Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

04 lis 2011, 13:23

no to ładnie śpi Twój mały:)
w dzień czy w nocy? :-D
Bo nocki były kiepskie, ale wczoraj się z nim umówiłam po kąpaniu,że jak on mi da pospać w nocy to ja mu dam w dzień :-D Wywiązaliśmy się z umowy.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

04 lis 2011, 15:31

dziewczyny mam pytanko czy Wy już kochałyście się ze swoimi Panami po porodzie? bo ja mam straszną ochotę ale nie wiem czy to nie za wcześnie :ico_wstydzioch:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

04 lis 2011, 15:32

heeh kocura fajna umowa :)
Moja dziś w nocy też była wyrozumiała .Wieczorem zasnęła około 21:30 więc i ja poszłam spać ale o 22 się obudziła z płaczem , zrobiła kilka bączków i poszła dalej spać. Potem domagała się jedzenia gdzieś koło 3 i kolejny raz chyba o 6 tak że jestem bardzo bardzo wyspana.

Ja po obiadku już.Wiecie co zjadłam rybkę smażoną , ale starałam się panierkę ściągać chociaż troszku zjadłam bo taka dobra .Zobaczymy czy małej będzie coś dolegać.W niedziela zjadłam kawałek schabowego więc oby i tym razem .

Teraz mała się wierci i denerwuje bo śpiaca a ja chce ją przetrzymac do około 15 a potem idziemy na godzainny spacerek i wtedy niech sobie śpi.
Dzis ogołnie to nie mam tez dziecka bo śpi od rana tylko budzi sie na jedzenie i zasypia.Teraz ja chce jej zrobic godzinna przerwe .

[ Dodano: 04-11-2011, 14:35 ]
dziewczyny mam pytanko czy Wy już kochałyście się ze swoimi Panami po porodzie? bo ja mam straszną ochotę ale nie wiem czy to nie za wcześnie :ico_wstydzioch:
Od kilku dni myślałam o tym by zapytać ale głupio mi było hehe
Ja dopiero 3 tyg po więc nie mogę chociaż ja ochoty to nie mam wcale , może sex nie istnieć dla mnie. A P bardzo cierpi i ciągle się domaga chociaż jakiejś innej formy miłości bo usycha.

Poza tym jak pomyślę sobie o sexie to aż mnie wszystko tam boli.Nie wiem czemu ale wydaje mi się że będzie mnie boleć. Boje się bardziej niż przed pierwszym razem hehe

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

04 lis 2011, 15:42

A P bardzo cierpi i ciągle się domaga chociaż jakiejś innej formy miłości bo usycha.
mój jakiś wyrozumiały bo ani razu nie wspomniał nic o seksie ani o innych formach :ico_oczko: a już chyba z 3 tygodnie przed porodem nic nie było :ico_wstydzioch:


ja uciekam bo za chwilkę wpadnie do mnie kumpela na kawusię

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

04 lis 2011, 16:07

hejka :-)

Dzieci śpią, ale pewnie za chwilę wstaną, a przynajmniej Tuśka, bo już 2 godz. drzemie. Ale dziś nieprzyjemnie na zewnątrz, wieje zimny wiatr.... brrrr. Mały usnął w wózku dopiero po godzinie :ico_olaboga: Później pobiegałam jeszcze z Tuśką i wróciliśmy do domu, bo Wiki już była zmęczona.

Przejrzałam tak szybko co u Was, ale musicie mi wybaczyć, że nie odpiszę.

Wszystkiego naj dla dzieciaczków za kolejne tyg. :ico_brawa_01:

elibell, cudne dzieciaczki, a jakie słodkie czarownice :-D

kwiatunio, dobrze, że teraz wiadomo, że jakaś nieprawidłowość jest w bioderkach. Teraz dziecko łatwiej akceptuje takie niewygody i jest szansa, że do niczego gorszego nie dojdzie :ico_sorki:

Co do seksu, to ja nie mam wcale ochoty :ico_noniewiem: Ja nie wiem czy mi kiedyś wzrośnie libido, po Tuśce też marnie było, a mąż ma już dość.

ehhhh... Piotruś jednak pierwszy wstał :ico_noniewiem: ale pospał, nie ma co, jakieś 20 min

[ Dodano: 04-11-2011, 15:19 ]
Piotruś pozwolił mi jeszcze na szybkiego wczytać ostatnie fotki :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 04 lis 2011, 16:30 przez inia1985, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

04 lis 2011, 16:27

hej dziewczyny

Kwiatunio współczuje pieluchowania, Izunia przywyknie na pewno, choc ja też mam zalecenie zeby pieluchować szeroko, ale u nas nie było ąz tak źle
jedno bioderko śliczne a drugie "na dwoje babka wróżyła" dokąłdnie to usłyszałam
kontrolę bioder mamy we wtorek
a od tygodnia nie pieluchowałam młodego bo śpi na brzuchu z nogami na żabkę :ico_sorki:
wiec dałam mu spokój
a zeby nie miał głowy niżej to podłozyłam mu klin pod materac :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: wtedy głowa jest na równi z tym tyłeczkiem :-D

Izabella współczuje diety :ico_olaboga: ale espumisan to dobry środek, trzymam kciuki zeby szybko mineło Malutkiej :ico_sorki:
dziewczyny mam pytanko czy Wy już kochałyście się ze swoimi Panami po porodzie? bo ja mam straszną ochotę ale nie wiem czy to nie za wcześnie :ico_wstydzioch:
tak, trzy dni temu :ico_noniewiem: no nie było jakoś rewelacyjnie na poczatku, bo położna mnie zszyła jednym szwem tylko na pęknięciu, zrobiła mi tam troszke "ciaśniej" ale strasznie mnie piekło te miejsce :ico_olaboga: musi sie blizna rozciagnąć troszkę :ico_sorki:
na pewno było lepiej niż po Majce :ico_sorki: o niebo lepiej :ico_sorki:

[ Dodano: 04-11-2011, 15:39 ]
Piotruś pozwolił mi jeszcze na szybkiego wczytać ostatnie fotki :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ślicznie

no i :ico_brawa_01: dla dzieciaczków za kolejne tygodnie

robię właśnie makaron penne z serem i szpinakiem :ico_oczko:

a wiecie co dziewczyny mi sie cos w cycach poprzestawiało :ico_olaboga: niby sie mówi ze wsystarczy ze dziecko łądnie ssie i mleczka jest tyle ile potrzeba a ja znów jakiś kryzys z melkiem mam, masakra
kilka dni temu miałam nawał, cyce jak kamienie, w nocy poplamiłam dwie pizamy i całe prześcieradło :ico_puknij: non stop mi mleko ciekło przez pare dni
a wczoraj znów kryzys :ico_olaboga: młody stękała kwękał i cyca szukal, jesc chciał co godzine :ico_puknij: nakarmiłam go wieczorem to za pól godziny znów szukał :ico_szoking: i wypił 120ml sztucznego :ico_szoking:
a wczoraj zauważyłam już z rana ze jak karmie młodego to nie wypływa mi mleko z drugiej piersi a zawsze zalewało mi wolny cycek, wkłądki suchutkie po cąłym dniu...
dziś znów lepiej :ico_sorki: karmie normalnie, bez sztucznego jak na razie
oby sie unormowało bo nie chce przechodzić na modyfikowane jeszcze :ico_olaboga:

[ Dodano: 04-11-2011, 15:50 ]
Kinga o super ze masz juz spiralkę :ico_brawa_01:
ja sie zastanawiam nad metodą, jestem zdecydowana na krążki Nuva Ring bo już je miałam i byłam zadowolona, i nie powiem bo sa rewelacyjne, ale tylu ludzi chwali spiralki że zaczełam sie zastanawiać :ico_noniewiem: sama nie wiem

a jaką masz? zwykłą?
u nas zwykła to koszt około 500zł a Mirena około 1000zł :ico_noniewiem:
w sumie 50zł za jeden miesiac z krążkiem to 10 miesiecy kosztuje tyle co zwykła spirala :ico_noniewiem:
metlik w głowie mam :ico_olaboga:

[ Dodano: 04-11-2011, 15:55 ]
szkieletorek fajnie ze pieluszki sie sprawdzają :ico_brawa_01: trafiło ci sie :ico_brawa_01:
u mnie odpada i tak mam prania po uszy :ico_olaboga: codziennie puszczam pralke albo dwie :ico_olaboga: dziś dwie pusciłam, a na jutro już mam pół kosza nowego prania :ico_puknij: w połowie października kupiłam 9kg proszku w promocji, dziś wsypałam do pojemnika ostatnie 3kg, czyli 6kg już zużyłam w 3 tygodnie :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

04 lis 2011, 17:05

Piotruś pozwolił mi jeszcze na szybkiego wczytać ostatnie fotki :ico_oczko:
Piękne zdjęcia i jak mały ładnie trzyma główkę .
a wiecie co dziewczyny mi sie cos w cycach poprzestawiało
Uuu no to zawirowania masz niezłe.
A propos piersi to ja kiedy karmię czuję w drugiej piersi takie mrowienie .Czy wy też tak macie?
w połowie października kupiłam 9kg proszku w promocji, dziś wsypałam do pojemnika ostatnie 3kg, czyli 6kg już zużyłam w 3 tygodnie :ico_noniewiem:
Łooo no to nieźle.Ale was jest pięcioro tak ? A u nas troje bo rodzice i siostra osobno maja proszek. Ale pralka u nas średnio chodzi 2-3 razy dziennie.Mama pierze bardzo dużo.
A pomyślcie teraz gdybyśmy nie miały automatów tylko takie jak dawniej i ręcznie trza było prac hehe ile czasu by to nam zajęło.

My po spacerku byłam tylko 40 min bo sama zmarzłam i już miałam dość.Spotkałam znajoma i razem pochodziłyśmy i pogadałyśmy o porodach swoich .Ona urodziła w marcu tego roku.
Teraz kawką i zjadłam makaron z serem białym bo po spacerku zgłodniałam.Mała jak to po spacerze śpi ale nie wiem jak długo.Szkoda że nie mówią nam tego to bym się położyła na chwilkę.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

04 lis 2011, 17:26

Wywiązaliśmy się z umowy.
ale fajnie, że już kompromisy sa z młodym hihihi i idzie na umowy tego typu:):):)

dziewczyny mam pytanko czy Wy już kochałyście się ze swoimi Panami po porodzie? bo ja mam straszną ochotę ale nie wiem czy to nie za wcześnie
my odczekaliśmy 6 tygodni i powiem, że tym razem lepiej jak po Elizie, nic a nic nie czułam dyskomfortu, że coś boli, a po Elizie to normalnie katastrofa, to było gorsze jak mój pierwszy raz i mówię, że miałam 2 pierwsze razy hihihi.
I co do formy zabezpieczenia to narazie używamy gumek, żadnych hormonów już nigdy nie wezmę, no chyba, że szajba będzie mi odwalać w okresie menopałzy, mąż wciąż zastanawia się nad wazektomią.

No i w sumie, jeżeli chęci są to czemu nie spróbować? więc kwiatunio nie jest za wcześnie według mnie, skoro czujesz się na siłach i masz zachcianki - 6 tyg to czas ile trwa połóg, czyli oczyszczamy się, a jeżeli u ciebie już się oczyściło to pewno że nie jest za wczesnie:)a mąż na pewno się ucieszy hihihihi.
Mój też z tyg domagających się, może nie truje nie gada, że chce, tylko pytał kiedy będę mogła, ale po nim widać, że seksu brakuje, nerwowy się robi okropnie hihihi.
elibell, cudne dzieciaczki, a jakie słodkie czarownice
dziękuję :)
Piotruś pozwolił mi jeszcze na szybkiego wczytać ostatnie fotki
Twoje Bąble też fajniutkie:) i Pitruś jak ładnie główkę podnosi:)
robię właśnie makaron penne z serem i szpinakiem
jak ja wam zazdroszcze jedzenia hihi, teraz to wszystko smacznie brzmi, wygląda, bo nie mogę :ico_placzek:

ale mi mała dziś histerie zrobiła, normalnie napadu dostała w przedszkolu, aż mi pomagali, doriana wzięli i mówili co robić jak reagować i skąd takiew zachowanie może być i wszyscy w szoku, że eliza taki szał dostała. 20 min biegala po sali i upadała z płaczem i wstawała i biegała, zachowywała się jakby sama nie wiedziała co robi i co chce. jak juz udało sie ją do wózka wziąć to w nim skakała a w domu padła. zmeczona i ponoć emocje, zmęczenie razem wszystko i musiała upuścić gdzieś swoje nerwy i tak to wygląda, szok ja byłam w szoku, to dobrze ze w przedszkolu a nie gdzies na zakupach

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

04 lis 2011, 18:29

Hejka

u nas kryzys, ze tak powiem, wczoraj musialam cos nie nie tak zjesc i Alanek cierpial, tak plakal, ze szok :ico_placzek: od godziny 13 nie spal, byl niespokojny, poplakiwal, a po poludniu to juz sie zaczelo, caly dzien na rekach, nie mialam juz sily, nic nie jadlam,bo nie mialam kiedy. Pranie od wczoraj w pralce sie kisi :ico_olaboga:
I na dodatek ma katarek, tak sie meczy bidulek, odciagam troche gruszka ale nie za fajnie to idzie.Kurcze moje chlopaki go zarazili :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Przemek wzial Erysia i pojechali do parku rozrywki niech sie maly troche nacieszy, nalezy mu sie :-)

izabella, przykro mi, ze Oliwka tak cierpi, wiem co przezywasz,serce peka jak nie mozna pomoc

Co do seksu, to ja jeszcze o tym nie mysle, ja dopiero niecale 3 tygodnie po porodzie wiec mam jeszcze czas. Ale jakos specjalnie checi brak
a już chyba z 3 tygodnie przed porodem nic nie było :ico_wstydzioch:
3 tygonie co to jest, my przez cala ciaze nic, no moze na poczatku troche sie kochalismy,ale nie za czesto a pozniej to juz nic.


kwiatunio, biedna Izunia,na pewno jej nie wygodnie, ale jak ma to pomoc to trzeba

inia, fotki fajne i ladnie glowke trzyma Piotrus :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

marcz, kwiatunio, izabella :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Waszych maluszkow

Co do antykoncepcji to ja tez zamierzam zalozyc spiralke, nie chce zadnych hormonow a gumek nie lubie, z reszta wole cos pewniejszego niz gumki, bo niespodzianki nie chce.

Alanek spi najedzony, ciekawe jaka noc bedzie, oby wszystko bylo ok, bidulek ciezko oddycha :ico_placzek:

Leb mi peka, co mozna brac dla karmiacych od bolu glowy :ico_noniewiem:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

04 lis 2011, 18:42

Leb mi peka, co mozna brac dla karmiacych od bolu glowy :ico_noniewiem:
najlepszy to apap chyba bo najsłabszy i na paracetamolu...

[ Dodano: 04-11-2011, 17:45 ]
Zresztą po porodzie zaczęło mnie zastanawiać co do tych środków przeciw bólowych.. Bo na porodówce zaraz po cesarce podawali ketonal a później tym co chciała w kolejnych dniach to samo, aprzecież karmiły już, a ketonal to mega silny jest więc ja już nie wiem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

patiwspółczuje bo ja się też z katarkiem męczyłam... ale gruszką to nie ma sensu.. nie ściągniesz tak dobrze... lepiej kupić sobie ten aspirator do noska. JA tu waptece dałam 20zł więc drogie to nie jest a super wyciąga te smarki:)

[ Dodano: 04-11-2011, 17:46 ]
Dziewczyny bo nie jestem pewna spiralkę jak już się zakłada to już później nie można mieć dzieci?? Czy źle coś kojarzę??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość