Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

26 paź 2011, 10:36

staram się mówić inaczej np wolałabym gdybyś itp ale czasem cierpliwość zanika :ico_wstydzioch:
oj zanika niekiedy nie mam siły
czasem nie wytrzymuje, jak bardzo rozrania nakrzycze na nią, dostaje kare i siedzi w kącie :ico_olaboga:
no ale inaczej chyba sie nie da, proszeniem nic nie wskuram bo maja nic sobie z tego nie robi w takim momencie kiedy akurat wariuje

[ Dodano: 26-10-2011, 10:43 ]
Kinga oj chłopy to myślą czasem ze jak pracują to już starać sie nie muszą, przecież kobieta ma czas bo jest w domu :ico_puknij: dopiero jak zostaną na jakis czas sami z dziecmi to wiedza jak to jest :ico_noniewiem:
ja wczoraj miałam isć do dentysty i nie poszłam, bo Natalia pojechała na wycieczkę szkolną do Oświecimia :ico_olaboga: i nie miał mi kto pomóc z dziećmi :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

26 paź 2011, 10:59

Izuś ja generalnie nie jestem osobą cierpliwą ale do dzieci staram się jak mogę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Wiadomo na Leosia nie nakrzyczę :ico_puknij:
Ale nie raz jak na Elizę krzyknę to później mi z tym źle :ico_wstydzioch:

Ja myślałam, że mój mąż będzie bardziej pomocny szczególnie, że nikogo tu nie mamy
tylko siebie :ico_sorki:
A tu niemiła niespodzianka :ico_olaboga:

Tzn. jakby to nawet w innym tonie powiedział, ale on zwyczajnie na mnie nakrzyczał :ico_puknij:
Więc mu nie daruję i dziś będzie miał pogadankę :ico_zly:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

26 paź 2011, 11:09

Tzn. jakby to nawet w innym tonie powiedział, ale on zwyczajnie na mnie nakrzyczał :ico_puknij:
no sie nie popisał :ico_puknij:


aaa lece bo cycuś potrzebny od zaraz paaaaaa do potem

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

26 paź 2011, 11:41

Doberek Kochane mamusie:):):)

u mnie nie jest najgorzej z mężem, po prostu śpi na dole, bo Xboxa sobie zakupił i giercuje a późno się kładzie i nie chce by mały go budził, a mnie to wnerwia, bo ja nie mam czasu na relaks i nie moge iśc na dół się wyspać, ja nerwus jestem straszny i stąd takie odczucia samotności, nie lubię jak nie śpi na górze, no ale trudno, pracuje to niech trochę się wyśpi, a wiadome że facety to duże dzieci to niech sobie gra, nie jest maniakiem, nowa zabawka pobawi się i odłoży. Ale do Elizy wstaje codziennie niezależnie od pory czy to 6 czy 7, ja się nią rano nie martwię a pospać mogę jeszcze z młodym i niestety zasypia w moim łóżku bo skoro i tak wolne jest obok mnie. Grrr sama na siebie jestem zła, że tak robię ale ile to wygodniejsze, bo mały pośpi ze 2h bez pobudek i ja wtedy pośpię, a że łóżko duże to nic mu nie zrobię. Wbrew swoim przekonaniom działam :ico_zly:
A co do męza dziś już milszy, schodzi mi z drogi jeszcze bo widzi, że ja rozdrażniona ale jak mówi coś do mnie to takim spokojnym głosikiem bym nie odebrała jego słów źle.

Dziś noc nie najgorsza, używam teraz Lefax i powiem szczerze, ze jest lepszy od saab simplex, jedna pompke podaję a chwila moment jak mały popierdzi i kupkę porządnie zrobi:)

inia no to nieźle z tą pralką, a dziś działa??? mam nadzieję, że będzie dobrze działąć że już nie padnie tak jak ostatnio nagle, bunt maszyn hihihi

Kinga_łódź, no to też fajnie masz z meżem, mam nadzieję, że jakoś się zorganizujesz z tym albo mąż jednak z kimś się zamieni. Te nasze facety jakieś niemyslące, oni serio myślą, że my to motorki mamy w du... i spać nie musimy tylko dlatego że nie odbijamy karty w pracy hihihihi

izuś a co lubi mąż najbardziej, to może to mu przygotuj, do tego jakiś torcik, szampan czy jakiś inny alkohol jaki lubicie. ja np. uwielbiam makaron w różnej postaci, ostatnio mąż robił Spaghetti carbonara - pyszności i do tego jakies winko, świeczki mmmm fajnie:)


izabellla ale super torcik, takiego jeszcze nie widziałam, to zrób tylko foto oryginału na chrzcinach:):):) mniami aż mi ślinka leci, a ja nie mogę takich cudaśnych jedzonek teraz

Ale plus taki, że już mam 3 kilo na minusie, własnie się ważyłam:):)):)i to w ciagu ledwo niespełna tygodnia, jeszcze tak 10-12 mi zostało, może się uda hahahah


izuś pokój majeczki śliczny po wizycie kolegów, tak kolorowo w nim hihihi no i synuś jaki fajniusi, rośnie chłopaczek:)

biorę się zaraz za odkurzanie, bo jakoś brudno w domku.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

26 paź 2011, 12:10

Lefax
A to można tu w UK kupić???

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

26 paź 2011, 12:22

Cześć!

Aleście naklikały, nic już nie wiem :ico_olaboga:

Dopisuję się do klubu mam średnio wyspanych :ico_spanko:
Maćko sie obudził na jedzonko, a potem nie mógł zasnąć :ico_olaboga:
Ech, kiedy zacznie przesypiać całe noce????
Zuzia spała całe noce i to tak od 20 do 9 rano :ico_szoking: jak skończyła pół roku.

izuś_85, fajne foteczki!
I fajne odkrycie kremu- trza zapamiętać :ico_oczko:

izabella ale torcicho, mniam!
Kurde, ja to Maćkowego torta pół tygodnia jadłam, bo taki był dobry i zostało sporo :ico_wstydzioch: No, ale jak widać Maciek lubi słodkie :-D

Cieszę się,że rośnie, ale ja to z tych cienkich jestem i dla mnie te 6 kilo to już dużo do podniesienia :ico_olaboga: Jedynie co to go z pokoju do pokoju przeniosę, a potem go odkładam albo sobie siedzi na kolanach moich.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

26 paź 2011, 12:25

Ja mówię siostrze,żeby rodziła w T., ale ona jakoś bezpiecznej by się czuła wiedząc,że tam jej ginek pracuje
No ja nie miałam w T swojego Gina , bo mój nie pracuje tam więc nikogo znajomego nie miałam .
A poza tym lekarza tyle jest przy porodzie że aż się sama zdziwiłam.
Ale każdy robi jak uważa.
Gdzie by nie rodziła to oby poród poszedł szybko i w miarę bezboleśnie no i by opiekę miała jak najmilszą.
szkieletorek, spoko, spoko, i Lilusia niedługo zaważy,że ręce będą Was boleć :ico_haha_01:
Ja się jej wagą nie przejmuję że jest maleńka bo wiem że teraz ładnie przybiera i że będzie dobrze .

Była u nas przed chwilką położna i mała przybrała kolejne 20 dag tak że cieszę się bardzo.Powiedziała że jest bardzo ruchliwa i że główkę ładnie trzyma.
A dziś w nocy mała dała mamie wycisk.Nie płakała co prawda ale po prostu na spanie się jej nie miało, chciała towarzystwa.Tak że spałam nie więcej niż 3 godz i teraz głowa mi pęka.
Bylam dzis odebrac malego z przedszkola
No a jak właśnie z przedszkolem jest teraz.Juz lepiej , panie sie skarżą jeszcze ?
Hej dziewczyny!
My od dziś w domku.
Witajcie i jak się odnajdziecie w nowej sytuacji i wszystko się unormuje to zapraszamy i czekamy na zdjęcia.
a u mnie coś nie fasjnie, z mężem się nie dogadujemy, nawet nie śpi z nami w sypialni
Uuuuu niefajnie.A czemu nie śpi z wami ? Chodzi o to że dziecko się budzi w nocy czy że wy się pokłóciliście?
ledwo patrze na oczy, dzis mielismy kiepska nocke, nie wiem co bylo Alankowi.
Czyli bardzo podobnie jak u nas.Jak mała już brało to czkawkę łapała i wtedy się jej ulewało więc ja pierś jej dawałam , potem czekanie na odbicie się i od nowa zasypianie .Ale ja jak na razie nie chodzę i nie noszę.

:ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: dla Maciusia
ten krem jest tak tłusty i taki mocno regenerujacy, smarowali nim małego w szpitalu, smarowałam nim pupkę i do tej pory nic nie wyskoczyło
Ja nie smaruję pupki niczym , czasem daje puder a jak jest lekko zaczerwieniona to mąka ziemniaczaną. Bardzo oszczędnie hehehe
Wczoraj w cukierni zamówiłam tort
nie no superowy
Nie wiem czemu ale moja mała wogóle MM nie toleruje
Co to jest to MM ?
dziewczyny doradźcie mi prosze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
w piątek mamy okrągłą rocznicę 10 lat razem :ico_oczko:
No ładną rocznica.
My 3 listopada mamy 9 rocznice.
Ale nie wiem co ci doradzić , ja tez bym chciała coś przygotować ale nie wiem jak z czasem będzie.
Ja często robię pieróg drożdżowy na kolacje z mięsem mielonym serem papryka chyba i sama nie wiem co jeszcze .
wstawie jakieś nowsze fotki
Jaki duży jestem w tym łóżeczku .Moja to ginie heheh kiedyś jak ją położyłam to taka maleńka się w nim wydaje więc na razie trzymam ja tylko w koszyku.
a tak wygląda Majki pokój po wizycie 3 dzieci moich koleżanek :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Oj nie jest źle .
Ja wczoraj się na mojego wkurzyłam
Ahh ci faceci

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

26 paź 2011, 12:25

izuś_85, a co ten Twój mąż lubi jeść?
Ja dużo gotuję z przepisów Przyślij przepis, a potem zapominam co gdzie było :ico_haha_01:
Dzisiaj też testuję nowy przepis, średnio wygląda, ale może będzie dobre.

inia hehe, chyba za bardzo eksploatowałaś pralkę,że się zbuntowała i musiała odpocząć :ico_haha_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

26 paź 2011, 12:29

Kurcze chciałam iść na spacer z mała ale słonko coś się pokazać nie chce.
Idę oskrobać ziemniaki na obiad i może bym coś na słodko sobie upiekła.

Domek mam już ogarnięty , mała śpi a raczej odsypia noc .Ciekawe jaka dziś nocka będzie już się boję.Ale widzę że ta noc nie tylko dla mnie była ciężka.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

26 paź 2011, 12:38

Spaghetti carbonara -
było na 6 rocznice i mu nie smakowało hehe zjadłam sama wszytsko :ico_wstydzioch: bo pyszne było :ico_haha_01:
izuś_85, a co ten Twój mąż lubi jeść?
najbardziej na świecie mięso i wszytsko co z mięsem ma wiele wspólnego
ale on jest trudny przypadek :ico_olaboga: on ma problemy z jelitami i jak zje coś nieodpowiedniego to zaraz biegunka :/ i czasem ma tak że jak w pracy go "pomęczyło" to nie zje nawet swojej ukochanej potrawy :ico_olaboga:
tak sobie myślę ze może Bogracz :ico_noniewiem:
albo jakąś zapiekankę z mięsem? :ico_noniewiem: nie mam pomysłu pierwszy raz w zyciu chyba :ico_placzek:
widać szkoła gastronomiczna za mało mnie nauczyła :ico_haha_01:

[ Dodano: 26-10-2011, 13:37 ]
chyba wiem co zrobię :ico_brawa_01:
karczek z grilla z jakąs sałatką na bazie pekińskiej :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość