Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

28 paź 2011, 11:57

Dzien doberek

wczoraj nie moglam zagladnac, bo maly byl marudny, wogole nie spal prawie i nocka tesz koszmarna wiec zasypialam wczoraj przy kazdym karmieniu.
Terez juz wiem co zaszkodzilo mojemu maluszkowi, nic nowego nie jadlam ale za to pilam wode gazowana, bo nie wiedzialam, ze nie mozna :ico_wstydzioch: , dzis nocka super, maly obudzil sie po 24, potem po 4 i juz pozniej przed 8 takze wyspalam sie.
Teraz spi ale pewnie niedlugo nie obudzi.

Kinia, Ty sie pytalas jak moj syncio ma na imie, otoz ma na imie Erik ale my do niego mowi Eryk, Erys :-)

szkieletorek, pytalas sie jak z przedszkolem- jest dobre, maly nie rzuca zabawkami, jest grzeczny, za kazdym razem jak sie pytam to jest ok. Ciesze sie, ze nie slysze codzinnie, ze Erys zrobil to czy tamto

Kinia, Kocura_Bura, kwiatunio, jula, elibell fotki maluszkow sa sliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jula, co do bolacych brodawek to witaj w klubie, ja z poczatku mialam rany, strupy ale juz zeszly, ale bol jest nadal, ja to macham sobie alcami u nog jak maly bierze piers do buzi, bo boli niemilosiernie, mam nadzieje, ze to szybko minie

izus, kochana ja tez sie podpisuje pod tym co napisalas na temat jedzonka.

Ja z Erysiem tez wszystko jadlam, smazone, pieczone, bo tak kazala mi polozna i jakos zle nie bylo. Oczywiscie trzeba z umiarem wszystko, a nie kilogramami jesc, jadlam duzo jogrtow , serow i malemu tez nic nie bylo wiec teraz tez sie nie ograniczam

Co do spadku wagi, to kg ladnie leca, brzuszka juz nie mam, ale jest taki wiotki, miekki, jak tylko bede mogla cwiczyc to sie zabieram za siebie. Musze sie zwazyc i zobaczyc ile mam jeszcze do zrzucenia :ico_oczko:

izus, wszystkiego dobrego,milosci i duzo radosci na kolejne lata :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Czy wasze szkraby kiedy śpią to kwękają , stękają i wydaja różne dziwne odgłosy ?
to normalne, moj to tez w glos sie smieje, a i zdarza mu sie strasznie zaplakac przez sen, pewnie sni sie cos nie dobreego

Jejku tyle naklikalyscie, ze nie wiem juz co pisalyscie

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

28 paź 2011, 12:04

izabella a jak tam rana po cc ?? zagoiło Ci się już??

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

28 paź 2011, 12:44

a jak tam rana po cc ?? zagoiło Ci się już??
jeszcze sie saczy lekko z prawej strony ale jest o niebo lepiej. codzinnie 2 razy płucze woda utlenioną i oktaniseptem psykam po niej. Dziękuję za troskę :ico_sorki: :ico_sorki:

Mala mi zasnęła pojedzona jak nie wiem, ja jeszcze z 2 dzieci bym wykarmila tyle mam pokarmu. Śmiac mi sie z niej chce bo cały czas purka jak wariat. Uwielbiam to u niej :ico_brawa_01:

Zaraz się zwijam na spacer, u nas w słońcu jest 28 stopni, tak teraz popatrzylam na termometr i zwariowalam, sloneczko się na nim oparło i zaraz taka temperatura :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

28 paź 2011, 13:05

witam,

ja coś ostatnio mało czasu na forum bo Iza nie chce zasnąć po jedzeniu tylko wymusza płaczem noszenie ale ja jestem wyrodna matka i nie nosze Jej za dożo bo w domku nic bym nie zrobiła, teraz śpi i ja chyba tez pójdę się zdrzemnąć bo średnie są ostatnio nocki a raczej wieczory :ico_olaboga: do tego Julia jest chora ma wirus :ico_olaboga:

Kod: Zaznacz cały

Czy wasze szkraby kiedy śpią to kwękają , stękają i wydaja różne dziwne odgłosy
u mnie nie , Iza śpi spokojnie :ico_sorki:
ja jeszcze z 2 dzieci bym wykarmila tyle mam pokarmu
to ja podrzucę Izunię :ico_sorki: :ico_sorki:

izuś_85 ddddddddużżżżżżżżżżżżżżżżżżżżo miłości a reszta sama przyjdzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

28 paź 2011, 13:19

to ja podrzucę Izunię
nie ma problemu. Pokarmu mam strasznie duzo co mnie cieszy bo mala się najada i ja jestem spokojniejsza że daję rade.
do tego Julia jest chora ma wirus
duzo zdrówka dla niej życzę.
ja coś ostatnio mało czasu na forum bo Iza nie chce zasnąć po jedzeniu tylko wymusza płaczem noszenie ale ja jestem wyrodna matka i nie nosze Jej za dożo bo w domku nic bym nie zrobiła
u mnie mala tez nie spi ale przesypia cala noc, powariowała teraz troszke potem pewnie do 21 nie będzie spała, ale grzecznie lezy w łózeczku, czasem poloże ja na piersi i slyszy bicie serduszka i zasypia :-D

[ Dodano: 28-10-2011, 13:19 ]
za 20 minut wychodze z domku, tylko wózek do jazdy musze przygotować

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 paź 2011, 13:24

my już po spacerku :ico_oczko:

dziękuję za życzonka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

na kolacje bedzie karkóweczka z grilla, sałatka z lodowej i pomidorków koktajlowych :ico_oczko:
pieczone ziemniaczki z rozmarynem
i winko czerwone :-D

a teraz lece bo synek drugiego cyca chce :ico_haha_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

28 paź 2011, 13:26

szkieletorek, pytalas sie jak z przedszkolem- jest dobre, maly nie rzuca zabawkami, jest grzeczny, za kazdym razem jak sie pytam to jest ok. Ciesze sie, ze nie slysze codzinnie, ze Erys zrobil to czy tamto
No to super że sie poprawiło.
Czy wasze szkraby kiedy śpią to kwękają , stękają i wydaja różne dziwne odgłosy ?
to normalne, moj to tez w glos sie smieje, a i zdarza mu sie strasznie zaplakac przez sen, pewnie sni sie cos nie dobreego
To widzę że to wiele dzieci ma czyli nie ma się czym przejmować.
Moja też przez sen popłakuje czasem.
ja jeszcze z 2 dzieci bym wykarmila tyle mam pokarmu
Ooo ja to samo .Odciągam i mrożę ale po troszku odciągam kiedy są już kamienie , nie do końca bo ta laktacja by się nigdy nie zmniejszyła.
Zaraz się zwijam na spacer, u nas w słońcu jest 28 stopni, tak teraz popatrzylam na termometr i zwariowalam, sloneczko się na nim oparło i zaraz taka temperatura :ico_szoking:
U nas też ciepełko.Byłam o 11 w sklepie to słoneczko co prawda sie chowało ale było tak przyjemnie.Teraz mam placka w piecu ale jak wyjmę to tez ide na spacer.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

28 paź 2011, 13:30

Odciągam i mrożę ale po troszku odciągam kiedy są już kamienie , nie do końca bo ta laktacja by się nigdy nie zmniejszyła.
ja nie odciagam, pod prysznicem staram się delikatnie wymasować i sam pokarm wypływa podczas kapieli. Bo jak odciagłam myslalam że mam silikonowy biust takie piersi miałam nabrzmiałe.

nic ubieram małą i zmykamy na pare godzinek

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

28 paź 2011, 14:00

mój synuś śpi cały czas, budzi się tylko na karmienie i przewijanie, ale u nas dziś ładna ppogoda to i drzwi do ogrodu otwarte, może on mysli że na spacerze jest hihihi

Ja sprzątam, mała graci z zabawkami a mąż komode składa.

szkieletorek mój synuś też cały czas sobie stęka i kweka i ziewa głośno i mruczy hihihi, jak jest za cicho to ja wstaje sprawdzam czy wszystko z nim ok:)


piszecie o poranionych sutkach i bolączkach w czasie karmienia, ja miałam też kilka dni pierwszych problem, bolało strasznie i jeden nawer poraniony miałam, ale smarowałam kremem, teraz jego nazwy nie pamiętam, później napiszę jak sprawdże, bo na górze lezy, a nie chcę młodej zostawiac z Dorianem. I ten krem pomógł niexle, a nie trzeba było go zmywac przed karmieniem, no i do tego starałam się do piersi inaczej przystawiać, bo to że boli to też może świadczyć o tym, że dziecko źle łapie sutka

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

28 paź 2011, 16:44

Dziękuję za miłe słowa dla Erysia :-) .

Elibell
nie wiem w sumie do kogo podobny, każdy inaczej mówi, chyba taki mieszany :-D .

Czyli z tymi piersiami bolącymi sama nie jestem.
Mały ma mocny odruch ssania bo zasysa wszystko wokół siebie, kocyk, śpiochy, robi malinki na skórze jak dorwie :ico_szoking: .
Coraz częściej ściągam pokarm laktatorem i podaje w butelce zamiast podawać cyca :ico_placzek: . Nie chcę tak, ale już mnie strach paraliżuje przed karmieniem.
Poza tym mały wciąga jednorazowo nawet 130 ml i muszę go dokarmiać mlekiem sztucznym :ico_sorki: .

Dziś zaliczyliśmy pierwszy 15 minutowy spacerek :ico_brawa_01:

.
Pati85 napisał/a:
szkieletorek napisał/a:
Czy wasze szkraby kiedy śpią to kwękają , stękają i wydaja różne dziwne odgłosy ?
to normalne, moj to tez w glos sie smieje, a i zdarza mu sie strasznie zaplakac przez sen, pewnie sni sie cos nie dobreego

To widzę że to wiele dzieci ma czyli nie ma się czym przejmować.
Moja też przez sen popłakuje czasem.
Mój też odgłosy różne daje, piszczy, popłakuje, wzdycha itp.
bo to że boli to też może świadczyć o tym, że dziecko źle łapie sutka
.
No obawiam się że u mnie też z tym problem, bo mały rzadko umie złapać otoczkę.
Położna jak mi go dostawiała to jakoś lepiej było, próbuje tak samo, ale nie zawsze wyjdzie :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość