NICOLA_1985

03 lis 2011, 09:51

hej
ale ludzie mają tupet.. co za złośliwość... :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

moja Karolina w przedszkolu, Krystianek buszuje po szafkach z garnkami :ico_oczko: mężu spi bo przyszedł z nocki a ja szamam śniadanko i zaraz biore sie za sprzątanie

[ Dodano: 03-11-2011, 08:57 ]
to ja mam inny przykład sąsiedzkiej złośliwości... moja sasiadka chciała mi mówić kiedy i o której godzinie mam myc korytarz , myjemy na zmiane co dwa tygodnie i jak ja miałam swoj tydzien i nie umyłam do godziny 12.00 to ona wychodziłą ze szmatą i myła z a mnie a później chodziłą obrażona ze ja nie myję korytarza tylko ona.. w koncu sie wkurzyłam i jej powiedziałam ze jak jest taka mądra to niech sobie sama myje bo ja czasami mam czas zeby umyc korytarz dopiero po 21.00 albo i później... nie bede stawiała mycia korytarza na ważniejszej pozycji niż sprzatanie własnego mieszkania i zawsze zostawiam sobie to na sam koniec, a ona chce mi rozporządzać kiedy ja mam co robić.. :ico_puknij: no i teraz juz nie myje za mnie tylko wie ze wszystko jedno czy o 20.00 czy o 23.00 ja korytarz umyje na 100% tylko musze najpierw zrobic wszystko w domu t co mam do roboty, a tym bardziej ze ja mam dwoje małych dzieci a ona mieszka tylko z męzem, no i ja nie raz jestem w domu z dziecmi sama a co jak pojde myc korytarz a mi sie dzieci obudza bo juz pare razy tak było.. a tu mnie w domu nie ma.. wiec chyba wiadome ze to ja musze sobie wybrac pore ktora mi pasuje bo ja wiem kiedy sobie moge na to pozwolic

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

03 lis 2011, 14:14

Cześć :-)

Sto lat mnie nie było :-D

moni no nie dziwię się,że Cię szlag trafił :ico_zly:
U nas jest taki,że to pomieszczenie na półpiętrze jest na wszystkie mieszkania danego piętra. Myśmy się o tym późno dowiedzieli, ale spoko sąsiad dał dorobić klucz i zrobił miejsce.
A z aktu własności dowiedzieliśmy się,że mamy wózkownię, rowerownię i suszarnię. Więc M. poszedł do administracji i co się okazało, mamy to tylko na papierze, bo z tych pomieszczeń (wózkownia, rowerownia) zrobili piwnice dla mieszkańców parteru, bo ponoć takich nie mieli. A z suszarni jest mieszkanie. Więc mamy tylko piwnicę malutką, za to z wielką rurą ciepłowniczą :ico_haha_01:
Więc może i Ty udaj się do administracji, żeby Ci dali klucz do pomieszczeń do których masz prawo :-D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

03 lis 2011, 15:39

Więc może i Ty udaj się do administracji, żeby Ci dali klucz do pomieszczeń do których masz prawo :-D
klucze do nich mają sąsiedzi, już dzisiaj rozmawiałam z nimi że chcę dorobić klucz.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 lis 2011, 16:35

już dzisiaj rozmawiałam z nimi że chcę dorobić klucz.
nie robili problemu żeby ci dać?

NICOLA_1985

03 lis 2011, 17:47

jak będą stroić fochy to zgłoś to do administracji, że sąsiedzi się kluczem nie chcą podzielić... my mamy piwnice całkiem sporą ale co z tego jak przez nią tez przełazi wielka rura ciepłownicza i nie ma światła :ico_puknij:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

03 lis 2011, 19:28

Nie robili problemu, bo nie mogą :ico_oczko:

Ale powiem wam że wyjaśniła się również sytuacja tego pomieszczenia które chcieliśmy zaadaptować. Teraz w tej klatce co mieszkamy M również zajmuje identyczne pomieszczenie i jest chętna na to pomieszczenie osoba, ale my powiedzieliśmy że nie mamy gdzie przenieść tych rzeczy. I tak się złożyła że byłam dziś w spółdzielni i sąsiadka tam pracuje i do mnie z pytaniem :-) czy nie zamienilibyśmy się na pomieszczenia, bo ona właśnie zamknęła w tej naszej nowej klatce pomieszczenie bo chciała nas prosić żebyśmy się tam przenieśli a wie jacy są tam sąsiedzi o wolała szybciej zadziałać nim by ktoś złośliwie zamknął... hehe więc w sumie nie potrzebnie się wkurzyłam ale na to wychodzi że inni też nie mają najlepszego zdania o nie których sąsiadach.

NICOLA_1985

03 lis 2011, 20:01

aha no to dobrze, że się wyjaśniło... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: czyli pomieszczenie będzie wasze! :-D no i dobrze :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 lis 2011, 21:02

moni26, dobrze,że się wyjaśniło :ico_sorki: sąsiedzi nie zawsze są super jakby się chciało :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

03 lis 2011, 21:03

moni26, no to fajnie, zawsze się przyda jakiś grajdołek na graty :-D
Mnie zawsze mało miejsca :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 lis 2011, 21:09

Mnie zawsze mało miejsca :ico_olaboga:
ja jak mam mało miejsca to wyrzucam co jest zbędne i dzięki temu nie mam żadnych gratów w domku :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość