w nim nie przechodzimy, ale póki co nie kupuje niczego innego, kupię jak zajdzie taka konieczność- właśnie nie wiadomo jaka to zima będzie w tym roku!

Markotka, świetna ta kurteczka :ico_brawa_01: mąż ma gust! Mój by nie miał pojęcia co kupić :-) Muszę obczaić ten sklep jak będę w większym mieście, bo mnie ciekawość zżera. A sprawy finansowe się jakoś ułożą, się nie martw. Ważne, że mąż ma zlecenia i nie siedzi w domu :ico_sorki:

Aniu, współczuję Wam sytuacji finansowej, straszny to stres kiedy za rachunki zapłacić nie można. A jakbyś znalazła pracę będziesz miała z kim dziewczyny zostawić?

Nowa, mi też się ćwiczyć nie chcę, od czasu do czasu zmuszę się do brzuszków, czasem w sobotę wyskoczę na spinning i to wszytsko. Basen to chyba nie pamięta już jak wyglądam :ico_olaboga: hihi

Murchinson, fajnie, że Mateuszkowi skaza mija. Mojego kuzyna synek ma już 13 miesięcy i nadal ma i skazę i nietolarancję laktozy- tak zresztą twierdzi kuzyna żona. Nadal dają mu nutramigen, a jak tylko zje chociażby chlebek z masełkiem jest straszny wrzask :ico_olaboga: Mało co może jeść :ico_sorki:

Emilia, Ty się nie martw, dasz radę, radzisz sobie świetnie od urodzenia Tosinki to i na szczepienie sama możesz pojechać.

Piję właśnie kawkę bo padam :ico_sorki: Strasznie nie lubię jesieni :ico_sorki:

A pisałam Wam, że dostaliśmy wycenę naszej łazienki?? Szukaliśmy dobrych produktów ze średniej półki i całe wyposażenie wycenili nam na 17tys. :ico_szoking: :ico_szoking: Ale mój K usiadł do komputera i w jakiś sklepach internetowych znalazł tą samą wannę 500zł tańszą, umywalkę 600zł tańszą, kibelek bidet jakieś 200zł tańszy. Ogólnie dużo dużo niższe ceny niż w najtańszym sklepie u nas w mieście po rabacie. Ogólnie kasy już prawie nie ma, będziemy musieli jeszcze coś tam pożyczyć, bo seę nie wprowadzimy :ico_sorki:

[ Dodano: 24-10-2011, 17:20 ]
Nowa, Maksio po zupce też wytrzymuje ok 3 godziny i daję cyca, ale mało wypija, raczej chce mu się pić :ico_oczko: Ale on zjada dużo zupki- ok 180ml. Sama mu gotuje i wkładam do pojemniczków na pokarm i jakoś tyle się w nich mieści.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

24 paź 2011, 19:28

cześć :-D

do południa byłam z Krzysiem u koleżanki i nawet nie miałam kiedy na forum wejść. Nocka u nas super, po 3 dałam Krzysiowi pić, bo mąż nam okno zamknął i gorąco się zrobiło, a na jedzonko wstał dopiero o 6:30 :ico_brawa_01: pospał jeszcze do 8 :-D
Jutro idziemy na szczepienie-ostatnie :ico_sorki:
Po zupce mleko je zazwyczaj po 3h

Koroneczka niezłe różnice cenowe :ico_szoking:
Ania też się miałam właśnie zapytać z kim dziewczynki zostaną jak do pracy pójdziesz?
NOWA Liwia od początku tak się budzi w nocy, czy teraz jej się pozmieniało? Rozumiem Twoje wyczerpanie, bo ja też już miałam dosyć po tych ostatnich nockach :ico_sorki:
Murchinson super, że Mateuszka brzuszek nie bolał po soczku i że mleczko dobrze toleruje :ico_brawa_01: nocka super :ico_brawa_01:
Emilia dasz sobie radę na szczepieniu, ja zawsze chodzę sama, może jutro wyjątkowo mąż ze mną pójdzie jak nigdzie nie będzie musiał jechać.

no i nie pamiętam co jeszcze miałam napisać :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 paź 2011, 19:33

Muszę obczaić ten sklep jak będę w większym mieście, bo mnie ciekawość zżera.
Łódź, M1 (były real) Al.Włókniarzy :-D
:ico_pocieszyciel: oby dziś nocka lepsza byłą i mama mogła jutro pójść wypoczęta do pracy. Ładnie Maksio zjada zupki. Mateusz je 3/4 słoiczka ale małego więcej nie chce, zaciska usta i koniec jedzenia. Co do skazy to ja jestem ostrożna bo u nas wszystkie problemy z mlekiem zaczęły się po ok.2 tyg. Zobaczymy co będzie dalej. Mojemu siostrzeńcowi całkowicie skaza zeszła po prawie 3 latach. Do 2 lat był na diecie bez mlecznej.
A jak bratowa i jej maleństwa? :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 24-10-2011, 19:37 ]
A, Koroneczka, moja siostra jak urządzali w grudniu mieszkanie właśnie przez internet znalazła sklep gdzie całe wyposażenie do łazienek brali. Wiem, że jechali osobiście odebrać a i tak kupę forsy zaoszczędzili. Jak chce to się dowiem gdzie to było.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

24 paź 2011, 20:39

A jak bratowa i jej maleństwa? :ico_pocieszyciel:
Czują się już dobrze :-) wymioty ustały :-) teraz powolutku Magda się rozgląda za wyprawką :ico_sorki: Myślę, że ogarnęła sytuację. Już jest na półmetku :ico_brawa_01:
A, Koroneczka, moja siostra jak urządzali w grudniu mieszkanie właśnie przez internet znalazła sklep gdzie całe wyposażenie do łazienek brali. Wiem, że jechali osobiście odebrać a i tak kupę forsy zaoszczędzili. Jak chce to się dowiem gdzie to było.
No właśnie mój K znalazł jakiś sklep internetowy, ale dobrze byłoby porównać, więc dowiedz się jak możesz :ico_sorki: Różnice w cenie są masakryczne, jestem w :ico_szoking: jakie sklepy narzucają sobie marże.

[ Dodano: 24-10-2011, 20:41 ]
Łódź, M1 (były real) Al.Włókniarzy :-D
Chętnie wpadnę! Mamy zamiar jechać na większe zakupy do ikei- teraz macie fajną, dużą w Łodzi, więc może tam pojedziemy, a jak nie to do Wrocławia bądź Poznania :-) ALe do łodzi mam sentyment, przez to, że tam studiowałam

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

24 paź 2011, 20:57

Witam sie.

Melduje ze u nas choroba panuje na całego :ico_placzek:
Filipek jest chory na oskrzela, to juz od ubiegłego tygodnia, ale niestety Dawidkowi tez sie udzieliło, ale na szczescie nie ma nic na oskrzelach tylko okropny katar i kaszelek lekki.

Nie musze przy tym dodawac, ze jest strasznie marudny i juz nie moge tego wytrzymac, nawet na rekach mu sie nie podoba, dzis to nawet bez obiadu bylismy bo nie miałam kiedy :ico_placzek:

JA tez przy okazji sie rozchorowałąm, wiec tym bardziej nie mam na nic siły :ico_placzek:

JEstem zmeczona, bo normalnie czasami płakac mi sie chce bo nie daje rady :ico_olaboga:

Byłam u lekarza, opwiadałam jej ze tak sie dzieje, to przepisała mi znowu ten viburcol i jakis syrop sedalia sie nazywa, na uspokojenie, lepszy sen, taki homeopatyczny, zobaczymy czy cos sie zmieni.

A ja byłam u ginka i niestety mam jakies bakterie, ale nie robił mi cytologii tylko powiedziałam ze mam mocne upławy i takie dziwnych kolorow wiec zrobił mi ph i stwierdził ze odczyn zasadowy, wiec przepisał mi betadine dopochwowo, a za dwa tygodnie do kontroli.

Wybaczcie kochane ze tylko tak o sobie ale to tak na szybciutko :-)

A chcicałam powiedziec ze Dawid jak zje złoiczek obiadku to za dwie godziny jest nadal głodny :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

25 paź 2011, 08:42

czesc

ja z :ico_kawa: nocka u nas lepsza od poprzedniej ale tez kilka pobudek

Nowa pytalas o przedszkole Marcela, podoba mu sie, lubi tam byc tylko czasem nadal rozstania ciezkie, np dzis plakal, ale zazwyczaj jest juz ok

wiola85, zdrowka dla wszystkich
a jak nie to do Wrocławia bądź Poznania
heh to moze dp Pznania, nie macie najblizej? ogromna ta ikea
ALe do łodzi mam sentyment, przez to, że tam studiowałam
a dlaczego wybralas Lodz na studiowanie?
A pisałam Wam, że dostaliśmy wycenę naszej łazienki?? Szukaliśmy dobrych produktów ze średniej półki i całe wyposażenie wycenili nam na 17tys. :ico_szoking: :ico_szoking: Ale mój K usiadł do komputera i w jakiś sklepach internetowych znalazł tą samą wannę 500zł tańszą, umywalkę 600zł tańszą, kibelek bidet jakieś 200zł tańszy. Ogólnie dużo dużo niższe ceny niż w najtańszym sklepie u nas w mieście po rabacie. Ogólnie kasy już prawie nie ma, będziemy musieli jeszcze coś tam pożyczyć, bo seę nie wprowadzimy :ico_sorki:
porazka z tymi cenami :ico_szoking: ale cos wiem o tym bo siostra teraz remontuje i urzadza swoje mnieszkanie
wzieli kredyt i mieli nadzuieje, ze jeszcze im wystarczy a tu sie okazuje, ze brakuje :ico_olaboga:

Koroneczka, kiedys chyba pytalas czy nie mam ochoty na piwko, czasem, zwlaszcza latem mialam ochote, ale jakos nigdy mnie az tak nie ciagnelo do alkoholu :ico_oczko: chociaz czasem napilabym sie jakiegos dobrego winka czy drinka :ico_oczko:

nie mam pomyslu na obiad, chyba bedziemy musialy sie wybrac do sklepu po jakas inspiracje :ico_oczko:

P ma w niedziele imieniny i chcialabym cos przygotowac do zjedzenia, macie jakies fajne pomysly? (a niedziele ma pracujaca :ico_olaboga: )

milego dnia

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

25 paź 2011, 09:44

witam się :)

dzisiaj nocka słaba :ico_sorki: już nawet godzinę po zaśnięciu obudził się z płaczem i 10min nie można było go uspokoić :ico_sorki: strasznie szlochał :ico_olaboga:
Mateusz je 3/4 słoiczka ale małego
Krzysiu zjada cały, ale mały :ico_oczko:
Myślę, że ogarnęła sytuację
to dobrze :-)
a jak nie to do Wrocławia bądź Poznania
w Poznaniu Tk maxx podobno jest słaby, zamierzam to sprawdzić 3 listopada, bo jedziemy wtedy do Poznania :ico_oczko:
Melduje ze u nas choroba panuje na całego
:ico_pocieszyciel: teraz taka pogoda, że co chwilę ktoś chory będzie :ico_sorki: ale się Was te choroby nauczepiały :ico_olaboga: dużo zdrówka Wam życzę :ico_sorki:
a Dawidek nawet w bujaczku nie chce siedzieć?
P ma w niedziele imieniny i chcialabym cos przygotowac do zjedzenia, macie jakies fajne pomysly
ja właśnie myślę nad ciachem na moje imieniny w czwartek :ico_haha_01:

młody właśnie pierwszą drzemkę zalicza, idę mu cichaczem paznokcie obciąć :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

25 paź 2011, 10:45

zamierzam to sprawdzić 3 listopada, bo jedziemy wtedy do Poznania :ico_oczko:
na zakupy sie wybieracie?
idę mu cichaczem paznokcie obciąć :ico_oczko:
:-D :-D :-D Tosia narazie lubi miec obcinane paznokcie, przyglada sie :ico_oczko:

my juz po zakupach, ubralam malej kombinezon zimowy, bo u nas 2 stopnie
ale sie wnerwiala :ico_olaboga: ja nie wiem jak my bedziemy spacerowac zima, bo musialam ja wyjac z wozka, zeby jak plakala nie wdychala tego zimnego powietrza :ico_olaboga:

[ Dodano: 25-10-2011, 11:10 ]
dziewczyny czy Wasze maluchy lubia lezec na brzuszku? przemieszczaja sie jakos? dzwigaja sie na raczkach lezac na brzuszku? bo Tosia jakas leniwa, na brzuszku nie bardzo, obraca sie na brzuch, rzado, z brzucha na plecy nie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

25 paź 2011, 11:51

hej

Witam z :ico_kawa:

Młoda drzemkę zalicza, a Pola poszła do teściowej, w końcu chwila spokoju :ico_sorki:

U mnie słońce ok. 7 st. wprawdzie wieje , ale na pewno spacer zaliczymy, mam dość siedzenia w domu.

Ale piekna pogoda na weekend się szykuje, 1 list. tez ma być ładnie :ico_brawa_01:

wiola zdrówka dla Was dużoo:ico_sorki: , niestety uroki pory roku pkola, ja nie chorowałam przez 15 lat, tyle co teraz, odkąd Pola poszła do pkola od razu od niej łapię, Liwia tez bidulka.
A Dawidkowi ząbki dokuczają, czy katarek tak w kość daje?

markotka u nas z nockami nigdy rewelacji nie było, ale był okres gdzie mała budziła się po 2, parę razy dopiero po 4, dziś nie co lepiej, bo jadła o 23, potem o 4, obudziła sie po 6, mąż dał jej herbatkę i pospała do 8 :-) .
A u Was ząbki dokuczają?

murchisonLiwia od przed wczoraj juz po pól słoiczka wcina, wczoraj tez wprowadziłam gluten, spokojnie 3.5 h wytrzymała, dziś dam jej wiecej, niech sie przyzwyczaja, w szafce zupki z mięskiem już czekają :-)

emilia Liwia też nie przepada za ubieraniem, szczególnie czapki.
Mała lubi leżeć na brzuszku, jak ma dobry humor, zabawki w około to 20 min. poleży, ale odkąd nauczyła się przekręcać na brzuch, to straciła umiejętność przekręcania sie na plecki :ico_noniewiem: i jak jej się nudzi to często kwęka, zeby ja odwrócić.
A jakiego przepisu poszukujesz, na cos słodkiego, czy jakies danie, sałatkę??

koroneczka na takim "sprzęcie" jest konkretna marża, opłaca się mieć znajomości :ico_sorki:
Bardzo prawdopodobne, że Maksiu nadrabia sobie braki w dzień jedzeniem w nocy :ico_sorki: , a jak dziś nocka?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

25 paź 2011, 12:01

A jakiego przepisu poszukujesz, na cos słodkiego, czy jakies danie, sałatkę??
cos konkretnego :ico_oczko: jakies cieple danie, salatka

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość