Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 paź 2011, 20:41

JEju stawiam :ico_tort: :ico_tort: za poł roczku Dawidka, teraz zauważyłam :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 paź 2011, 21:58

Wiola dla Dawidka za 6 miesięcy. Zdrówka dla Filipka i oby Dawidkowi masowanie pomogło. Nie mam konta na nk (zlikwidowałam) a fb nigdy nie miałam. Jeśli chcesz mogę podać Ci moje gg lub skype(choć ostatnio nie ma na nie czasu) i e-mail.
a u mojej szwagierki jest innaczej, ona sie roztyła po slubie :-)
Hi, hi, hi, no to pewnie wyjątek potwierdzający regułę :ico_oczko:
a gdzie takowe można obejrzeć, jeśli na nk to markotka poproszę o namiary na Ciebie :ico_sorki:
Tu na forum :-)
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... &start=240

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

28 paź 2011, 09:18

wiola85, zdrowka dla dzieci :ico_sorki:
JEju stawiam :ico_tort: :ico_tort: za poł roczku Dawidka, teraz zauważyłam :-D
sto lat Flipku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

w ogole to czesc :ico_brawa_01: :ico_oczko:

[ Dodano: 28-10-2011, 09:23 ]
aa zrobie jutro chili coc carne, tylko mam pytanie, z czym je podajecie?
musze poszukac przepisu markotki i zrobic liste zakupow :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

28 paź 2011, 09:57

Cześć,
ja już po badaniach. Łazienka i kuchnia posprzątane, jak młody wstanie to odkurzę.
Mam nadzieję, że jakoś wytrzymam z siostrą D do jutra. Jedną melisę już wypiłam, później wypiję jeszcze jedną.
sto lat Flipku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Chyba Dawidku :ico_oczko:
Emilia, chili con corne możesz podać z czym chcesz/lubicie-może być ryż, makaron, sam chlebek-jak kto lubi. A jak zrobisz bardziej gęste z mniejszą ilością sosu to możesz zawinąć w naleśnik do tego sos curry (jogurt naturalny+curry+szczypta czosnku) i burrito gotowe.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

28 paź 2011, 10:11

cześć :-)

wczoraj byłam taka wkurzona, że nawet nie miałam ochoty na forum zajrzeć :ico_sorki: fajne imieniny miałam :ico_noniewiem:
poszłam z Krzysiem na szczepienie po tragicznej nocy, już od 21 kręcił się, stękał, popłakiwał, budził co chwilę, w nocy ryczał już totalnie a mi brakowało cierpliwości, mój mąż oczywiście spał w najlepsze :ico_zly: w przychodni tłum, gorąco i jeszcze Krzyś ulał na siebie i na mnie, więc razem w plamach siedzieliśmy. Długo musieliśmy czekać, młody zaczął przysypiać jak akurat przyszła nasza kolej. Wchodzę do gabinetu a tam jakaś baba z watą cukrową na głowie siedzi zamiast naszej lekarki :ico_olaboga: obejrzała Krzysia tyle o ile, ciemiączka wcale nie sprawdziła :ico_noniewiem: zapytała się mnie czy wprowadzam już nowe smaki, powiedziałam, że tak, a ona to dobrze i tyle :ico_noniewiem: nic nie powiedziała jak dalej postępować. Powiedziałam jej, że mały ulewa i że dostawał Gastrotuss, to nawet nie wiedziała co to jest i poszła do apteki zapytać :ico_szoking: wypisała nam receptę, żeby znowu podawać i dała skierowanie do gastroenterologa, bo wg niej nie powinien już ulewać, ale nawet brzuszka mu nie zbadała. Z tego wszystkiego zapomniałam powiedzieć o tych nockach :ico_sorki: Byłam taka zła, że płakać normalnie mi się chciało :ico_placzek:

[ Dodano: 28-10-2011, 10:15 ]
Murchinson chyba też meliska by mi się przydała :ico_oczko: a Ty widzę bardzo cieszysz się na wizytę szwagierki :ico_oczko: jakie badania miałaś? Już zmieniacie fotelik?

Wiola sto lat dla Dawidka :ico_buziaczki_big: i zdrówka dla Filipa :ico_sorki:

Koroneczka mój mąż jak zupełnie inny facet teraz, nie? :ico_oczko: ale widziałam, że Twojemu też się troszkę utyło :-D

Emilia ja chilli robię z ziemniakami

no i tyle co pamiętam :ico_sorki:

Krzyś waży 7180g ile ma cm nie wiem, bo oczywiście nie był mierzony :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

28 paź 2011, 10:18

Hi, hi, hi, no to pewnie wyjątek potwierdzający regułę :ico_oczko:
no tak jak sie mieszka w jednym pokoju i nic nie robi, a tesciowa gotuje dobre obiadki to tak to sie potem konczy :-D

JEju rzeczywicie maz Markotki nie do poznania na tych zdjeciach :-D
aa zrobie jutro chili coc carne, tylko mam pytanie, z czym je podajecie?
musze poszukac przepisu markotki i zrobic liste zakupow :ico_oczko:
_________________
niestety sie nie znam nie robiłam jeszcze :-D
sto lat Flipku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Chyba Dawidku :ico_oczko:
:-D :-D mnie tez sie czasami myla imiona waszych dzieci :-)
Mam nadzieję, że jakoś wytrzymam z siostrą D do jutra. Jedną melisę już wypiłam, później wypiję jeszcze jedną.
oj a co az tak z nia zle, ze musisz pic melise :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

28 paź 2011, 10:28

Viburcol jest tylko na receptę prawda? Znacie coś podobnego bez recepty?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

28 paź 2011, 10:30

Chyba Dawidku :ico_oczko:
tak, mialo byc Dawidku :ico_wstydzioch: sorki
Emilia, chili con corne możesz podać z czym chcesz/lubicie-może być ryż, makaron, sam chlebek-jak kto lubi. A jak zrobisz bardziej gęste z mniejszą ilością sosu to możesz zawinąć w naleśnik do tego sos curry (jogurt naturalny+curry+szczypta czosnku) i burrito gotowe.
:532:

[ Dodano: 28-10-2011, 10:31 ]
Viburcol jest tylko na receptę prawda? Znacie coś podobnego bez recepty?
hmmm, ta camilia tez homeopatyczna
a dawalas juz te czopki wczesniej? bo jesli tak to moze znalazlaby sie jakas apteka co sprzeda bez recepty?

[ Dodano: 28-10-2011, 10:32 ]
markotka, ja podsylam spoznione zyczenia imieninkowe, sto lat :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

28 paź 2011, 10:46

Markotka :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: wszystkiego naj...
że dostawał Gastrotuss, to nawet nie wiedziała co to jest i poszła do apteki zapytać :ico_szoking: wypisała nam receptę, żeby znowu podawać
To jak już była w tej aptece to mogła od razu zapytać czy to jest rx czy otc. Bo to akurat syrop bez recepty sprzedawany. A tak swoją drogą to po co ona dostaje pharmindex albo coś innego tego typu skoro z tego nie korzysta (dostaje na 100% i to za darmo;spis leków-na co, dla kogo itd).
Niestety poza camilia nie znam nic innego bez recepty no ale ona działa jak poda się zanim dziecko będzie rozdrażnione(przynajmniej u nas tak jest). U mnie z doz sprzedają czasami bez recepty więc może podpytaj albo zadzwoń do przychodni i poproś o wypisanie Waszą lekarkę bez umawiania się na wizytę. To może Wam wypisać każdy lekarz nie tylko pediatra.
Fotelika nie zmieniamy, Mateusz jeszcze trochę w tym pojeździ ale chce się zorientować co ma do wyboru. Ja melisę kupuję w tabletkach do rozpuszczenia. badania do endokrynologa.
Wiola ogólnie to szwagierka jest spoko jeśli gada się z nią o pier..i to ona jest w centrum zainteresowania. Z nią to jest tak w UK to wszystko jest naj.., posh, the best a w Polsce to szaro, nudno, brudno i biednie i sama głupota tu mieszka. Dla mnie to ona jest kłamczuchą, która robi zamieszanie a potem obraca kota ogonem i tyle i uważa że nic się nie stało.
Ostatnio zmieniony 28 paź 2011, 15:09 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

28 paź 2011, 13:44

markotka, biedactwo wiem co przezywasz, nieprzespana noc to u mnie jest ciagle, a ta babka jakas nawiedzona czy co??
Ja juz drugi raz daje małemu viburcol, ale zawsze był na recepte przepisany.

Kurcze jak dla mnie to ta camilia jakos nie działa wole te czopki, ale sa drozsze około 23zł i mam je dawac dwa razy dziennie, a jest ich tam 12 sztuk.

Murchinson, to kapuje o co chodzi ze szwagierka, ja miałam taka kolezanke ktora pojechała do pracy do Niemiec a jak przyjechała na odwiedziny to co durgie słowo po niemiecku miedzy polskim, ale sie smiałam tak jakby zapomniała jak sie mowi po naszemu.
A opowiadała w sytu: "bo u nas w Niemczech" czyli Polska juz była dla niej blllleeee :ico_puknij:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość