moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

03 lis 2011, 19:56

Godzina wybila ide po moj magiczny lek :ico_placzek:
:ico_pocieszyciel: nie ma innych leków na zahamowanie laktacji? może herbatki ziołowe,próbowałaś?
dziś w Tv była mowa o tym i polecali min szałwię, ponoć ona hamuje laktację.
Co do tabletek to mówili żeby uważać, bo łatwo można popaść w zły nastrój, a nawet stany depresyjne mogą wystąpić

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

03 lis 2011, 20:30

dziś w Tv była mowa o tym i polecali min szałwię, ponoć ona hamuje laktację.
Co do tabletek to mówili żeby uważać, bo łatwo można popaść w zły nastrój, a nawet stany depresyjne mogą wystąpić
tak to tez jeden ze skutkow ubocznych, ja siedze i rycze bez powodu najczesciej razem z Filipem. Niestety szalwia u mnie nie podzialala a probowalam i strasznie odwlekalam moment zeby wziac ten bromergon, oby tylko pomogl skoro juz nie bylo innego wyjscia

[ Dodano: 03-11-2011, 19:38 ]
markotka, udanych lowow

NOWA, zazdroszcze tego czasu w dzien ale masz racje, ja za to moge w nocy pospac

Murchinson, u nas identycznie ze smakami. Na pierwszym miejscu krolik, lekkie grymaszenie przy kurczaku i bardzo lubi tez sloiczek z rybka. Chcialam mu sama zrobic bo mam pomrozonego lososia tylko nie pamietam czy baaltyckiego czy norweskiego bo ten pierwszy jest niewskazany dla maluchow
Ostatnio jakis tatus z Pabianic pisal do ktorejs z gazet dla mlodych rodzicow z podziekowaniami za opisanie miski niewysypki. Moze to D? Bo widze ze taka macie :ico_oczko: :ico_haha_01:

U nas wieczor koszmar, widac ze zabki bo wszystko ladowalo w buzi a jak dawalam kleik to placz byl przy kazdym zetknieciu dziasla z lyzeczka. Uspilam go 20 min temu w bujaku i tak za godz musi wstac na kapiel, moze bedzie mial lepszy nastroj.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 lis 2011, 20:48

Murchinson fajne foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zęba masz tylko jednego do zrobienia i ci zazdroszczę bo ja jak pójdę to będzie kilka niestety :ico_olaboga: a w nocy pobudek nie było,ja się budziłam tylko bo mała przez sen kwękała pewnie po szczepieniu i trochę nie dospałam ale jest dobrze :ico_oczko: właśnie mała zasnęła i zaraz Hania spać pójdzie :-)
U nas wieczor koszmar, widac ze zabki bo wszystko ladowalo w buzi a jak dawalam kleik to placz byl przy kazdym zetknieciu dziasla z lyzeczka. Uspilam go 20 min temu w bujaku i tak za godz musi wstac na kapiel, moze bedzie mial lepszy nastroj.
współczuję :ico_sorki: ty Filipa będziesz budziła na kąpiel?nie lepiej żeby sobie już poszedł spać?

miałam iść do koleżanki ale ona nie odebrała tel i nie oddzwoniła więc podejrzewam,że jej w domu nie było,może jutro się wybiorę do niej albo do ginka w końcu :ico_sorki:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

03 lis 2011, 21:03

współczuję :ico_sorki: ty Filipa będziesz budziła na kąpiel?nie lepiej żeby sobie już poszedł spać?
odpuscilabym, ale juz wczoraj mu darowalam po szczepieniu bo jak ostatnio po szczepieniu go okapalismy to tak sie darl ze pozniej przez miesiac czasu kapiel to byl jeden wielki krzyk. Trzeba bylo szybko wyciagac i nosic na rekach tak zle kojarzyl wode

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 lis 2011, 21:07

patrycja_g, ja po szczepieniu to ze 2 dni nie kąpię jak widzę,że marudna jest,z Hanią tak samo robiłam,nawet pani doktor mówiła żeby 2-3 dni nie kąpać po szczepieniu,więc jak go dzisiaj nie wykąpiesz to nic się nie stanie :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

03 lis 2011, 21:14

Ostatnio jakis tatus z Pabianic pisal do ktorejs z gazet dla mlodych rodzicow z podziekowaniami za opisanie miski niewysypki. Moze to D? Bo widze ze taka macie :ico_oczko: :ico_haha_01:
Nie, to nie mój D-on to nawet nie wie jakie są gazety dla młodych rodziców choć kilka się wala po domu :-) Nawet nie wiedziałam, że ta miska tak się nazywa. Ot, tak z silikonowym brzegiem i dnem mająca pokrywkę, a kupiona w biedronce za 6 zł. U nas na wieczór młodemu jeść się nie chciało więc pewnie w nocy pobudkę zrobi ale 4 wstanie :ico_placzek:
Daj znać jutro po wizycie.
a w nocy pobudek nie było
To jeszcze większe :ico_brawa_01: w końcu i Ty się doczekałaś. Ja bardzo się cieszę, że możemy spać w innym pokoju niż mały bo na te kwękania przez sen nie reaguję.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

03 lis 2011, 21:14

aniawlkp86, u nas nic lekarka nie mowila na ten temat, moze dlatego wtedy popelnilismy ten blad. Moze masz racje, odpuszcze mu mi sie tez za bardzo dzis nic nie chce a tatus przyszedl z pracy godzine temu i od 40 min chrapie Filipowi za uchem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 lis 2011, 21:23

Ja bardzo się cieszę, że możemy spać w innym pokoju niż mały bo na te kwękania przez sen nie reaguję.
też bym tak chciała,ale z czasem i do kwękania przywyknę :ico_oczko:

patrycja_g, lepiej odpuść,niech sobie śpi,bo może dzisiaj go jeszcze kąpiel rozdrażni :ico_sorki:

ja sobie piwka nalałam bo tak mi się pić chce a to w lodówco stało kilka dni i się chłodziło,jeszcze męża wojak :-D zostało nam jeszcze 6 puszek

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

03 lis 2011, 21:48

Witam, u nas wszystko po staremu.

Filip poszedł dzis do przedszkola po długiej przerwie no i nie chciał isc płakał :ico_placzek: ale jakos sie dało i jak juz był w sali to zapomniał o wszystkim :-D

No a ja jestem teraz zabiegana, bo w sobote Filip ma urodziny wiec, zakupki, ciasta itd, wiec brak czasu.

U nas to tez czasami wyskoczy małemu tata, albo dada, ale tez mysle ze to jeszcze takie nieswiadome, mały zamiast siedziec to zaczyna podnosci sie na rekach i uginac nogi jak do raczkowania, wiec zabaczymy co dalej.

Dobra zmykam ppaaa

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 lis 2011, 21:58

wiola85, biedny Filipek,ale skoro zapomniał zaraz to będzie dobrze,a długo nie chodził do pkola? to szykuje się wam imprezka :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość